Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (94)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Maiiiiiiiiiii eu de ce nu-l vad pe roscovanul lui Betty??????????



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Teo, l-am admirat pe nashicul cel priceput , pe nashica perfectionista pe post de observator , pe nazdravana Alex , pe zambaretzul Andrei si bineinteles pe micul crestin Mihnea Andrei si pe mamica lui frumoasa si fericita
Hi,hi,hi, acum am realizat ca pe Mihnutzu' il cheama si Andrei, exact ca pe nashicul mic. Parca a fost predestinat sa aiba acesti nasi...

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Facut si vaccin ieri la pranz, intr-un ras si-o varbarie continua, doar o mica strambatura la intzepatura. Toate bune si frumoase pana dupa aniaza pe la 5 cand am avut parte de niste crize de tzipat de abia-abia am linistit-o. A tzipat vreo 3 ore, n-a mancat, n-a dormit. N-avea febra - 37,3/4 - , i-am dat picaturi de burta, in intors-o si-m plimbat-o, i-am cantat, i-am facut baitza si nimic. Pana la urma i-am pus un supozitor cu paracetamol in disperare si - minune - s-a liniostit copilul. A mancat dupa 45 ore de greva, s-a jucat si a adormit razand. Motivul crizei - mister total...

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Teo. Girafa am luat-o din IKEA, o iubeste tare mult.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Maiiiiiiiiiii eu de ce nu-l vad pe roscovanul lui Betty??????????



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)





cred ca nu esti logata pe userul comun

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LUY
BETTY ce frumos este voinicul roscovan
CECILIA un mic zambaret .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by bernix

Facut si vaccin ieri la pranz, intr-un ras si-o varbarie continua, doar o mica strambatura la intzepatura. Toate bune si frumoase pana dupa aniaza pe la 5 cand am avut parte de niste crize de tzipat de abia-abia am linistit-o. A tzipat vreo 3 ore, n-a mancat, n-a dormit. N-avea febra - 37,3/4 - , i-am dat picaturi de burta, in intors-o si-m plimbat-o, i-am cantat, i-am facut baitza si nimic. Pana la urma i-am pus un supozitor cu paracetamol in disperare si - minune - s-a liniostit copilul. A mancat dupa 45 ore de greva, s-a jucat si a adormit razand. Motivul crizei - mister total...

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi




Bernix,poate n-am inteles eu bine,cum ,,a mancat dupa 45 ore de greva''?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Gata, m-am laudat si eu cu iubirea mea, asa ca ma pot retrage la nani nani, asa ca.......... noapte buna.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Cuscra draga,vezi ce ginere ti-am pregatit?Poate nu ma duci la turnul Chindia cind vin la petit,c-ai imbulinat-o cu mine!
Luy,multumim mult!

Betty,de mult ma tineam sa te intreb,voi l-ati botezat pe Mario,ca neuronul meu e hai-hui!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by mihailescu teodora

Cuscra draga,vezi ce ginere ti-am pregatit?Poate nu ma duci la turnul Chindia cind vin la petit,c-ai imbulinat-o cu mine!
Luy,multumim mult!

Betty,de mult ma tineam sa te intreb,voi l-ati botezat pe Mario,ca neuronul meu e hai-hui!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou


cuscra draga poti veni oricand pe la noi sa te duc la TURNUL CHINDIEI ,copii trebui sa-i lasam sa se cunoasca mai bine

Mergi la inceput