Ingineri fosti, viitori...(19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata fete dragi!
Nico, sa va traiasca Andra, la multi ani!!! asa sarbatoream si noi fiecare luna pana la 1 an...

Noi trebuie sa plecam la cumparaturi, azi e iar timp frumos, maine merg cred numai eu cu Marc la ziua unei fetite, initial am vrut sa-l trimit cu tata-su, dar am eu onoarea,si e la sala de distractii asa ca ne zbenguim iar pe acolo! odata vreau sa o duc si pe mami sa o pun sa se catere pe acolo sa vada si ea cum e! de saptamana viitoare incep chefurile la noi, pe 14 e ziua sotului, apoi continuam cu Luca!

Kati, am citit si eu de fetita Aidei, eu nu am stiut pana ai scris tu...imi pare tare rau de micutza, ne rugam ca DD sa faca o minune pt ea, iar parintilor sa le dea putere in asemenea imprejurare!

pupici la fete si o zi buna!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

claudia, spor la shopping!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

multumesc de urari fetelor. noi nu am serbat chiar fiecare luna, dar azi e una mai speciala. m-am hotarat sa o tund scurt, scurt. nasa va veni sa taie motul (sau cum se spune ca nu ma pricep la chestia asta).
claudia al meu sot e nascut in 13. deci o tinem si noi intr-un chef.
sa ne treimiti si noua o raza de soare caci la noi e innorat. sper sa nu ploua ca trebuie sa iesim sa cumparam tortul plus cadourii.

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!
Nico, v-ati distrat ieri?

Eu am plecat aseara cu sotul la inot, ce bine a fost, singuri-singurei, fara nici o grija, a trebuit sa ne relaxam de stresul ce ni-l fac copii...d-ne ca rai sunt ai mei, nu stiu cum sunt altii, dar ai nostri ne scot peri albi! insa sanatosi sa fie! nu ne-am omorat cu inotatul, insa ne-am relaxat 2 ceasuri!!! cand ne-am intors acasa, pe la 22, dormeau dusi!

Azi mergem la ziua unei fetite, mergem toti 4, mami e bolnava, o doare gatul, ii curge nasul, sper sa se faca rapid bine! asa ca ramane singurica pana ne intoarcem...da nu-i nimica, ne face sarmale pana ne intoarcem. Partea buna e ca am slabit de cand a venit mami! dar seara nu mananc nimica, adica dupa 6!

va pup si va doresc o duminica placuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

salutare
a fost frumos aseara, dar casa e ca dupa razboi. au fost 4 pusti de 4-5 ani si mi-au pus jucarii peste tot. azi trebuie sa strang dupa ei. a mai strans alex din ele dar nu le-a sortat si eu nu suport sa le vad toata gramada in dulap.
i-am pus andrei diverse obiecte pe o taviza (cica asa se face) sa vedem ce alege. a prins rapid banii, apoi cheile de la masina si dupa telefonul. se pare ca stie ce e mai important . chiar ma gandeam daca alegea cadr-ul, dar am uitat sa il pun. eu nu cred in chestii de acest gen (la alex nu am facut) dar ne-am distrat.
poze nu am facut caci au uitat nasii sa aduca aparatul. am filmat, dar de pe camera mea e mai greu sa transfer filmuletul.
andra inca mai are parut, dar mai scurt. azi sper sa vina o prietena coafeza si sa o tunda.
clau felicitari pt kg pierdute (eu am reusit sa mai pun ceva inapoi). sanatate multa mamei tale. e bine ca va mai relaxati putin.

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

ne-am tuns!!!!! e asa de dulce.
acum incarc la poze, dar merge tare greu.

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Buna seara fetelor!
Am intrat nitel ca sa nu va dau ocazia sa ma uitati. Dupa nebunia de saptamana trecuta, weekendul asta a cam fost de trandaveala.......si mi se pare scurt! in doua zile abia apuc sa imi revin cat de cat.....si mi-ar mai trebui cateva ca sa revin chiar in forma.....dar na......momentan nu se poate. Iar saptamana care vine......mai bine sa nu ma gandesc la ea.
GAta, ma intorc la oile mele.......mi-e somn de nu mai pot, m-as duce la nani de pe acuma dar nu vreau ca apoi ma trezesc si e luni dimineata, prefer sa mai aman un pic.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza la lume!
anca, cum sa te uitam mama! off, iara e luni!
claudia, cit rasfatz dom'le!!!! bravo voua!!!!!multa sanatate mamei tale!!feliictari pt kg date jos! bravo!
nico, super v-ati distrat vad! dar nu stiu unde sa caut sa vad poze!

la noi e tare urit afara deja de citeva zile, nu prea putem iesi afara, in casa toata lumea e agitata. n-am inceput azi gradi din motiv de scarlatina la gradi(nu la noi in grupa, la una invecinata), poate miine-poimiine
sa aveti o saptamina usoara!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:


pozele le puteti vedea de aici
of ca am fost cu alex la gradi si am uitat sa o intreb pe educatoare cada sunt copii cu probleme de sanatate. mie imi e teama pt andra.

kati unde e cafeluta? eu nici nu vad bine tastatura. mi-am facut o cafea mare cu lapte. cine mai doreste? inediat fac si un ceiut cu multa lamaie.
sa aveti o zi buna.

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Neata, inginerele!

Gata, am terminat cu "tuseala" si m-am intors pe baricade fresh, "ca un bobocel de foare", asa cum ii place lui Vladut sa-mi zica!

Deci, Claudia, felicitarile mele pentru programul relaxat la care ai trecut cu ocazia vizitei mamei! Bucura-te cat mai poti si savureaza din plin fiecare secundita, caci o meriti cu varf si indesat! ... Intre noi fie vorba, te invidiez de numa-numa!

Ancuta, ai reusit sa-ncarci bateria macar pe jumatate in WE-ul asta, c-am vazut ca ai avut o saptamana epuizanta??? Nasica mica ce-ti mai face??? S-a acomodat cu noua casuta si cu parintii ei? Eu te si te-astept cu mai putin stres pe cap sa intri pe aici!

Katik, imi pare rau ca nu poti duce micuta la gradi , dar decat sa ia fata scarlatina, mai bine pastrezi formatia intregita! Distractia este garantata, oricum, nu??? Si pushchea pe limba cu gripa ca m-am capiat cu atatia muci, febre, tuseli, maraieli si fleoshcaieli!

Nico, pentru Andra si sa dai de baut in fiecare luna, caci la un an sper sa mancam si ceva tortulet, nu???
Pe profu' nu-l baga in seama, ca trebuie sa faca si el pe talentosu', altfel cum s-ar mai da rotund, patrat sau paralelipipedic???

Pup toate inginerele si mai "vorbim"!

Pisicuta, mamica de Vladut (17.10.2003) si Raducu (15.10.2005)!

Orice sut in fund este un pas inainte!

http://community.webshots.com/user/Dorina_71

Mergi la inceput