Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Si la noi a batut azi vantul destul de tare,dar a fost caldut. Am iesit la o plimbare scurta totusi.
Apoi am tras un pui de somn langa puiutii mei... Eu care nu dormeam la pranz defel.Se pare ca ma ajung oboselile din urma.
Am facut si papa bun,dar nu pun poze ca ma bate Stefania si ma tem.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Da, in Tei ma plimb. Nu-mi spune ca ne cunoastem?


te-am vazut zilele trecute cu inca 2 mamici,acum nush sigur dc erai tu;am vrut sa te intreb dar ma gandeam sa nu fac vreo gafa



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Se poate sa fi fost eu. Noi avem un carut rosu cu negru si bej. Mi-ar placea sa ne cunoastem. Noi suntem un grup nou format de mamici cu puiuti de aceiasi varsta. De abia asteptam sa marim grupul . Cum m-ai recunoscut?
Noi ne plimbam numai in parcul de pe Bd. Lacul Tei, cel vizavi de fac de Constructii. Tu pe unde te plimbi? cand ma mai vezi, vino sa ne cunoastem.


quote:
Originally posted by Amy26

quote:
Da, in Tei ma plimb. Nu-mi spune ca ne cunoastem?


te-am vazut zilele trecute cu inca 2 mamici,acum nush sigur dc erai tu;am vrut sa te intreb dar ma gandeam sa nu fac vreo gafa



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Am uitat sa spun ca noi iesim afara cam in jur de 12.00, 12.30 si intram in casa pe la 4-5.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Cum m-ai recunoscut?



am vazut mai demult poze de pe mailul comun(si poze cu tine)si am retinut oarecum figura ta.
quote:
cand ma mai vezi, vino sa ne cunoastem.


data viitoare nu mai scapi


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:


De abia astept sa ne cunoastem. Eu cand cunosc o mamica o intreb imediat daca e inscrisa pe forum . la toate le-am vorbit de acest forum. .

quote:
Originally posted by Amy26

quote:
Cum m-ai recunoscut?



am vazut mai demult poze de pe mailul comun(si poze cu tine)si am retinut oarecum figura ta.
quote:
cand ma mai vezi, vino sa ne cunoastem.


data viitoare nu mai scapi


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Felicitari, Adra! Eu as vrea sa o las sa doarma singura in camera la noapte. Inca nu stiu daca am curaj. Ramane de vazut.
Gill, Sarita e foarte draguta! Sa-ti traiasca. Sa pui si in albumul comun poze! :)
Victo, fiecare cu problemele. :)) Stefanut mananca mai mult noaptea?
Miha, ai niste copii foarte reusiti. Sunt frumosi amandoi!
In legatura cu wrapul, eu am citit in instructiunile primite ca nu e sanatos pentru coloana lor sa-i porti cu spatele la tine. Asta nici cand sunt maricei. Explicau ca atunci cand ii tii cu fata la tine coloana lor se arcuieste natural in sensul necesar si mersului mai tarziu. Daca te intereseaza pot sa iti fotografiez documentatiile sa ti le trimit. Sunt mai multe detalii interesante.

Legat de wrap, noi am fost ieri la o casatorie civila cu Maria in wrap. Bineinteles ca a fost vedeta.:)) Nu avem pe nimeni in Bucuresti si trebuie sa o plimbam peste tot. Cred ca si daca as avea nu m-ar lasa inima sa o las cu altcineva...

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Roxxy,mi-ar face mare placere sa ne cunoastem,chiar dc eu nu ma plimb zilnic prin parc(e putin cam departe de casa noastra) sper sa ne nimerim intr-o buna zi

fetelor,eu de 2 zile am un baiat tare marait.........nu-i convine nimik...nici jos nici sus...m-a capiat...sper sa nu fie o schimbare pe termen lung ca innebunesc;acum sta linistit la mine in brate dar numai dc stau la calc,dc ma ridic ....urla.
nu pot sa-i pregatesc nici baia ca e dezastru dc il las jos,asa ca il asteptam pe tati.

hmmmm,nu-mi vine sa cred...baiatul meu care era un cumintel.....acum s-a transformat in


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

quote:
Originally posted by gill

Un zambet, o floaresi o primavara frumoasa si de la noi!!!
pupici
........

GILL
si "printzesa"mamei-"binecuvantarea lui Dumnezeu"SARITA
http://community.webshots.com/album/562662587eRRuAW?vhost=community




bine ai revenit!
frumusica foc printzesa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

quote:
Originally posted by Amy26

fetelor,eu de 2 zile am un baiat tare marait.........nu-i convine nimik...nici jos nici sus...m-a capiat...sper sa nu fie o schimbare pe termen lung ca innebunesc;acum sta linistit la mine in brate dar numai dc stau la calc,dc ma ridic ....urla.
nu pot sa-i pregatesc nici baia ca e dezastru dc il las jos,asa ca il asteptam pe tati.

hmmmm,nu-mi vine sa cred...baiatul meu care era un cumintel.....acum s-a transformat in


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)





si la noi e la fel....imi trage niste reprize de plans incat transpir toata si nu mai stiu ce sa-i fac...pana acum nu mi-a facut nicioadata asa ceva!!!!



Mergi la inceput