Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (93)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Iar am culacat copila.Acum de noapte.Sper ca pana maine dimineata sa nu se trezesca din nou.

Azi am pedepsit sotul(nu ca ar fi facut ceva) si l-am pus sa-si gateasca.Eu ma duc pe canapea
Tot citesc despre E.Basescu...si ma gandesc de ce tot arunca la subiect cu pietre,bolovani si alte obiecte din dotare...




Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

hihi..Luy multumim pentru tratatie!!! Maria sa-i dai multi la mami de la noi!!

Diwana super nazdravanul tau. Si ce perisor ridicat are. Hihi. Dulcic foc! Iar cu paturica face si la noi (l-am urmarit) o trage cu picioarele pana la piept si apoi o duce cu manutele peste ochi si la gura. Chiuie si se rasteste la ea. Sunt niste nazdravani intr-adevar asa mititei!!!

Noi iesim la soare acum inca sunt restanta la citit...dar nu ratez eu asa vreme frumoasa!!!

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Iesim si noi la plimbare. Sunt cam suparata, miru nu a mancat azi la pranz mai deloc.

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by andreea1002

Danielle, micuta Ebonee sa treaca cat mai repede. De fapt, se pare ca tu te-ai speriat mai mult decat ea.

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)


da andeea,se pare ca asa e,eu m-am speriat mai tare ca ea,asa ziceau si asistentele ea s-a calmat si a inceput sa zambeasca,iar eu tot tremuram,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Marunzika

Dani sa treaca sperietura ta si durerea printesei!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007



multumesc marunzika
inca ma mai doare muschiul de la pulpa piciorului de la carcel,mai bag masaj poate imi trece ca mai am o gramada de trebi de facut,maine iar la munca,bleahhhhh



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Fetelor, Lisa a pierdut in greutate 200g intr-o saptamana. Acum 2 saptamani avea 6.8kg, saptamana trecuta avea 7kg, iar azi, dupa o saptamana are 6.8kg . Acum seara la baie am vazut. Nici nu stiu ce sa fac. Mananca destul de bine, saptamana asta a cam tras de mine, dar am pus-o pe seama unui puseu de crestere. Parca nici pp nu a facut cu acelasi spor, desi tot a facut in 6 scutece. Insa inainte parca o schimbam mult mai des. Adica e clar ca o schimbam mai des, ca imi notez tot timpul. Nu a dat afara mai mult de o lingura o data sau de 2 ori pe zi. O sa sun maine la pediatru sa vad ce zice. Insa nu stiu daca poate sa ma vada, ca programarile la el sunt cu cel putin 1 luna in avans. Dar va intreb daca a mai fost careva in situatia asta si ce ati facut sa fie ok, ce v-a zis medicul, care era problema...

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o idee, ca sunt extra-stresata

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

quote:
Originally posted by danielle02

ce delicios

http://good-times.webshots.com/photo/2786365410101671646KjzqzL?vhost=good-times




Foarte haioasa, asa de mult imi plac bebei care baga picioruse in gurita, sunt tare scumpi. A mea momentan nu reuseste, dar lucram!
fata curajoasa si sa nu o doara piciorusul de la vaccin.


Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Danielle si frumoasa papacioasa.

Roxana am vazut pozici tare frumoase, ai niste copii superbi.

Magada

Sim, de ce ati facut ananlize???????/

Noi am papat azi in piureut o lingurita de carnita(piept de pui)....ne-a placut.....am papat tot.Acum ii mai dau o tatzi, daca o mai vrea si in parc cu tati..........

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Adi, nu te ingrijora, eu cred ca e pur si simplu eroare a cantarului. Daca Lisa e vesela, se joaca, chiar si accepta mancare, eu zic sa nu te ingrijorezi. fetita care o ingrijoreaza pe mamica ei!

Cecilia, felicitari ptr carnita!Tot zic sa incepem si noi, dar vad ca nicicum nu ajung sa-i pregatesc carnita!

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by adimercedes

Fetelor, Lisa a pierdut in greutate 200g intr-o saptamana. Acum 2 saptamani avea 6.8kg, saptamana trecuta avea 7kg, iar azi, dupa o saptamana are 6.8kg . Acum seara la baie am vazut. Nici nu stiu ce sa fac. Mananca destul de bine, saptamana asta a cam tras de mine, dar am pus-o pe seama unui puseu de crestere. Parca nici pp nu a facut cu acelasi spor, desi tot a facut in 6 scutece. Insa inainte parca o schimbam mult mai des. Adica e clar ca o schimbam mai des, ca imi notez tot timpul. Nu a dat afara mai mult de o lingura o data sau de 2 ori pe zi. O sa sun maine la pediatru sa vad ce zice. Insa nu stiu daca poate sa ma vada, ca programarile la el sunt cu cel putin 1 luna in avans. Dar va intreb daca a mai fost careva in situatia asta si ce ati facut sa fie ok, ce v-a zis medicul, care era problema...

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o idee, ca sunt extra-stresata

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii


adi,dragutza,nu te stresa aiurea,bebelushii mai dau si inapoi,mai ales ca a inceput sa faca miscare mai multa,cresc,abia ii mai poti stapani la cat de activi sunt,o sa vezi ca nu e nici o problema,recupereaza ea,si a mea a mancat mai putin in ultima saptamana si am anuntzat doc.,atata timp cat e activa,rade,se joaca,vb,nu ai de ce sa iti faci griji,
mamica stresata



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput