LMA albinute&bondari de martie-aprilie '07 (74)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

La Multi Ani, Teodor Daniel
La multi ani, Andrei si Mihai
La multi ani, Briana Elisabeta


Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

elena 2006 la mine nu e de rau ca nu tre sa o mut in patutz ca ea doarme cu mine...rau e ca nuam vrea sa doarma nici cu sotzul nici cu socrela....ca sambata o duceam la soacra-mea...si dormea cu ea...sambata atata a plans pana am venit IO sa o adormmmm

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Da, pai eu cred ca din cauza ca stau mai mult cu noi, ce sfat sa-ti dau nu stiu, ca si eu sunt in impas...

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:


La multi ani, Andrei si Mihai [/blue]
La multi ani, Briana Elisabeta

multumesc pentru raspunsuri.

Adina fimiu e cuminte doar cand doarme ..in rest incerc sa-i fac fata...desi a devenit cam obraznicut de cand poate merge si face ce vrea fara ajutorul meu...si a devenit greu de stapanit.
Biky nepoata mea are dintii foarte sanatosi...o sa pun o poza in albumul de februarie si dupa upload iti dau link sa vezi ce dinti are ..frumos obicei la motz.sa pui poze...in particular da si tu pe PM niste retete de Paste ca tot zicea mai demult sa ne incuscrim...sa vad ce va manca fimiu la voi ..facem schimb daca vrei dar sa stii ca la noi baza e puiul si curcanul,apoi vita si mielul...cu porcul nu prea ne intelegem.
Frumosi copii,frumoase camere,frumoase torturi fie ca toata viata sa le fie dulce si frumoasa.
Sanatate maxima mamici ,tatici si pitici.
O saptamana exceptionala si o primavara minunata va doresc tuturor.




Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Biky, orezul brun are alt gust, bineinteles naspa in viziunea stefaniei...ramane bobul intreg si nu e asa gustos...deci numai ala alb e bun Ca sa fiu cat de cat linistita ca mananca si legume, eu pun orez putin si legume multe: ceapa, ardei, morcov, rosie, spanac si iese bun.

Ou - 2 pe sapt. e foarte bine. Am testat si eu toleranta stefaniei la albus, i-am dat de vreo 2 ori cateva bucatele si a fost bine...nici o reactie. Ou intreg inca nu i-am dat .

In week-end stefi a mancat "din aceeasi oala cu noi", ca tot ma intrebam cand o veni si momentul asta...pt. ca facea fite rau de tot la mancare, i-am trantit in tavita ei o lingura de paste cu sos bolognez si le-a mancat singura si la sfarsit a acceptat si cateva linguri de bors de vita...mi s-a parut mare minune, ca pana acuma nici nu vroia sa guste macar.



Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_2007 spune:

zumzaiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

BIKY- matza mea afcut 1 an asa ca de 2 sapt ii pun ou intreg batut + smantana in ciorba de perisoare iar ieri a mancat pentru prima data omleta cu cascaval. I-am pus si putina sare, oul a fost intreg (dar nu-ti inchipui ca a mancat tot), i-am facut-o in tigaie teflon data cu putin ulei de masline. Ii dau ou de 2 ori pe saptamana dar cred ca-i voi da cam de 3 ori de acum ca ea niciodata nu mananca 1 galbenus intreg.

ELYANNE- am vazut pozele. Sunt scumpi foc. Au crescut asa mari.. Andrei are strungareata ca Maria si rade asa frumos.... Si Mihai e cam serios, cand ne intalneam noi in parc era mai zambaret Mihai. Eu asa ii diferentiam.

Mergi la inceput