Strumfi de iulie-august 2007 (62)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Oana, felicitari surorii si distractie placuta la nunta, cu asa un cavaler toata lumea o sa te invidieze.

Bre si fata mea bombane toata ziua dar nu as putea sa reproduc sunetele pe care le scoate. Dar e mortala ca e mereu zambareata si cum o bagi in seama cum e cu gura pana la urechi.

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Stefania, La multi ani Catarinei cu intarziere, . Am vazut comentariile la pozele Sabinei, nu stiu de ce ti-a dat eroare. Sanatate multa Catarinei, Saby respira cu gurita deschisa cand avea nasucul infundat.
Claucia, pozele cu Alessia sunt superbe, e foarte cocheta domnisoara ta.
Aylin, sanatate si bafta
Laur de Violetan, cum n-am mai trecut pe aici cum iti fug ochii dupa alte domnisoare, deci asa, da????


Carla, mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Oana distractie placuta iti dorim si casa de piatra surorii tale.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Oana, distractie placuta

Multa fericire si casa de piatra surorii tale.



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u/Chris5Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Multumim fetelor de aprecieri.
Eu am vizionat toata dupa amiaza poze de baietei care mai de care mai frumos si mai aratos si de fetite cochete si duuuuulci. Nu nominalizez pe nimeni ca sigur uit pe cineva si ar fi tare pacat.

Oana distractie placuta maine si casa de piatra surorii tale.
Petra felicitari. Mult succes si sa iasa totul asa cum iti doresti la negocieri.

Am vazut ca sunt multi bebelusi bolnaviori. Multa sanatate si sa va faceti bine repejor repejor.

Noapte buna va doresc

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by cristina26

cafera ma bucur mult sa stiu ca printesa ta se simte bine acum dupa vaccin. Deoarce aici vaccinurile nu mai sunt contaminate bebelusii de aici nu mai prea fac febra dupa injectii.
Samuray_lady multumim de poze sunt superbi copilasii tai.


Ingrid Ecaterina si mami

ingerasul meu Paul





Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Buna dimineata!
Ghiocei pentru fete si pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Clau, hihi, glumeam cu diferentza de varsta.
Cand dragostea e mareeee....

Carla, oooops! L-ai cam prins pe laur, da' ce sa-i fac? Ta-su-ntreg, tot timpul cu ochii dupa fete

Buna dimi, cafelutza daca nu s-a dat si multi pupici!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://clio78val.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Buna dimineata mamici frumoase ca primavara !
Scoateti-va ghioceii la plimbare azi si bucurati-va de ziua asta frumoasa!
Sa aveti o primavara insorita si vesela alaturi de vostri!

Oana, de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15.07.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

neatza! ietete ca sosii si 1 Martie! ce repede trece timpu asta! sa aveti o zi frumoasa si plina de martzishoare!
eu sunt zombie! n-am prea dormit azinoapte din motive de CM si sunt chiauna de somn. ma doare burta de mor si am o stare de kk. nu puteau sa ma mai pasuiasca si pe mine rushii astia??????? va invidiez pe cele care nu suntetzi ink "atacate"!fericitelor! am baut o gura de palink si parca viata e mai............roz! hehhee.va pup si sa aveti o zi frumoasa rau!

*mihaela*

Mergi la inceput