Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Greyeras, sunteti parinti fericiti de o dulceata scumpa.
Roxana , multumesc de intrebare totul e bine , copiii sunt sanatosi si asta e cel mai important.
Andrei cu scoala , asteapta vacanta...iar Andreea creste...
sta in fundulet cu sprijin, cand sta singurica se cam duce spre picioare...in rest se enerveaza ca am prins-o cand cobora si acum o prindem bine, a mai prins-o tati ca i-a "udat" bluza lui mami ,prinde jucarii fluturele e preferatul,are niste aripi , mana ii incape in gurita si mai sunt si niste antene la care ajunge mai greu...coordonarea asta a mainilor spre gura ...si pana i-om da si altceva de papa mai bun , a prins un covrigel si-l tine bine.
Sabina,multumim de foto si de reteta de budinca poti spune ce carticica , caci cred ca am pierdut indiciu lui Sim...
Annisia , am folosit si eu cu cativa ani in urma pentru mine produsele cu aloe F... au fost bune , nu stiam ca au produse si pentru copiii .
Sim , imi pare rau de analizele aiurea...refacere rapida.
Piciulika , multumim .
Bernix, sa stapanesti sanatoasa martisorul si multumim de foto cu Degetica scumpica.
Luy, pupam dulcetica Maria , sa-i treaca febra.


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ma bag si eu la nani, tati a prestat un masaj si m-a luat un soooooomn....
Noapte buna.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

Ma bag si eu la nani, tati a prestat un masaj si m-a luat un soooooomn....
Noapte buna.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list



Doar masaj?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Luy,sora mea le-a prestat,vroia sa ne prinda pe cit mai multi in cadru,si-a mai dat rateuri!
Sa vezi si Alex ce poze ne-a facut:avea o boala pe picioarele noastre,doar talpile ni le poza!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Maine ne-apucam si noi de putin mar ras,sa vedem ce-o iesi..am gasit si razatoare de sticla,tre sa-mi mai iau mixer vertical,la Braun ma bag si eu!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Bee , sa treaca vaccinul fara urmari .
Teo , frumoase amintiri peste ani vor fi aceste foto . Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de copiii cu totii.


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Luy,tu n-o diversifici pe Maria?Ca nu te-am auzit despre asta!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Pai mai fetile vad ca aveti rau limbaritza. Eu cand ma mai culc? Ca inca nici n-am apucat sa ajung la zi cu capitolul asta?



Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by Celia

Bee , sa treaca vaccinul fara urmari .
Teo , frumoase amintiri peste ani vor fi aceste foto . Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de copiii cu totii.


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze


intalnire DC Iasi




Multumim mult,Celia!
Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Celia,mi-ai facut dor de Iasi!Ma apuca nostalgia anilor petrecuti acolo!Facultatea in Iasi mi-am facut-o!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput