Rahova sau apropiere(35)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
cris ma bucur ca sunteti ok...mai si ruxi e la fel...in aceeasi faza, nu vrea afara dar o pacaleste sotul cu diverse si o scoate la alergat
restul fetelor pe unde sunteti? cum va distrati in we?
va pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

pai aseara a iesit doar pt ca l-a vazut pe ta-su imbracat (vroia sa coboare sa ia ceva de jos), a inceput sa bazaie, cica: tati stai puminte :D sa imi iau papuci sa ies afara.

Noi am iesit putin pana la mama ca e ziua lui sor-mea si am mers pe acolo, dar aici e o vreme supernaspa, ploua si e frig, noroaie peste tot de si cu masina mi-e sila sa calc pe strazile astea, aia de la patiserie cel putin pe unde ies eu in Rahova e bombardata, au sapat aia am crezut ca o si repara...de unde, au pus insa borduri noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna seara!
Monica, super-bunatati, ca de obicei te intreci pe tine!
Nu am mai reusit sa ma vad cu Mirela, nici cozonaci nu am luat, incepuse Dani sa faca febra si am reusit sa plec mai devreme de la servici, sa-l doftoricesc. Acum e mai bine, am facut si teme azi, doar ca a inceput sa tuseasca.
Vio, si felicitari pt Mihnea.
Dory, si mult succes la stomato!
fetele si wk placut in continuare.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vicky, sanatate multa baiatului...si alex e la fel de sensibilos cand ti-e lumea mai draga il apuca tusea, mucii, febra...da cresc ei si o sa le treaca... ca doar sunt barbati
cris, adevarul ca vremea asta nici mie nu-mi place, mi-e sila de ea si de mizeria care este pe strazi, de gropi cu noroi
La multi ani! pentru mama si sora ta...sa fie sanatoase
printesica ale
noi am fost in curte la un gratar cu musafirii...frate si a inceput o ploaie de nu mai vedeai la 2 m...si nebunii astia doi mici...se jucau in ploaie cu umbrela si tot ziceau nu ne ploua dar de fapt ei erau uzi fleasca la picioare i-am bagat direct in cada cu apa calda, le-am facut ceai si direct in pat la caldurica...sper sa nu-i apuce vreo bolesnitza ca abia am scapat de una...
va pup pe toate
o seara placuta in continuare

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, nu stiu cum ai reusit sa faci atatea bunatati intr-o zi, ca eu una ar fi trebuit sa ma apuc cu vreo sapt. inainte de ziua anuntata.Bafta, sa nu raciti ,
Cristina, nici nu mai stiu ce sa zic cand mai plecam, ar fi trebuit sa plecam in we. asta dar sa amanat plecarea, nu mai stiu exact cand, poate sapt. viitoare, poate cealalta, ca si Mirela si Vio vor cate ceva si de cand le tot zic ca plec....acum chiar nu mai zic , cand voi sti sigur ca plec va anunt pe toate, ca poate intre timp fetele sor fi si raznagdit ...
Eu nu prea mai am timp de net, intru numai pe fuga.ieri si astazi am stat cu Alexa, ca si asa ne vedem cel mai mult in we. si asa repede trece timpul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ai mai dory nu ma mai lauda ca mi-i iau in cap(asa )
lasa ca vb in timpul saptamanii cand nu-i alexa acasa pe amandoua si sa petreceti timpul frumos
pe toate
noapte buna

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, astazi ma fac si eu gospodina, vreau sa fac niste ciuperci cu maioneza, o salata de vinete , una de ton, si oi mai vedea ce mai pot sa fac (ceva ce se prepara repede ), ca la pranz duc fata la mama special sa am timp sa fac cate ceva sa iau maine la serviciu.Musafiri nu avem astazi(cel putin eu asa zic ), cred ca sapt. viitoare vom avea pt. ca pe 26 nov. este si ziua sotzului si sarbatorim la jumatatea zilelor dintre noi doi .
Va pup, ma duc sa fac maioneza sa o am deja pregatita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, pe unde sunteti?
Noi tocmai am dus fata la mama si ne pregatim de un gratar caci ne-au anuntat finii ca vin pe la noi, asta ca tot am zis dimineata ca nu vine nimeni astazi pe la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
Dory, tu esti scorpion? nu am stiut cand e ziua ta abia acum m-am uitat in listuta si am vazut ca avem si datele noastre de nastere...si sotul la fel? La multi ani! in avans pentru maine ...sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de prinsesica voastra si sa va dea Dumnezeu numai bine si tot ce va doriti
Petrecere frumoasa azi cu finii si maine la servici
eu azi la pranz scap "ieftin" cu musafirii iesim in oras si diseara le fac o papitza arabeasca fiindca le place si gata...
la noi continua sa fie vremea nashpa si nu am chef de nimic...m-am si ingrasat naibii doar mananc si stau pe scaun, nu mai mergem la bazin, nu mai mergem la tenis ca e plin terenul de apa...pe bune imediat am pus 2 kg... de mers pe jos nu merg ...am sa ma fac cat china daca continua vremea asa...ca eu de la manare nu ma pot abtine...fac urat la foame
va pup pe toate
sa aveti o Duminica placuta


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, merci frumos, , si da, eu sunt scorpion dar nu si sotzul, el este nascut pe 26 si este sagetator.

Mergi la inceput