Leoaicele DC (8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

tuturor ce-si serbeaza onomastica !
Si da, asteptam pozili de la petreceri !

O zi frumoasa tuturor, cu mult spor la treburi !

Pt cine vrea sa ne vada



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

La multi ani ptr Andrei de Katty si pentru Bogdan-Andrei de Dodo-pui! Si La multi ani ptr toti care isi sarbatoresc ziua numelui! Sa va aiba Dumnezeu in paza, sa va fereasca de tot ce e rau si sa va aduca numai sanatate si noroc!


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Katty sa traiasca puiul cu numelesi sa va bucurati de el;
multumesc pt urari catutza,LiliaToma si tuturor care ne-au urat.
Mamagiuliei super fetita mamei
La multi ani tuturor sarbatorilor zilei!



Gabi mami de Bogdanel-Andrei(29.10.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Multumesc ptr. urari, nu's ce petreceri o sa fie ca eu sunt tare racita si cu mu...ii in batista!! La noi s-au anuntat maine niste musafiri, dar la halul in care sunt nu stiu cum o sa ma pregatesc!

Duminica aveam de gand sa mergem la Kidex (dar fara Andrei) sa-i cautam cadourile ptr. sarbatori!!! Acum mai vedem ce-om face!

Lui Bogdan Andrei al lui Dodo i-am urat si la copii de 2002, dar ii urez si aici tot binele din lume si sa recupereze cat mai repede!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Daria , e mortala Giulia ta! ptiu sa nu o deochi mi-a placut mult poza cand e pe coltar tare nazdravana! Spune-mi de calendar :unde e facut, cat a costat? Eu am comandat calendar de buzunar pentru bunici de Craciun anul asta, cu 6RON la un nene.

Katty , recuperare rapida si putere sa faci maine fata la musafiri.

Eu azi am fost la dentist-ultima oara, gata am terminat cu maseaua, mai merg anul viitor ca mai am una. A fost ok nu foarte dureros. Partea urata azi ca ne-a lasat bateria la masina iar eu am plecat la dentist iar Mihai cu Bia inapoi acasa...pai credeti ca a stat?!? a urlat incontinuu "mama/mama/mama" a trebuit sa mearga cu ea la o vecina care are bebe mic si acolo sa calmat ca sa jucat cu bebele (o sterge la gurita, ii da "iuzy", ii face "gadi gadi"...nu stiu ce ma fac eu cu fata asta a mea

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si un we frumos tuturor !
La noi e inghetat p`afara din cate am vazut ... dar zapada ioc.

Catutza - mi le-a facut o mamica dp alt forum (neconcurent), dar daca vrei detalii scrie-mi mp sau mail. 10 ron bucata, hartie a3. Sunt foarta multumita, iti zic sincer. Si mi le-a trimis cu posta. Mi-au ajuns la 5 zile dupa ce-i trimisesem pozele, mi-a aratat finalul, etc. Un cadou fain, zic io

Va pupam pe toate, sper sa mai apuc sa intru



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata si din Bucuresti, ce faceti dragute leoaice?
Aici e o vreme superba...
Acum am reusit si eu sa vad pozele Giuliei, e tare draguta, si calendarul e intr-adevar reusit, imi place. Fac si eu dar in format A4, cu toate cele 12 luni+coperta. Am facut si anul trecut si fac si anul asta! Asa, ca daca vrei Catutza, trimite-mi 13 poze si-ti fac eu un calendar!
Catutza, m-am recuperat, chiar rapid as zice, aseara nu mai aveam nimika, azi am bucatarit, cam in 2 ore vin musafirii. Simpatica si Bianca, ce atasata e de tine, scumpica!
Va urez un weekend minunat in continuare!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Hellouuu, intru pe fuga pana fi1mea picteaza De somn nici sa nu auda, desi am carat-o 3 ore pe jos prin frig ... deh, tineretile astea
Katty - spune rpd pretul la calendar, sunt interesata si io !



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Ptr. tine e un pupic! E super-oferta!!! Glumeam, nu am luat bani nimanui, doar le-am facut cadouri, fiecaruia cu pozele copilului lui! Trimite-mi pozele pe email si-ti fac si tie unul!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineataaa !!!
Cine bea cu mine o ciocolata caaalda ?
Sunt chiauna de somn pe motiv de we in plimbari cu fie`mea care nu oboseste never, in plus am avut o noapte cu mofturi ... asa ca nu mai pot de sooomn.
Voi cum sunteti ???




Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput