Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (94)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Uram si noi numai bine, la mjulte lunitze cu sanatate tuturor sarbatoritzilor!

Yaya, multa sanantate lui Tudor!

Nana, nu dispera cu mancatul. Avand in vedere prin cate a trecut bietul pui cred ca organismul lui are nevoie de ceva timp sa-si revina, sa se reacomodeze.



Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

fetelor ,ascultati sfatul unei femei trecute prin viata ,cu 13 ani de casnicie la activ NU VA LASATI BARBATI SA PLECE CU PANTOFII MURDARI ,ca uitati cine le lustruieste pantofii:
http://video.acasa.ro/view_video/5fbaf79689b15482e757/flirt.html

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi






_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Azi i-am facut vaccinul de 6 luni Mariei, acum seara mi s-a parut ca frige si i-am luat temperatura: 38.7 E mare, nu ? I-am pus un supozitor cu paracetamol, sper sa scada. Acum stau si-o pazesc si ma intreb daca o sa scada suficient de mult sa-mi dau seama cand pun mana pe ea, ca nu as vrea s-o trezesc la noapte sa o chinui cu termometrul.
Ziceti-mi si mie daca e f.mare temperatura asta. Ar trebui sa ma ingrijorez ?


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

mai dar DUAMNA CARPATINA nu ne da si noua o sampanie ,un suculet ceva? o data face fata mami 5 luni .Mai DUAMNA pe unde umblati?daca petreceti in cinstea IOANEI sunteti iertata ,daca nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by betty78

Nu am apucat nici eu sa citesc tot azi...o sa recuperez maine.

M-a pozat mama cand www.flickr.com/photos/15923681@N07/2296169947/in/photostream/" target="_blank">dormeam si www.flickr.com/photos/15923681@N07/2296966172/in/photostream/" target="_blank">visam frumos.

Sabina ti-am trimis email


Noapte buna mamici, noapte buna bebici



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario


ce frumos e micutzul Mario si ce dulce savureaza el somnul
sa-l tzuci dulce dulce din partea fetei mele



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Bernix, sa stapanesti sanatoasa masinuta cea noua. Ce bine a crescut Degetica, oau! Poate ne mai pui vreo poza mai noua sa o mai vedem si noi.

Duamna Carpatina, nimic, nimic?

Teo, am vazut pozele, numai cuvinte de lauda si pentru Mihnea si pentru tine si sotul tau si pentru nasici, fie ei mari sau mici. Nashicul e tare priceput, l-as invita si pe la noi sa ii dea niste lectii sotului ca pare sa aiba 2 maini stangi

Piciulika, asa se pare, ca am nimerit momentul diversificarii, dar parca sunt putin dezamagita. A renuntat repede la masa de san pentru masa la lingurita si e si f vesel pt asta. Parca nici seara nu mai trage asa cu spor, cred ca ia doar de sete.

Luy, pai o sa ii cant la caracatita cantecelul si ii spun ca e vorba despre Austria .

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Asta-i Degetzica la www.flickr.com/photos/22336005@N05/2296232139/" target="_blank">6 luni


Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Am tot admirat poze, asa ca am hotarat sa nu ma culc pana nu va arat ce mai face ranjitul meu.

Asa ca, daca vreti, ne priviti

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)




ce fel de gagiculetz ai tu acolo cecilia? e tare smecher si haiooooooss



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by luy

Azi i-am facut vaccinul de 6 luni Mariei, acum seara mi s-a parut ca frige si i-am luat temperatura: 38.7 E mare, nu ? I-am pus un supozitor cu paracetamol, sper sa scada. Acum stau si-o pazesc si ma intreb daca o sa scada suficient de mult sa-mi dau seama cand pun mana pe ea, ca nu as vrea s-o trezesc la noapte sa o chinui cu termometrul.
Ziceti-mi si mie daca e f.mare temperatura asta. Ar trebui sa ma ingrijorez ?


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts


frumoasa mica ,TEO a avut 38.5 la ultimul vaccin ,dar i-a scazut dupa ce am pus supozitor ,sper ca totul sa fie ok .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by mihailescu teodora

Hello mamici dragi,

N-am citit nimic din urma,imi fac ,,mea culpa'',insa am reusit sa mai incarc si pozicile de la baita de mir a lui Mihnea,executata temeinic de nashu'!

www.flickr.com/photos/21367727@N02/?saved=1" target="_blank">Baitza de mir a lui Mihnea




Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou


felicitari Teodora ptr micutzul scump crestin
sunt superbe pozele,iar nasicii asa mandri,tare frumos,am vazut ca v-ati si distrat pe cinste,ce mii dor si mie sa ma duc undeva sa ma distrez,ci prietenii,la un dans ceva,o excursie undeva,offffff
sa transmiti pupici multi frumosului tau micutz



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput