Bucurii de sept-oct 2006 (111)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Sephora cred ca nu m-ai inteles, eu tot ce am primit pe mail am pus pe site de fiecare data, mesajul tau chiar nu l-am primit, daca spuneai la momentul respectiv ca l-ai trimis poate ma sesizam atunci. Ideea era ca mi-as fi facut timp daca voi imi trimiteati date, eu nu le pot trece de la mine. Daca stie cineva sa lucreze cu HTML (geocities), cu cea mai mare placere ii dau userul si parola sa completeze site-ul, insa nu e asa de usor. E destul de aiurea sa lucrezi la o chestie cateva zile si sa nu percuteze nimeni la propunerea ta, dar asta e riscul "meseriei".

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

raportez 63 kg (deci 4,5 kg pierdute si nu le mai vreau inapoi) deci atat am slabit in ianuarie
va propun continuarea dietei incepand cu 10 martie (deci sunt o draguta, ca va las sa va indopati cu ciocolatele si bombonelele pe care le primiti de martisor) si pana la PASTE

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup pe toate si La multi ani!
Sa aveti o zi plina de flori si Martisoare si mult soare.

Acum se vad pozele

Multumim fetelor ptr flori,martisoare,bomboane.

Mira eu una le-am trimis si-ti si spusesem,oricum nu are importanta.Nu e vb ca tu nu ai completat datele mele dar am ramas foarte in urma.Erau retete,erau fel de fel de chestii care ei le fac acum.EU oricum ce a fost important am facut ptr M,dar sunt mamici care nu au timp ,nu se pricep sau eu stiu ce alte motive care ar fi vrut sa-si aduca peste ani aminte de evolutia copilului.Atat.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

1 Martie calator, va aduce-un www.magazinstiintific.ro/_photo/2817.jpg" target="_blank">MARTISOR.


Sa aveti o primavara minunata alaturi de Bucuriile voastre!




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna fetelor.
Va doresc tuturor o primavara fericita, plina de bucurii si impliniri!
Multumim pentru flori si martisoare. Va oferim si noi un mic simbol al primaverii.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

L-am admirat pe Matti in poze, e tare dulce.
Mira, ma bucur ca te-ai intalnit cu Lili. O sa ma mobilizez si eu sa-ti trimit pentru site niste date despre Narcisa si eventual o fotografie mai recenta.
Cristina, sper sa-i iasa repede maseluta lui Vladut.

Merg sa mananc, sper sa intru mai tarziu.



Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



O primavara frumoasa!

Noi va servim cu tort, ca azi Sebi al nostru implineste 10 ani!

Hai sa ne mobilizam fetelor si sa actualizam saitul Bucuriilor! Va amintiti ce surpriza frumoasa ne-a facut Mira anul trecut creandu-l si va spun absolut sincer ca e greu tare si mult de munca cu geocities. Sa-i apreciem efortul si s-o rasplatim pe Mira cu noutati despre comorile noastre.

Lilina, daca tu ai 63 de kile eu-s . Si vrei sa zici c-acu' o luna aveai 67? Eu te vad de vreo 56-57, zau asa!

Buna idee cu continuarea dietei, ma bag si eu de pe 10 martie ca pana atunci o tot tin intr-o sarbatoare.


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Era sa uit dar le-aveam pregatite: pentru fiecare dintre voi,martisor si
camp de lalele.


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Multumim fetelor pt martisoare,ghiocei si lalele.

Am venit de la mama si m-am cintarit, raportez 53 kg imbracata.

MamiLili Lilina e mai inalta, nu stiu exact cit dar eu am 1.64 inaltime si ea e mai inalta ca mine......sau asa o vad eu ....zi Lili am dreptatea sau ma insel ????


Sephora am reusit sa vad pozele. Mi-a placut "micul balerin" draguta rochita.


POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna seara, mamici!

Ce de-a martisoare, floricele, poze cu Matti imbracat in rochita am vazut!

Sa aveti o primavara luminoasa, fericita si plina de bucurii!

MamiLili, astept si eu sa vad pozicile de la Iasi. Ne pare rau ca n-am venit, noi abia azi am iesit din casa cu Maria.

Felicitari mamicilor care au slabit.

Lilina, pe noi ne-a chemat la vaccin la 2 ani si jumatate.
AdinaF, Maria inca nu spune cuvinte, ii vorbim clar, dar nu repeta dupa noi. Are timp, mi s-a spus.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput