Remedii pentru trompe infundate

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marya_d spune:

salut !
maria08 ,dna doctor se numeste fulga florescu,nu stiu sigur unde are cabinet dar incerc sa ma interesez,poate afli si tu ceva.nu pot sa te pun in legatura cu cunostinta mea pt ca nu suntem foarte apropiate,dar incerc sa mai aflu cate ceva prin alte mijloace si te ajut cu tot ce pot.ce stiu eu este doar ca dna docor e priceputa si are paciente din toata tara.cum spuneam,cunostinta mea s-a chinuit 10 ani sa faca copii si numai dupa ce a fost pe la dna florescu a reusit.
iti doresc succes,sper ca se te poata ajuta si pe tine si tine-ma la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marya_d spune:

maria08,se pare ca d-na lucreaza si la ginecologie2 la "stanca".poate asta te ajuta..
toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yle spune:

BUNA FETELOR.SI EU AM FOST OPERATA LAPAROSCOPIC DE CHIST OVARIAN STANG TORSIONAT,MI-AU EXTIRPAT SI TROMPA DREAPTA DEOARECE ERA PLINA CU PUROI, IAR TROMPA STANGA MI-AU DESFUNDAT-O, TOATE ASTEA IN URMA CU 7 ZILE. EU IMI DORESC FOARTE MULT SA RAMIN INSARCINATA, IAR DOCTORII CARE M-AU OPERAT AU SPUS CA AM SANSE IN URMATOARELE 6 LUNI.PESTE 2 ZILE MERG DIN NOU LA SPITAL SA-MI SCOATA FIRELE SI VOI VEDEA CE TRATAMENT IMI VOR DA. VA ROG, DACA CINEVA A TRECUT PRIN ACEEASI CHESTIE, SPUNETI-MI SI MIE TOT CE STITI DESPRE ASTA. VA MULTUMESC. AM FOLOSIT ADRESA DE E-MAIL AL SOTULUI MEU, DAR DACA IMI SCRIETI, MA NUMESC TINA. PA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Marya d: Sa inteleg ca dna este dr. ginecolog?? Spune-mi , te rog, la "stanca" - reprezinta un cabinet sau ce?? Multumesc pentru detalii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

blanche, am intrat aici sa-ti dau o veste buna, stiu ca te vei bucura pentru mine. am 3 teste slab pozitive, la cel de astazi, sure check liniuta se vede mai bine decat la celelalte doua teste. duminica vreau sa mai fac un test pentru linistea mea, vreau sa vad clar cele II liniute.

si cand ma gandesc ca acum cateva zile ma interesam pe la voi ce e la sovata, cum se face laparo si multe alte chestii....si acum sunt de fapt gravi....

fetelor, va doresc multa credinta in Dumnezeu si fiecare dintre noi va reusi pe orice cale sa-si indeplineasca visul.

va pup si va doresc numai bine.

haide bebe vino la mami si tati.....te rugam

luna asta nu mai vreau sa declar nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Maryb draga mea, mi s.au ridcat perii pe mine de emotii!!!!! Pe cuvant!!! Ce frumosssssssssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!
Cele mai calde urari de felicitare, din inima iti doresc. Tare ma bucur pentru tine, mereu simteam din cuvintele tale cu cate ardoare iti doreai sa vina bebe. Inca o data felicitari si un bebe sanatos si grasun in 8 luni!!!!!
Ma bucur tare, ce inseamna si viata asta....nici nu stii cand se prinde si dupa cat timp. Bravo iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

blanche, si mie mi-au cam lacrimat ochii cand am citit ce mi-ai scris. iti multumesc din suflet pentru urari si ma rog la Bunul Dumnezeu care a facut posibila aceasta minune in viata mea sa am o sarcina usoara si un bebe sanatos tun.

sunt multe fete pe forum care imi sunt tare dragi, una dintre ele esti tu si asa imi doresc sa reusiti toate sa va indepliniti acest vis minunat, daca v-as putea ajuta eu, as face-o cu mare drag, dar numai Dumnezeu ne poate ajuta. Ma rog sa reusesti si tu si toate fetele sa aveti cat mai curand bebelusul vostru.

dulce si ai grija de tine.

haide bebe vino la mami si tati.....te rugam

luna asta nu mai vreau sa declar nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marya_d spune:

salut!
maria08,stanca este una dintre maternitatile din cj,si da, dna este dr ginecolog,se pare ca sefa clinicii stanca ,din cate am auzit.poate are si ea cabinetul ei particular dar despre asta nu stiu nimic.dc vrei sa afli mai multe da un search pe google cu numele ei .eu am gasit chiar si nr ei de tel asa,dar n-am fost inspirata sa l notez atunci.dar sigur il gasesti si tu .sau suna la informatii sa-ti dea nr de la stanca din cj si intreaba de ea.dc te mai pot ajuta,let me know...
te pup
pa pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marya_d spune:

maria08,asta am gasit pe net
sper sa fie corecte
de-abia astept sa vorbesti!sa-mi spui ce-ai rezolvat.sper sa-ti fie de ajutor!
Dr. Florescu Fulga Medic Sef de Clinica Spitalul Clinic de Obstetrica- Ginecologie 0264-598 574 0264-596 446
0744 868 741

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

maryb iubita ma bucur ne spus de mult pt vestia ce ni-ai dato, iti doresc multa, multa sanatate si o sarcina usoara si la termen,un dar frumos dat de Dumnezeu trimis cu MOS NICOLAE cred de fapt nu cred sint sigura ca e o bucure pe care nu o poti exprima prin cuvinte, felicitari si sa auzim numai si numai de bine

Mergi la inceput