Leoaicele DC (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna seara leoaicelor !

Am intrat putin sa ii urez lui Katty un sincer si calduros LA MULTI ANI!!!

Am citit retetele de salate si le-am salvat...mai ramane sa le si fac acum.Va revin maine

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata,
O saptamana cat mai placuta cu tot ce va doriti.
Probabil o sa intru mai pe seara cand terminam recuperarile de azi.



Gabi mami de Bogdanel-Andrei(29.10.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

quote:
Originally posted by catutza

Buna seara leoaicelor !

Am intrat putin sa ii urez lui Katty un sincer si calduros LA MULTI ANI!!!

Am citit retetele de salate si le-am salvat...mai ramane sa le si fac acum.Va revin maine

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil




Oh, eu sunt batuta in cap sau nu stiu, dar nu gasesc ce sarbatoreste Cata de ii spui La multi ani.

Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Va urez si eu sa aveti o saptamana frumoasa si usoara.
Pupici la toate

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna dimineata, dragi Leoaice!
Multumesc ptr. aprecieri, fetele care ati vrut retete de salate!
Catutza, multam fain, cred ca ai vrut de fapt sa-i urezi lui Andrei in avans ptr. vineri!
Noi azi am reinceput orele de kineto cu Andrei, mai avem o saptamana jumate, dupa care vedem cum a evoluat!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si de la noi !
N-am scris ca am avut un we plin, dar plin-plin cu de toate, mers la doc la ecograf (io, sunt ok, rmn la coloana pe 22 decembrie), plimbat cupilu` prin tot orasul, mers in parc, curatenie si facut mancaruri; duminica mers la birou, apoi la noul hypermarket, apoi vizita de la tata`so, apoi mers la club la o zi de nastere - asa ca maxima distractie. Ieri am umblat 8 ore de am inmatriculat masina si am platit tooot, azi sunt cu cupilu` la sevici, la gradi e cerc pedagogic, dadaca e fff bolnava ... so ... cam atat dp frontul de vest ...
Pupici la toate leoaicele si cupiii din dotare !



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Katty , nu am urat pentru Andrei in avans, ti-am urat tie LA MULTI ANI, pentru ca a fost Sfanta Ecaterina si era ziua noastra

Va urez o saptamana placuta si plina de evenimente placute, pe toate/toti si distractie placuta pe la petreceri

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salut si eu leoaicele, sper ca sunteti bine.
Nu stiu voi, dar eu am o perioada super incarcata de evenimente si lucruri muuulte pozitive ! Nici nu tin minte sa fi patit atatea lucruri bune pe asa o perioada lunga. Ptiu, ptiu
Sper sa aveti o zi frumoasa !
La noi e un friiig ... insa doar cativa fulgi de nea am vazut ieri dimineata pe la ora asta ... daca aveti zapada, trimiteti si aici sa pot duce cupilu` cu sania



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata si de la mine!
Si pe aici strangea de dimineata gerul, dar acum e soare si e frumos!

Catutza, SCUZE mii, nu m-a felicitat nimeni niciodata si n-am stiut ca de Sf. Ecaterina ne serbam!!! La multi ani si tie, eu m-am considerat toata viata (asa am fost crescuta de fapt) sfanta doar de Sf. Mihail si Gavriil (sunt si Mihaela). Si am 30 si x x de ani! Daca stiam ca e rost de petrecere, veneam cu tortul, hihihi!
Daria, chiar ptiu, ptiu, bine ca e bine si ca revenit binele in viata ta!!! Ma bucur!!! Spor la activitati!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Katty , nici pe mine nu ma suna multa lume de Sf Ecaterina, dar am cativa cunoscuti care ma felicita in fiecare an.

Katty si Gabi sa va traiasca baietii, sa creasca mari si frumosi. Asteptam poze de la petreceri




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput