Bucurii de sept-oct 2006 (111)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Lexi m-am conformat, frumusetea cu ochi superbi e pe site.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)
Asteptam primavara
Hai sa slabim! Greutate: 63 kg (1.70 m)
Deadline: 1 martie 2008, Target: 3 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neataaaa!

Noi plecam acum la un targ de textile, apoi o scot pe Maria afara.

Va urez o zi placuta si ne mai citim.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!
Lilina, multumesc pentru tratatie.
Itzy, tare simpatica papusica ta, mi-a placut cum a memorat cantecelul. Intr-adevar, in sfarsit ne-am intalnit cu Lili si Mathias, de-abia asteptam.
Mira, noroc ca nu m-am inscris la concurs, ca la cat am pacatuit (vorba lui Lili) ieri la McD stricam azi cantarul.
Sephora, spor la treaba! Ma bucur ca Matti se culca la o ora rezonabila.
Florina, si eu sunt de parere ca o sa treaca repede cele 6 ore. Ma gandesc ca indata face si Narcisa doi ani si eu tare as mai sta acasa cu ea.
Gety, ma bucur ca Maria este mai bine. Sanatate multa!
Sanatate si lui Vladut, pui de Andra.
Doresc intalneala placuta lui Lili si fetelor din Iasi.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Am facut si eu proba, cu Internet Explorer e ok prima pagina. Eu folosesc Opera si acolo imi aparea latita.
Sandra, arata bine.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Neatza si de la noi!

Lilina, multam de cafea!
Itzy, felicitari solistei!
Lili, intalnire placuta!

revin

edit: am vazut pozele cu Cosmi (asortata la roz cu mami), Daria, Vladutz (Lilina chiar arati bine! se vede ca ai slabit si inca o data imi place tunsoarea ta!), Mathias si Narcisa, bucurii cu ochii albastri!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mirabela, multumesc mult! Imediat trimit poze si pentru rubrica "1 anisor".
MamiLili, am vazut doi copii frumooosi foc! Mathias e un dulce si un finut ca de obicei, iar despre Narci ce sa spun...Ma topesc dupa carliontii ei!
Sephora, felicitari pentru baietelul cuminte. Nu vii si pe la noi s-o educi si pe fii-mea? Ca eu ma declar complet neavenita la faza asta.
Monique, sa nu te mai aud vorbind de tonaj ca vin si te bat. Tu mai sus de categoria musca nu te incadrezi! Eu ce sa mai zic, ca sunt disperata cu kg!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

fetelor, revin si eu. Am fost sa iau martisoare in piata, o gramada de chitzoshenii, dar mai gaseai si unele creative si de bun simt. zic eu ca le-am ales pe-alea.

Cristina, sunt alaturi de tine! ma gandesc si eu cu groaza ca mai am vreo 2 luni pana cand sa ma misc din nou ca elefantul Jumbo sau free willy. dar, cine o sa aiba 2 copii minunati?

Ignatica, multa sanatate in continuare. Chiar ma gandeam ca nu ai cum sa te protejezi ca la carte cu un prichindel langa tine. tot timpul imi zice medicul sa ma gandesc ca am doi copii si sa nu-i fac pe plac numai unuia (adica dariei, sa n-o iau in brate, sa n-o ridic), dar cum sa faci asta? am renuntat s-o mai cocotz in spinare. sa mai fac avionul sau hai la groapa cu furnici, dar, la imbracat, la spalat, la masa, tot tr s-o iau in brate. plus in parc, cand tr sa o cocotz pe topogane si alte leagane.de acum incepe sa se vada burta, dar pana acum mai aveam si priviri acuzatoare din partea catorva bunici ca nu le ridicam si lor copilul in topogan! (ca, deh, eu sunt tanara, ce ma impiedica sa le ajut?)

ok, dupa ce mi-am spus oful, o felicit pe Ana Maria. Itzy, cocutzelultau e un artist in devenire!

va pup ca am de facut mancare! fir-ar sa fie, de ce tr sa mancam chiar in fiecare zi? si chiar asa, in fiecare zi altceva? o mancare sanatoasa, numai proteine, vitamine, calciu, fier, fara conservanti, fara E-uri, nu se gandeste sa o inventeze nimeni, sa fie si gustoasa si s-o cumparam de la hiperarket???!!!!

Roxana & cocutzel Daria (06.09.06) + Burti- bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

[quote]Originally posted by anangel_lexi
Eu ce sa mai zic, ca sunt disperata cu kg!!!

Lexi, incet incet si cu rabdare! Nu se vede nici o diferentza la cantar din 17 ianuarie? ti-am zis atunci pe mine asta m-a ajutat, dar la genul cam 1 kg pe luna!
Sephora, ma bucur sa aud ca s-a cumintit Matti! Spor la lucru si mult succes in afacere!
Gety, afaceri bune la targ!
Lili, nu-mi fac probleme ca ar fi greu, ma gandeam doar ca as avea si eu cu cine ma conversa, Eric cu cine se juca si faze de astea! adevarul e ca e si plin sezon si de ex. in grecia n-am gasit preturi mai mici de 800 de euro/pers! vad eu ce fac, poate pe aiic prin zona mai aproape, o deranjez pe Adina !
Adina, sper ca sunteti bine si tu si gemeneii!
sau poate vin si in romania fac asa un tur al bucuriilor!

eu sunt un pic intoarsa de ieri ca bebe Darius a facut convulsii, doctorii zic ca se intampla la prematuri mai ales asa mici si acum asteapta rezultatul analizelor! eu sunt un pic ingrijorata si din cauza greutatii, la nastere 890 si acum dupa 3 saptamani 970, m-i se pare cam putin! nici nu stiu ce sa le mai zic!

revin

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

si noi am fost dupa martisoare....numai balarii am vazut, nimic de bun simt, de "sezon", numai plastice....oribil, parca sunt tot mai urate cu fiecare an
azi ma duc la doctor cu Vladone si am luat flori, ca martisoarele erau odioase, dupa cum am scris si mai sus

multumim celor care mi-au admirat "talia de viespe" in devenire
intrucat pana maine, cand e termenul, nu voi mai avea cum sa slabesc, anunt de pe acum ca NU am mai slabit deloc, nici nu m-am cantarit pt.ca nu mi se pare relevanta greutatea (dar promit s-o fac diseara).....singurul lucru care ma enerveaza este sunca de pe talie si burta !!!
oricum, m-am probat cu pantalonii de asta vara si am ramas uluita....toti imi vin largi si nu stiu cum o sa fac, ca nu am bani sa schimb garderoba, o sa ies probabil in bikini, desi si aia au inceput sa atarne pe mine

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

multi pupici : itzy, mira, monique, mamilili, roxana, ignatica, lexi, gety, sephora, floricel, microbu, ramo, beatrix, xandrutza (vad ca ti-ai schimbat culoarea la nickname, parca erai verde, nu ?)

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput