Bucurii de sept-oct 2006 (111)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Buna fetelor!
am facut prezenta, dar am mai avut timp sa scriu nimic, sper ca de maine sa revin.Trebuie sa plec acum ca vine soara din Italia indata la 16.00 si tre sa ajung la ea.

Va pupacesc!

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

xandrutza Voi cum sunteti, ati scapat de raceala?
beatrix, chiar ca esti in dilema, habar n-am ce saft sa-ti dau cum sa iasa mai bine. Cand o sa ai timp, te-as ruga sa-mi dai mai multe detalii despre apa care e buna pt. constipatie. Stiu ca ai mai scris, dar cum nu mi-am notat, am uitat. EDIT: mananca pere de mai bine de 2 saptamni in fiecare zi, bea suc de prune, bag multe lichide in ea si nik. Acum am trecut iar pe laptele praf, ca mie mi se par ca problema asta a inceput cam de cand am trecut de pe formula pe lapte de vaca(nu de la tara, ci din magazin la cutie), desi toti medicii mi-au spus ca nu e de la lapte, pt ca normal de la laptele de vaca face diaree si nu se constipa, dar eu am zis ca incerc sa vad, poate la noi e invers
scumpick, intalneala placuta cu surioara!

pupici






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Itzy, saru-mana ca mi-ai spus ca eu nu observasem. Nu stiu de ce s-a trunchiat textul. Merg sa dau edit.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by itzy-bitzy

Meyyy eu acum am vazut ca ati ajuns la pagina 6...nu am mai dat refresh si ramasesem tot la 4...

Asa va vreau harnicutzelor

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)





Exact asta am patit-o si eu

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76

Alexutza, ai strigat catalogul si ai ragusit? Unde ai disparut?

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi



Nuuuu, dar asteptam rezultatul

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Ramo chiar nu stiu ce sa te sfatuiesc ...deoarece vad ca papa alimente care ar tb sa aiba efect purgativ...iaurt in care sa ii pui fructe ii dai? iaurt cu prune de ex...sau dupa lapte sa ii dai niste apa...dimineata pe stomacelul gol sa bea iar niste apa sau ceai de musetel...Nu am apucat sa ma uit la poze,...eheeee am ce vedea, am deschis doar sa arunc o privire... acum incerc...pt ca am avut ceva de facut.


lexi ma miram eu...chiar am dat in urma sa vad daca ai mai scris ceva...pozele sunt foarte frumoase...am dedus ca este vorba de Bruxelles pt ca am recunosct piata aceea foarte frumoasa din fata primariei. Noi cand am fost acolo era in preajma Craciunului si era amenajata acolo o iesle cu pruncul Iisus si cu oi... si vacute . Vara planteaza muuulte flori in toata zona aia ...tre sa fie splendid...Ciocolata aia "curgatoare" ...mmmm e ff imbietoare...iar flimuletul la mine aici s-a vazut ff neclar, intunecat si cu intreruperi..poate de acasa o sa vad mai bine.

Gety muulta sanatate ...ca mult mai aveti de suferit!!

lilina dupa ce m-ai sunat pe telefon ...am inchis si cand am dat un refresh iar l-am vazut pe Vladissimo n postura de "eu sunt seful" la rubrica asta din stanga ..."sa ne cunoastem"...mereu va vad......ma uitam ce miiiic era...Doamne cum a mai trecut timpul...

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by GETY

Of, of, mai, mai!

Noi suntem in continuare bolnavi, eu am sinusurile facute prastie acum, am inceput sa beau Paracetamol sinus, am terminat cu Ospen-ul.

In rest ne dregem cu ceaiuri si mai stam in casa, ca am iesit afara dupa cumparaturi si cam toata lumea stranuta si tuseste.


Asa creste Maria Diana
Greutate: "X" (1,60 m); Deadline: 1 martie 2008; Target: 3 kg.




Offfff - imi pare rau sa aud ca nu sunteti inca bine... sa va reveniti amandoua repedeee

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

itzy, da ii dau si iaurt, i-am dat si apa pe stomacul gol, acum ii dau o lingurita ulei de masline si apoi bea o sticluta de ceai (musetel, amestecat cu sucul dupa prune uscate). Sper ca vom gasi o metoda care sa functioneze.
lexi frumoase poze! Mi-ai rascolit amintirile de prin '95 cand eram si eu prin Bruxelles.
alexutza, plimbacioasa rau! Astept si eu sa se trezeasca puiul mic si apoi ne plimbacim si noi.






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ramo, pozele tale sunt si mai frumoase. Cred ca si camera ta e mai performanta...Mi-au placut la nebunie pozele in care apar palmierii ninsi. E chiar o imagine inedita!
Itzy, din pacate asa e filmuletul, intunecat si neclar, sunetul e insa cel important. Imi place la nebunie cum canta tipa, ma duce cu gandul la Mireille Matthieu (sper ca am scris corect )!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Scumpikooo am uitat sa iti urez revedere placuta "con la tua sorelina"

Tasiaaaa sa stii ca noi tot asteptam poze cu noul look...bafta la facultate in continuare

Adriana_mica ma bucur ca Dudu este spre bine...Cred ca este suuper dragalash imitandu-va ...ca si noi ne amuzam copios seara cand ajungem acasa...este un adevarat regal pt noi cum evolueaza zi de zi

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput