Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

nu mai e nimeni ?

Iulia a adormit intr-un final...a fost f obosita si mi-a plans(a se citi urlat!!!!)ceva vreme,s-a linistit,s-a jucat cu mainile mele si a picat...cand nu iesim afara nu doarme decat 2-3 reprize de 30 min...
sotul se uita la meci....ca joaca Steaua....
eu pe aici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

se pare ca sunt singura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

Adina pupici pt puiutz sa se faca bine!

Dany imi pare rau ca nu ai vesti bune...


oare cui mai vroiam sa raspund?nu mai stiu....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

merg sa spal sticlutze ....si sa pun la sterilizat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

seara buna!!

eni sunt si eu aici!~!! noi am cam dormit azi toata ziulica....afara a ploua... am iesit putin cand ploua marunt dar apoi a inceput tare si am intrat in casa si am bagat nani vreo 3 ore.... deci sunt fresh!!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

oare pe yahoo se pot pune si filmulete???

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

alina, nu neaparat mananca noaptea..asta noapte spre ex a mancat la 9 jumate si apoi dim la 5 jumate.
dar o masa mananca, una nu prea. dc ar fi numa san i+ar placea mai mult..dar bibe..nu prea mai vrea..

uff..ce functioneaza de+a dreptul pt stimularea lactatiei?

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

si eu am revenit...in sfarsit am facut baitza,am papat bibe si am adormit.
eu stau de pazain 2 ore juma mai papam un bibe si abia apoi trecem la somnicul de noapte.

aaaaa...si barbatii din aceasta casa se uita la meci




AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu sunt cobza de racita.....

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, noi asta seara am facut prima noastra baita in cada mare . Am intrat cu tati care ne-a pus sa inotam. La inceput a fost putin speriat, dar in scurt timp i-a revenit zambetul pe buze. Nu a fost chiar un succes, insa l-am spalat super, super bine. Speram ca maine seara va da si mai mult din picioare . Cat timp e tati acasa seara, vom profita din plin de el .
Noi ne confruntam cu o alta problema de 3 zile. Acum vreo 2 saptamani spuneam ca sunt super fericita ca si-a scos o masa de noapte. Acum nu numai ca si-a bagat-o din nou, dar nu mai doarme deloc profund. Se trezeste si isi roade pumnii si scoate tot felul de sunete, insa nu plange, ci sta cu ochii inchisi. Bineinteles ca eu nu pot dormi cand il vad asa de agitat, insa nu pare sa-l doara ceva. Nu pot sa inteleg cum rezista sa nu doarma profund, dupa ce ca ziua doarme asa de putin exceptand zilele in care stam mult afara (unde doarme exact cat stam). Vroiam sa va intreb daca aceasta agitati si rosul intensiv al pumnilor noaptea e semn ca apare vreun dintisor? Si inca o intrebare: de ce se zice ca nu e bine sa iasa dintisorii asa de devreme?

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput