Rahova sau apropiere(35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, f bine ca ai luat decizia sa te duci la stomatolog e bine sa te duci din timp fiindca altfel se agraveaza problemele
sa scapi repede si fara scos nervi sau chestii de-astea

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, nu pot sa spun decat ce o vrea D-zeu, pt. ca problemele nu sunt chiar asa simple, am probleme cu ele din timpul sarcinii si atunci nu a vrut nimeni sa se bage sa mi le faca, apoi am alaptat, pe urma am zis ma duc maine, ma duc poimaine si uite ca am ajuns pana acum si sau stricat destul de tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

bafta atunci

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Sa fie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata!
Dory, un si de la mine sa treaca durerea de masea si bafta la stomatolog.
Si eu am probleme cu dantura, dar cum inca nu ma doare, nu am nici o chemare sa merg la dr.
Monica, nu am vrut sa te speriem cu povestirile noastre! Poate Alex al tau nu va avea probleme. Depinde de copil, de invatatoare.
Vio, cum te simti?
Mirela, azi as vrea sa plec mai devreme, pe la 12.30, ca e Dani racit si azi-dim. facuse un pic de febra, daca ai timp, poate dam o fuga sa luam cozonac cand plec?
fetele.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna seara fetelor,
vad ca e cam liniste aici...lipseste monica si se vede
sigur a pus de-un cozonac...a auzit la Vicky si i s-a facut pofta!!!
Andreea,ti-am mai spus...n-am intrat la mamici de mai-iunie pt ca la voi eram mult prea in urma,deja erati la cap 30 si ceva...
si in plus e posibil sa vina prin iulie BBlina
pupici la frumusetea de Mariuca

salut nasa pupici la sufleteii iubiti

Dory cum esti cu maselutzele?! sa-ti treaca...si pt printzesa cea dulce

Mire,ati cumparat toti cozonacii?!
Cris ce face Ale?
cum stati cu rasfatu'?
lexi,pupici la Mariuca ta

eu sper ca sunteti toate ok...asa ca va pe toate si va spun we frumos...

sa nu uit,Mihnea a luat +B la test!!!
ei,nu e perfect dar s-a starduit macar...
cred ca daca nu scapa cerneala pe foaie si nu dadea cu picul lua
-FB .....ca nu gresise prea multe...
afara de steag pe care nu l-a scris decat ca avand 3 litere(si el avea 5-normal,nu?! ) la restul a facut bine...



Vio 6+
mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, cred ca a nascut cgaby, inca nu am confirmarea ei, dar eu aza zic..., poate reuseste sa-mi scrie pe ym cateva randuri si va spun..
Astazi mi-am facut si radiografia luni merg la sto,atolog sa-mi inceapa lucrarea.Cand am venit de acasa mi-am gasit copilul dormind si sa trezit la 10 min. de cum am intrat pe usa si am stat cu ea pana acum cand am culcat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Vio, felicitari pt. calificativul lui Mihnea, tu cum te simti?Ai mai fost la dr.?

Monica, pe unde esti?

Viki, te-ai intalnit cu Mirela?

Cristina, Lexi, Andre_ea, andreap, voi ce mai faceti?Ce fac copilasii?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna noaptea fetelor
scuzati absentza dar toata ziulica am fost prinsa...dimineata am umblat putin aiure aprin oras ca mai tarziu sa aflu ca de fapt niste musafiri pe care-i asteptam zilele urmatoare de fapt ajung in seara asta...si da-i si fa papica, curat si tot ce trebuia...iata pe ce am pierdut timpul
jumatati de cornuri cu sunca si cascaval Rosii umplute cu salata de vinete Mini poienitza cu ciuperci Ardei gras umplut cu branza "frecata" cu unt si marar si oua de prepelitza Mezeluri si branzeturi asortate Kumpirei cu ton si porumb Vinete prajite Tartine cu icre Carnat rasucit Frigarui de pui si porc Cartofi prajiti Legume asortate Painica rapida din aia de e gata intr-o ora fiindca a uitat mister sa programeze masina
noroc cu pianul ca mai aveam din el ca nu am mai avut timp si de desert, din coca ramase de la cornulete am facut si cateva cornulete cu ciocolata si muuuulte fructe pe un platou si gata... + bauturici...
maine...sunt in pana de idei...cred ca iesim undeva in oras daca-i frumos...daca nu...Dumnezeu cu mila...

Vio, felicitari lui mihnea, ai vazut ca desi zicea ca a facut dezastru a luat B+...vorba ta daca nu scapa cerneala lua FB...cred ca l-ai zapacit...acum zice dins tart ca nu a facut bine
fina lasa copilul in pace pe amandoi
Dory, bafta in continuare la dentist alexutei...cred ca ii era tare dor de tine
Vicky, sanatate piticului, cum se mai simte? sper ca sunteti ok acum
cum a fost cozonacelul?

va pup pe toate si fuuuug la film



monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Buna dimineata, hai sa mai intru si eu.
Nu am timp seara fetelor, la serv mai am si pauze dar am restrictie si nu pot intra pe .com asa ca nu am pe unde sa va gasesc.
Noi suntem ok, Ale s-a cam lenevit si fff greu o scoatem din casa, nu vrea nici sa o pici cu ceara. Toata ziua sta la calculator si se uita la desene. Nu-s deloc incantata, aseara a iesit cu T si cand a venit a zis ca o dor picioarele , cred si eu, nici nu mai stie sa paseasca cred.
Dory ai vreun dentist prin zona? Eu nu am ajuns sa imi fac maseaua sparta, peretele inca nu a cazut si mi se tine in plomba dar se misca si aseara cred ca mi-a taiat gingia ca m-am pomenit cu sange in gura la un moment dat. A, da-mi si mie de stire daca mai plecati in calatorii ca dra mea plange dupa bratara pierduta si ma gandeam ca poate ii aduce mosul una noua.

Mergi la inceput