Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Te invidiez pt somnicul de 3 ore din timpul zilei . Noi de abia daca rupem 2 reprize a cate 20-30 de minute .



quote:
Originally posted by bb_yasmi

seara buna!!

eni sunt si eu aici!~!! noi am cam dormit azi toata ziulica....afara a ploua... am iesit putin cand ploua marunt dar apoi a inceput tare si am intrat in casa si am bagat nani vreo 3 ore.... deci sunt fresh!!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007





Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eeiii roxxy asta nu se intampla zilnic!!! dar oricum face nani si ziua!! iar noaptea papam pe la 1 apoi dimi la 6!! aaa si papa in somn mai mult!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

noi am fost afara de la 12 la 13 dar a fost un vant puternic.....

eu nu mai stiu ca sa fac in privinta meselor...Iulia mananca asa: dim 8.30 ( se trezeste pe la 7.30 dar nu vrea atunci sa manance...ca are program de povestit..),apoi 13.30 ,18 sau 18.30 si apoi adoarme si trebuie sa o trezesc sa-i dau sa manance( pe la 22.30 sau23)...si noaptea pe la 3-4 se trezeste, o pun la tzitzi ca atunci are rabdare sa suga(putzin si adoarme) si e laptic cat sa-i ajunga...uneori mananca 100 alteori 170...dar seara mananca cel mai putzin...

hai ca v-am zapacit....





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ce ma bucura cel mai mult e ca sta singurica ziua, se joaca cu manutele, "roade" lenjeria de pat si tot ce apuca pe acolo!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebika spune:

multumim fetelor pentru felicitari si voi aveti niste copii tare scumpi
va pup pe toate si pe bbii vostri
puiul meu doarme destul de bine noaptea,seara se culca pe la ora 7.30-8 se trezeste pe la miezul npotii mananca si se culca iarasi pana pe la sase,sapte dimineta;seara mananca inainte de culcare pe la ora sase


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

BB si eu te invidiez pt somnicul de azi...

Roxxy , si Iulia face la fel noaptea, uneori o las cate 15 min sa isi manance manutele( in speranta ca adoarme iarasi-asta s-a intamplat doar o data) apoi o ridic si o pun la tzitzi si suge ...se enerveaza ca vine mai greu...apoi suge 5-10 min si adoarme...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetelor nu mai invidiati ca la noapte nu stiu ce ma fac.....dupa atata nani azi!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

quote:
Originally posted by bebika

multumim fetelor pentru felicitari si voi aveti niste copii tare scumpi
va pup pe toate si pe bbii vostri
puiul meu doarme destul de bine noaptea,seara se culca pe la ora 7.30-8 se trezeste pe la miezul npotii mananca si se culca iarasi pana pe la sase,sapte dimineta;seara mananca inainte de culcare pe la ora sase


vine bb
POZE

ADRIANA mami de LUCA ALEXANDRU-04.12.2007




cate mese are Luca? ii dai tzitzi sau bibe?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Matei mananca lapte praf, insa am incercat sa vad daca agitatia lui este de foame si mi-am dat seama ca nu din cauza asta este agitat. Oricum eu nu as putea sa-i dau lapte praf mai devreme de 3 ore. Chiar nu-mi dau seama ce este cu el. Acum ma pregatesc sa ma retrag in dormitor si sunt curioasa cum doarme (mai ales dupa aventura cu cada mare, unde l-am obosit putintel).

BB, la mine dormea 3-4 ore ziua pe cand avea o luna . Si mai doarme atatea ore cand iesim afara. Dar ce ma fac cu el in zilele astea vijelioase cand nu pot sa ies cu el afara atatea ore?


quote:
Originally posted by g24hit

BB si eu te invidiez pt somnicul de azi...

Roxxy , si Iulia face la fel noaptea, uneori o las cate 15 min sa isi manance manutele( in speranta ca adoarme iarasi-asta s-a intamplat doar o data) apoi o ridic si o pun la tzitzi si suge ...se enerveaza ca vine mai greu...apoi suge 5-10 min si adoarme...



ENI si IULIA( 13.11.2007)



Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

de mult timp nu am mai scris atata....

BB ai luat ceva pt raceala? ai grija sa nu se raceasca si micutza...



Mergi la inceput