Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (94)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Luy, ce-mi faci tu mie acu'... mai sunt si nostalgica. Nu cred ca are rost sa-ti spun ca scriu plangand.

Dar sa va spun cum stam bijuteria mea la 6 luni: 6850g si 65 cm. Mititica si delicata, dar cui crestere sustzinuta a ajuns in grafic pt copiii de varsta ei, e drept ca la limita inferioara a graficului. A crescut 5150g si 20 cm numai cu lapte de la mami.


Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Bernix,sa-ti traiasca Degetica si sa va ,,subjuge''ani multi de-acum,incolo!
Cecilia,Maria,multumim de complimente!
Piciulika mea draga,poze de la botezul matrozului,pe cind si unde?Sau sunt deja pe blog!Recunosc sportiv,n-am prea avut timp sa intru,dar cercetez eu,ca m-am mai eliberat!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Nu am apucat nici eu sa citesc tot azi...o sa recuperez maine.

M-a pozat mama cand www.flickr.com/photos/15923681@N07/2296169947/in/photostream/" target="_blank">dormeam si www.flickr.com/photos/15923681@N07/2296966172/in/photostream/" target="_blank">visam frumos.

Sabina ti-am trimis email


Noapte buna mamici, noapte buna bebici



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Offf,Nanita draga,nu te ingrijora!Au si ei faze si faze;si cum Andreiutzul tau a fost sub tot felul de tratamente,probabil si apetitul lui este dereglat!
V-am vazut la zapada!Sunteti niste parinti minunati,luptatori ,iar puiul vostru va va da forta sa depasiti tot!Si el este un luptator!
Va pup si va imbratisez cu mult,mult drag!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am tot admirat poze, asa ca am hotarat sa nu ma culc pana nu va arat ce mai face ranjitul meu.

Asa ca, daca vreti, ne priviti

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

fetelor ,ascultati sfatul unei femei trecute prin viata ,cu 13 ani de casnicie la activ NU VA LASATI BARBATI SA PLECE CU PANTOFII MURDARI ,ca uitati cine le lustruieste pantofii:
http://video.acasa.ro/view_video/5fbaf79689b15482e757/flirt.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Si uite asa plec eu la culcare cu zambetul pe buze!Diwana nu mai pot de ras, si in zilele noastre distanta intotdeauna se rezolva.
Stai sa ne creasca coditele, sa ne punem rochite, si ai sa vezi ce de coada va sta la poarta noastra!

Bernix, felicitari ptr masinuta!!!!Sa mearga bine, si s-o stapanesti sanatoasa!Foarte frumos povestesti despre pitica ta!Ai perfecta dreptate, cred ca toate fetele simt la fel ca si tine!

Teo, super baitza, super nashi, super finutzi! Sunteti foarte frumosi!
Luy, foarte frumoase urari!



Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Vai,Betty,ce roscovan scump ai!Cind te-am vazut,esti o mana de om,cum l-ai facut pe flacaul asta de 9 kile doar cu tzitzi?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Partea cu alaptatul excusiv s-a terminat brusc si fara de veste duminica dimineatza. Cate ganduri si planuri nu mi-am facut, cu ce si cum sa incep, cate scheme studiate si cand colo, s-a intamplat spontan.
Sambata seara mancam un mar si ea plescaia si balea cu ochii la mine si cu mainile intinse. S-a tot tanguit si s-a tot rugat pana i-am dat o bucata de pulpa s-o molfaie. A fost super incantata, imi impingea mana in care aveam marul in guritza ei mai-mai sa se innece. Eroica hotarare s-a luat atunci, pe loc, si de duminica dimineatza Degetzica mananca mar copt la ora 10 - cat vrea ea, dat de Bobo care abia astepta sa participe si el activ la masa copilului.
Medicul pediatru la care mergem noi zice sa introduc un aliment nou pe sapt, in ordinea care-mi convine mie. Acu' daca-am vazut ca fata mananca, nu mai am rabdare si i-as dat cat mai multe, cat mai repede.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Luy,esti deosebita rau fato!De unde atata inspiratie si personalizare pentru fiecare bebelush in parte?
Maine te scot in parc sa-mi predai si mie o lectie mica de compunere!
Alinkav,multumim!
Cecilico,frumos baiat ai,dar girafa aia albastra de unde ati luat-o?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput