Durerea unei pierderi de sarcina ( 44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Irda felicitari, iubita! Doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun si sa mearga sarcina ca pe roate si bebe sa fie perfect! Ai sa vezi ca totul va fi bine de data asta!
Dana esti de belea! Faci teste pe shustache? Felicitari si tie! Sarcina usoara si bebe sanatos!

28+
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Irda am uitat sa-ti spun ca duphastonul nu da ameteala deloc. SI eu l-am preferat, ca utrogestanul ma tampea

28+
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:



Fetelor felicitariiiiiiiiiii! Ce seara frumoasa mi-ati facut! Dupa o zi de cacao....acum sunt in
Danangie...sa dai fuga la doctor....ca stiu ca stai prost cu progesteronul!
Irda eu am luat si dufaston si nu am avut nici un fel de reactie adversa...asa ca baga mare.

Hai Alinushca, Blueeyes si voi cu vestile bune!


Miha



"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Fetelor nu uitati de acid folic ...este foarte important.


Miha


"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dan_ny spune:

Doamne ce-mi vad ochii?!?!?!?! dana, irda m-ati lasat fara cuvinte...Doamne, cat ma bucur pentru voi...sa fiti sanatoase si voi si bebeii vostri.
imi place tareeee capitolul asta!!! sa fie intr-un ceas bun...
hai ca m-am emotionat de nu mai pot.....


_
priveste mereu lumina soarelui si nu vei mai vedea umbrele- helen keller

poze filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

danangie am lipsit si eu putin si cand am intrat, am vazut o veste extraordinara si am ramas fara cuvinte FELICITAAARI !!! ma bucur foarte tare pentru tine, ai vazut ca ai reusit? Se pare ca acest nou capitol a fost in sfarsit cu noroc maxim pentru tine, functioneaza metoda, cand te astepti mai putin, atunci vine marea bucurie. Sa ai parte de o sarcina fara griji, usoara si un sanatos tun si mancacios!!!




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
Poze
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Irda FELICITARI SI TIE !!! sa-ti dea DD o sarcina cat mai usoara, fara nici o problema si un sanatos tun si care sa va umple viata de bucurie.




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
Poze
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Michelle esti o gospodina desavarsita, tortul si tot ce ai pregatit, a iesit delicios.
musette interesanta propunerea ta cu ovulatie "colectiva"...ee, ce frumos ar fii, dar nu depinde de noi .
mav pe unde te-ai ascuns dragutza? Ce mai faci? Sper ca esti bine si tu si Sebi nazdravanul.

si ca am lipsit atat, dar am avut ceva probleme de familie de rezolvat,nimic grav, e totul ok.




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
Poze
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Dana,ma bucur pt tine!!!! Bravo!!!

Irda felicitari!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

baby te asteptam cu vesti bune despre examenul auto si nu numai si sa redevii activa pe aici. Dar pana atunci, bafta multa la examen, ca se apropie.
Flavia ce mai faci, mamica de nazdravani? Cum te mai simti? , numai bine si noroc la sotul tau.
c.myry tu cum mai te simti? Te incearca deja "bucuriile" sarcinii? pe burtica in crestere.





Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
Poze
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput