Bucurii de sept-oct 2006 (111)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Mira nu a fost un repros "draga mea" ,numai ca mi se pare lasat la voia intamplarii site-ul ala,macar daca nu ai tu timp ,mai da la cineva sa te ajute sa-l completeze (cine are timp).Atat!Am sa incerc sa recuperz datele si sa le pun iara ca a fost de mult noroc ca le am scrise in agenda.

Monique m-au inebuni freziile tale,superbe si bomboanele sunt printre preferatele mele.

Sincer nici io nu ma omor dupa martisoare,am facut si io la viata mea mii.Prefer flori sa dau si sa primesc.Sunt nebuna dupa ele.

Io cu elecrostimularea nu-s prea multumita am facut 6 sedinte si nu se vede nik cm si doar un kg,singura chestie e totul asezat altfel parca,se vede altfel pielea si tonusul.Mi-am luat creme de la ardes,ptr sini si vergeturi,de luni promit solemn ca ma creia o pauzasc,imbrac in costum si Pillates la greu in fiecare zi 20 min

LA multi ani fetelor ca e deja 1 MARTIE.

Noi suntem bine,azi am dormit putin mai tarziu ca am stat cu "nona" pe net si ne-am devansat un pic programul.Stam afara o gramada,in nisip,la topogan,in legane.

Si acum sa va arat ce am facut noi zilele astea 17 poze,poate vi se facuse dor.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Beatrix sa dea Domnu sa fie totul bine cu micutul,multa sanatate.

Lexi trebuie perseverenta si muuuuuuulta rabdare,chiar si o palmuta pe cur nu strica.Cred ca ati aduci aminte cat puteam sa fiu de ingrozita si tulburata cu copilul atomic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Io cu Matti vb tot timpul,ai explic tot si-l intreb si el imi raspunde sau el imi arata (ma intreaba) si eu ai raspund.Ptr noi BE sunt minune,de acolo am invatat o gramada de cuvinte.Plus ca si io si taxu nu ne tace gura un minut asa ca el saracu cu cine sa semene tacut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

quote:
Originally posted by Sephora

de luni promit solemn ca ma creia o pauzasc, imbrac in costum si Pillates la greu in fiecare zi 20 min




Edit: nu se deschide link-ul cu poze

ANDRA si gargaritza (10oct2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Buna dimineata !!! Sa aveti o primavara frumoaaaasa, asa ca voi si sa fiti fericite.
Va ofer un brat de laleleeee sau www.gardensablaze.com/Bulbs/Hyacinth15.jpg" target="_blank">zambileeeee sau crocus www.wickerexpress.com.hk/images/sd/hsd-32.jpg" target="_blank"> sau... si va doresc o zi minunata.

Noi plecam la impartit de martisoare si flori.

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

si mie imi place sa dau si sa primesc si martisoare si flori, insa ma enerveaza ca nu gasesc niciodata martisoare frumoase :(((
sunt innebunita dupa frezii si zambile dar si lalele, crocusi, lacramioare....in speciale astea de primavara

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza! Multumim Lilina de !

Imi pica ochii in gura, asa ca va astept la o ! La Vladic ii iese o maseluta, de data asta chiar e maseluta, ca am vazut-o!!! Are o bucata de gingie umflata si parca ii atarna asa in jos. Bietul de el, greu ii mai ies lui dintii Ma si gandeam deja sa-i fac ceva analze, ca nu manca bine de vreo 2-3 zile si nu dormea noaptea decat foarte putin, printre plansete...

Azi stateam si ma gandeam ca eu 38 saptamani am de 1 aprilie , asa ca va fi o poanta foarte buna sa ma apuce nasterea atunci, ca nu ma mai crede nimeni

Mami 33+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Neata. Noi v-am lasat martisoarele de aseara.

Cristina multumim de cafea.Pupici la Vlad sa iasa maselutele fara dureri, sa fie barbat Eu deja am baut una cu Lilina pe mess la 7 dimineata.

Sephora sa sti ca si eu sint inebunita dupa bomboanele alea. Si tati si mama si bunica mea cu fiecare ocazie imi cumpara cite o cutie.....si sa sti ca nu se vad pozele.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Sa aveti o primavara frumoasa, sa fiti fericite, iubite si tot ce va doriti sa se implineasca. Bucuriile, sotii si familia sa va aduca toata fericirea din lume!

Multumim tuturor pt. flori si ciocolata! Eu ma bucur la orice chestie care o primesc, apreciez gestul in sine, imi plac si martisoarele dar mai mult florile!

Lilina nu stiu nimic despre PREVENAR.

Adina folosim ambele metode, in casa sau cand citim din carti repetam corect cuvintele, de obicei repeta dupa noi.

Ne-am intalnit ieri cu Mathias si Lili, a fost foarte frumos, copiii au mancat biscuiti, s-au dat in leagan apoi ne-au terminat cat au alergat si impins carucioarele. Pozele mai tarziu. Pacat ca nu au fost mai multe Bucurii.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am slabit 1-2 kg, initial slabisem 3 dar le-am pus la loc cu vitaminele, nu prea am facut miscare, doar n-am mancat seara prea mult.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput