Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (95)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Sunt cu doaua capitole in urma, o durere de cap ingrozitoare si un bebe super marait..iar cu gingiile alea...
Azi am fost sa-mi fac analizele de reangajare...am pierdut o gramada de timp aiurea, am mai fost si la job sa las cererea si uite asa a stat bebe cu mamaie de proba vreo 7 ore... Cu ea a fost cumintel a papat si a dormit, a vrut chiar si apa. Culmea! Cum a ramas cu mine m-a terminat...tzitzi si iar tzitzi.



Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Piciulika
... inca in excel nu le-am bagat!



Eu da.. Te-am luat.. he he he

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Gabi .

Isabeluta bine ca sta cu mamaie, la mine e taman invers cu mine sta n-are nici-o treaba, daca o lasa cu mamaie s-a terminat smecheria. Si a mea are perioade cand vrea doar tztzi. A vrut sa-ti arate cat de mult i-ai lipsit. sa treaca durerea de cap.

Mamica fericita de Ana-Adelina (24.09.2007)http://community.webshots.com/user/cristinaculea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

isabelutamultumim pentru urare

mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

[quote]Originally posted by melaniatud

2. mamici de baietei ce stiti de decalotatul penisului?Se recomanda...e obligatoriu?Cand?
[quote]

De restul nu stiu. Da' sa nu te prind ca te atingi de ciucurelul baiatului, ca vin pana in dulcele targ! IL LASI IN PACE, cum l-a facut mama-natura - si-l aperi de perdiatrii pedofili, cu oibsesia lor de tras baietzii de putza!
Daca apar probleme - slaaaabe sanse - are grija un chirurg.
Lasa dushetzili din Iesi sa il putzuleasca atunshi cand io vini timpul!

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Incerc sa raspund din urma. Momentan este cumintel langa mine.

Emma felicitari pentru iepuras!

Sabina pai esti in gasca gospodineleor deja! Bravos pentru preparatie. Mi-ai facut pofta sa stii cu poza aia!

Piciule multumesc pentru oferta de ajutor. Ma descurc eu nu-i problema. As fi vrut insa o perioada crescatoare de adaptare. Da poate e mai bine asa in shoc!!!


Annisia ce baiat mumos ai (vorba ta)!!!! Mi-e mi-a placut cum ai vorbit despre puiul tau..eram si eu sensibila tare...mi-a lipsit groaznic azi puiul meu!!

Luy da-mi voie sa-ti dau un pe zi!

Vazut multi bebi frumosi...miruiti, vaccinati, cu girafe, pfiu si cate si mai cate. pe toti

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by Piciulika
... inca in excel nu le-am bagat!



Eu da.. Te-am luat.. he he he

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


Da, maaa, da' eu m-am controlat - greu! - ca-l puneam si-n powerpoint pe urma. Deh, reflex...

Da' auzi, daca tot te lauzi: de ce nu ai si cantarit-o - inainte, in timpul, si dupa: masa, somn si plimbare - ce, i-ai imprumutat cantarul Maruntzicii si nu-l mai aveai? Ca altfel, ce aveai de bagat in excel?

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Uite un site interesant pt mamici si pitici:

www.tvcopii.ro

Mamica fericita de Ana-Adelina (24.09.2007)http://community.webshots.com/user/cristinaculea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Fug nu inainte de a:
- o pupa pe Luy ca-i fantastica! (cum mai e cu febra, a trecut, asa-i?)

- o pupa pe clona mega-dulce a lui Bobo!

- rog sa mai stea dupa poze pe Teo - viiin, dar cu suspans

- declar ca am o imensa slabiciune pentru doi ochi albaaaastri din Iasi, careia ii plac covrigii (si mie!).





Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

quote:
Originally posted by Piciulika

[quote]Originally posted by melaniatud

2. mamici de baietei ce stiti de decalotatul penisului?Se recomanda...e obligatoriu?Cand?
[quote]

De restul nu stiu. Da' sa nu te prind ca te atingi de ciucurelul baiatului, ca vin pana in dulcele targ! IL LASI IN PACE, cum l-a facut mama-natura - si-l aperi de perdiatrii pedofili, cu oibsesia lor de tras baietzii de putza!
Daca apar probleme - slaaaabe sanse - are grija un chirurg.
Lasa dushetzili din Iesi sa il putzuleasca atunshi cand io vini timpul!

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

dar ai dreptate trebuie lasat asa cum e........

mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput