Ionut poate fi un copil normal!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Mariana va tinem pumnii stransi!
Sa- i dai lui Ionut un pupic mare din partea noastra , de Mos Nicolae.

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:


Doamne ajuta sa iasa totul bine maine!

------------------------

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Si noi va tinem pumnii, Mariana !

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Doamne ajuta!

Pupici baietelului scump.

Sa ne rugam pentru ei si sa-i ajutam sa zambeasca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut


Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Mariana, azi am fost cu gandul la voi. Sper sa vii cu vesti bune. I-am aratat si sotului meu pagina lui Ionut, ne-am uitat la tot, inclusiv la multumiri. Cind am citit ce ai scris mi-au dat lacrimile, intradevar iconita am daruit-o din suflet. Maine imi fac timp si merg la posta sa mai pun ceva ptr voi. Nu v-a ajunge de Mos Nicolae, dar dai lui Ionut un pupic din partea noastra.


Himmelsduft

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Mariana, e totul in regula la voi? De ce nu dati nici una nici un semn de viata? Azi a fost endoscopia lui Ionut, nu? Ce rezultate aveti?

Haideti, ziceti ceva ca sunt cam ingrijorata... Si cred ca nu sunt singura de pe aici care isi face griji...

Va pup mult si Doamne-ajuta sa fie totul bine, sa fiti numai obosite si asta sa fie motiv pentru care nu ati zis nimic.

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de ajutorul vostru ! (mai sunt de strans inca 44.000 EUR, din 161.000 EUR)
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by doina_cel

Mariana, e totul in regula la voi? De ce nu dati nici una nici un semn de viata? Azi a fost endoscopia lui Ionut, nu? Ce rezultate aveti?

Haideti, ziceti ceva ca sunt cam ingrijorata... Si cred ca nu sunt singura de pe aici care isi face griji...

Va pup mult si Doamne-ajuta sa fie totul bine, sa fiti numai obosite si asta sa fie motiv pentru care nu ati zis nimic.

Happiness is a smile


Andrei are nevoie de ajutorul vostru ! (mai sunt de strans inca 44.000 EUR, din 161.000 EUR)
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2




Asa este.Asteptam vesti.
Vad ca Jeny a scris la Teo.Probabil ca nu i-au mai facut ieri lui Ionut endoscopia...zic si eu...
Doamne ajuta!

------------------------

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:


Imi pare tare rau ca nu am putut sa va spun nimic despre noi aseara,dar Ionut nu a mai facut ieri esofagoscopia,ci azi de dimineata.Noi am venit tarziu,operatia lui Teo a fost lunga,dar cu succes!
La Ionut esofagoscopia a indicat faptul ca nu sunt probleme,infectia nu a lasat cicatrici,doar ca distanta intre cele 2 capete este mai mare,de 6-7 cm,deoarece au fost nevoiti sa taie bucatica infectata.Echipa de medici si prof.Foker au hotarat ca luiIonut poate sa ii fixeze tractiune externa,aceasta fiind singura cale de a recupera ce s-a pierdut si intr-un timp mai scurt.Deci Ionut va fi operat luni,10 dec. cand prof.Foker se intoarce din Polonia.
Ma bucur mult ca la Teo totul a mers bine si ma rog ca si Ionut sa reseasca sa aibe esofagul lui.
Nu fiti suparate pe noi, dar chiar nu am putut sa va spunem mai din timp.Am simtit ca ne sunteti alaturi...Sper ca diseara vom fi mai devreme aici si mai vorbim...

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 18.477 EUR
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:


ce ma bucur ca este totul in regula!
O sa vezi ca va fi bine si la Ionut ca si in cazul lui Teo!
Doamne ajuta sa iasa totul bine!


------------------------

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Mariana, bineinteles ca nu suntem suparate, eram una eram numai un pic ingrijorata.
Vestile pe care ni le-ati dat azi sunt bune, si sa speram ca lucrurile au intrat pe fagasul normal si ca totul va merge bine in continuare.
Pupici la voi acolo!

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de ajutorul vostru ! (mai sunt de strans inca 44.000 EUR, din 161.000 EUR)
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput