Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Cred c-am ramas singura pe-aici!Ma duc si eu la kuki!
Noapte buna ,mamici si bebici!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Vreau sa zic ca am clickuit pe linkul lui Papanash si acolo am ramas, am ascultat toate cantecele, toate povestile, toate rimele

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

am aparut din nou... ( am fost in bucatarie si-am papat o banana )
diwana, te rog mai scrie tu o data linkul...

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

in fineee.. am terminat de citit....

Multumim pentru urari... pupaturi inapoi... fara masca
Vad ca v-ati dus la culcare.. asa ca ramane cu sampania pe data viitoare.. Bine Maria, Sim, Teodora? Sau poate pentru ziua mea... ca anul asta se rotunjeste - dansa, ca eu sper sa ma ascut- ...

Acum ma duc si eu sa dorm, ca azinoapte am dormit numai vreo 3 ore... si asta nu din cauza Ioanei ci pentru ca aveam examen azi, la finalul unui training de 3 zile... cu o materie care ar fi mers predata in cel putin 5... Ma rog, sper sa iau certificarea daca tot m-am "straduit" atat. Ca sa nu mai zic ca in urmatoarele 2 zile trebuie sa fac la birou treaba pe care trebuia sa o fac in 5...

Asa ca Maruntescu.. nu am disparut.. doar ca am din ce in ce mai putin timp... plus ca nici acces la internet nu am avut cat am fost la curs.. noroc ca nu m-am "arvunit" la moderat emisiunea de dimineata.. ca ramaneati fara emisiune

Yaia.. cum ii zice la bronsolita in engleza? Sper ca sunteti mai bine... Te anunt ca nu mai trebuie sa-mi trimiti gogosi... ca de luni.. gata cu ispitele.. mi-am facut si abonament la sala.. ma duc in pauza de pranz.. Asa ca.. ai de grija.. sa nu calci stramb ca nu mai ai cu ce sa ma mituiesti

Roxanescu... (puteam sa inchei fara sa-ti zic o vorba si tie?)
Poti sa contezi pe mine (si) pentru spusul verde in fata. Cat despre parul tau... poa' sa zica cine ce-o zice.. daca tie nu-ti place, nu-ti place si gata. Numai faptul ca te-ai bocit ca nu-ti place de el si tot ar trebui sa fie suficient ca sa te ridici de pe scaunul tau si sa te duci glont spre Mr. Stilist.
Si inca ceva... acum reusesti sa alegi o singura pijama cu care sa dormi? Nu de alta, dar vreau sa-mi redai speranta ca Ioana o sa fie o pesoana hotarata Ca am deja unul acasa care ma exaspereaza cu balansurile alegerilor lui.. si nici macar nu e balanta.

Si cu asta basta.. noapte buna...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Mihaileasco.. cand te intorci la serviciu?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Celia, macar covrigelul ala era fara gluten ? E adorabila albastreaua ta zulufata

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Mda... uitasem ... si Ioana zice ma-ma.... mai ales atunci cand plange - ca si a Magdei - si eu ma topesc toata cand o aud...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

capatina, somn usor ! tinem pumnii sa fi trecut cu bine de examen

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Teo, asa-i ca e un oras frumos? Te astept oricand in dulcele targ.
Carpatina, bafta , sa fie ok examenul si spor la birou sa termini treaba de 5 in 3...


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Gata, ma duc si eu la somnic, acu' se trezeste printzesa si vrea papa
Somn usor !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput