Ionut poate fi un copil normal!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

La multi ani Mariana draga!
Sa iti dea Dumnezeu tie si familiei tale,multa,multa sanatate si impliniri!
Sa fii puternica in continuare.Dumnezeu este mare si va avea grija si de voi.


------------------------

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Multumesc mult Dana pentru urari!Le multumesc si celor care mi-au trimis mesaje pe telefon sau messenger!Ma chinui de cateva zile sa scriu pe forum,dar reusesc tare greu.Din cauza semnalului slab,internetul merge greu de tot.Mai bine merge messengerul,daca doriti mai putem vorbi si asa,ID-ul meu este mery_annam,iar adresa de e-mail este mery_annam@yahoo.com.Se intampla uneori sa se suprapuna comenzile si astfel mesajele mele sunt cam inestetice,cu spatii libere,fraze neterminate etc.
Nu am avut musafiri in acea zi,multi au fost la Ziua Marinei sau la Callatis. Acum ne pregatim pentru ziua lui Ionut,vrem sa ii oferim o petrecere de pitici minunata!Promitem sa venim cu veti si poze!

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Mariana si Ionut, am un pupic si pentru voi, daca tot am intrat pe aici

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2


Comunitatea "Calatoria vietii"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

La multi ani Ionut draga!!!
Sa iti dea Dumnezeu multa,multa sanatate!Sa cresti un baiat mare ,frumos si destept!
Mariana,sa va traiasca ingerasul si sa va aduca numai bucurii!


------------------------

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Ionut, La multi ani!!!
Sa cresti mare, frumos, destept si sanatos!

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2


Comunitatea "Calatoria vietii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Multumim mult pentru urari!Spun si eu puiutului meu LA MULTI ANI!sa creasca mare si sanatos!Am incercat sa ii ofer clipe frumoase astazi,sa ii fac ziua specila si cred ca am reusit.Ionut a fost vesel,vioi si tare nastrusnic.A topait si dansat mai toata ziua,nici somul nu s-a prea legat de el,a simtit ca e in centrul atentiei.
Acum e baietel mare,a inceput sa cam inghesuie fetele...un mic barbatel!Cadourile au fost marea lui bucurie,si acum plimba pungutele,le desface,le impacheteaza,le sorteaza...munca multa...Tortul l-am facut eu si chiar mi-a iesit foarte gustos,a fost mare,mare...
Au trecut doi anisori de bebelus,presarati si cu momente frumoase si cu momente grele...Ne rugam la DUMNEZEU sa apere si sa ocroteasca in continuare atat pe Ionut cat si pe toti copilasii!Multumim ca ne sunteti alaturi si va ganditi la noi!

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Salutari tuturor!Pentru multi dintre noi vacanta e pe sfarsite,parca a fost cam scurta...iar copilasii trebuie sa se pregateasca de gradinita,de scoala...mult succes!Copiii pe care-i vad eu prin satucul meu sunt nerabdatori sa mearga la scoala,poate si atrasi mult de faptul ca au calculatoare noi si multicele,iar pentru multi dintre ei asta e o minune!
Noi ne pregatim de plecare la spital,maine ne internam la Marie Currie sa facem plastia cu colon.Nu asta mi-am dorit pentru Ionut,dar ce pot face?Asta e tot ce pot face pentru el!Nu stiu cum va fi viata noastra de acum inainte,suntem la voia lui Dumnezeu!
Sper sa pot veni cu vesti,daca nu voi putea eu va mai scrie Dani cum se simte Ionut.Ne asteapta zile grele!Sanatate multa tuturor si cate un pupic dulce din partea lui Ionut!

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Mariana si Ionut, va dorim sa scapati repede si cu bine! Asteptam vesti cat mai bune. Pana la urma, pentru fiecare copilas trebuie sa se gaseasca o solutie, potrivita pentru cazul lui particular.

In alta ordine de idei, La multi ani, Mariana!

Va imbratisam cu drag. Aveti grija de voi in continuare.

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2


Comunitatea "Calatoria vietii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Ieri ne-am intors acasa de la spital,Ionut are diaree si nu se mai putea face operatia.Nu stiu daca este ghinion,sau asa se apara Ionut de operatie,data trecuta a facut febra,acum diaree...Ce ma sperie tare mult e faptul ca analizele ficatului nu sunt bune deloc,valorile transaminazelor sunt crescute si daca ma gandesc ce poate insemna...L-am sunat pe medic la Bucuresti si am intrebat direct daca dansul a vazut rezultatele si ce crede,dar spune sa ne intoarcem pentru investigatii amanuntite,cum scapam de episodul interocolitic.Eram putin mai increzatori,dar acum frica si disperarea a pus stapanire pe noi.Si nu era de ajuns,sotul meu nu mai poate sa mearga cu noi,ne ducea cu masina,sefii i-au spus ca are prea multe invoiri si,sofer fiind,dansii au nevoie de masina,nu ii mai accepta invoiri.Ieri ne-am intors cu autocarul,a fost bine,dar mai greu imi este prin Bucuresti si rog pe cineva sa imi spuna cum pot ajunge de la gara la Budimex,ca taxiurile ne omoara.Nici eu nu ma simt prea bine,imi este cam rau...ma tot intreb unde este soarele de nu mai vine si pe strada noastra?...Am multe pe suflet,prea multe...

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput