Bucurii de sept-oct 2006 (111)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna dimineata! Voua va las dar eu merg sa fac . Sper sa va placa noul LOOK si sa trimiteti pe mail poze de la prima aniversare pt noul album foto.



ANDRA si gargaritza (10oct2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineata.

Microbu multumim pt noul look, arata f bine , este mai scurt si pt cafeluta.

Am vazut ca unele fete au ragusit stringind catalogul. alexutza_26multumesc ca ti-ai adus aminte de noi. Noi sintem bine va citim din umbra deci sintem la curent cu ce se inatmpla doar ca am fost mai lenese la scris.

Am profitat de vremea asta frumoasa si am sta mai mult afara. Dimineata de la 11-13 avem program de parc, joaca la nisip, leagane cu prientenii Vladone (Lilina) si Daria (Roxana) iar dupa amiaza de la 16.30-18.00 avem program de plimbat. ieri a fost prima oara dupa vre-o 2 luni si ceva cind am scos carutul dar asta pt ca am mers f mult in rest "obosim" mergind". Am facut o gramadaaaaa de poze in parcuri asteptam sa se incarce sa va aratam citeva.

Vineri am fost la gradina Zoologica sa vedem " upu" =lupu, leu, "tigu"=tigru etc. Cosminei i-a placut ca a vazut o gramada de animale in rest acceasi gradina zoo antica.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Am citit ca se discuta despre frontanele si coaste evazate. Noi am avut intradevar coastele evazate la un momentdat dar acum sint ok si iar frontanele este aproape inchisa. Se mai simte doar daca o palpezi bine. Dar noi am facut 3 doze de vit D3 injectabil.Cu vigantolul nu cred ca o scoteam la capat.

In rest Cosmi are toata gura gata sa-i explodeze. Ies maselutele 2 cite doua.Acum avem 4 gata iesite. Noroc ca este cuminte, nu a facut febra, a mai fost ea asa miriita cind vroia ceva anume dar nu in mod regulat.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimineata si de la noi si.......

Sandra - multumim de cafeluta...si chiar arata bine paginuta, usor citibila inca o data o de la Ploiesti

Monique - ma bucur sa aud ca sunteti bine si plimbarete...asa si noi de 2 ori/zi..ca daca se anunta pt sapt viitoare vrene nashpa, macar sa profitam din plin acum

Beatrix - pai cu un asa sot sa zici saru'mana...ce poti sa-i mai ceri???

Noi iar ne laudam cu o noapte agitata terminata apocaliptic cu trezirea de la ora 5 - cateodata stau serios si ma gandesc daca ii ramane programul asta, ca ar fi jale nu alta....desi nu mai trebuie sa ma intreb cu cine seamana

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

alexutza_26 sa sti ca si Cosmi se trezeste in principiu la 6 dim cel mult 7 si se culca la 10 seara. Dar si eu si tati sintem la fel. Nu ar avea cu cine sa semene lenesa

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Roxana noi mergem 1 -2 luna la un supermarket (Auchan, Cora , Metro) si facem aprovizionarea , dar la citeva zile cumpar obligatoriu cite ceva. Noroc ca am o piata aproape si un complex in fata blocului unde gasesc aproape orice (legume, lactate etc).

Ignaticaai grija de tine si de bb2 sa fiti sanatosi si sa va faceti mari.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by Monique_new

alexutza_26 sa sti ca si Cosmi se trezeste in principiu la 6 dim cel mult 7 si se culca la 10 seara. Dar si eu si tati sintem la fel. Nu ar avea cu cine sa semene lenesa

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006





Eeeeee, aici doar pe mine ma cam mosteneste grasu'..taxu ar dormi dimineata pana la 10 si noaptea ar sta pana pe la 12-1

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Ignatica - imi pare bine sa aud ca acum sunteti bine...aveti grija cu efortul, desi e cam greu cu un nazdravan in zona

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Cristina - si totusi pe unde sunteti????sunteti bine???

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Si acum dovada plimbarilor noastre.

Daria si Cosmi, astea sint facute ieri, Roxana sa intri pe mess sa ti le dau......de aici incolo Vladone, Daria si Cosmi...mai departe Zoo si printre alte diverse poze.


Dar sa nu uit de una anume, sa nu mai zica Lilina ca este grasa ca va pacaleste. Mai este imbracata si in pantaloni albi.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput