Ionut poate fi un copil normal!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kemimay spune:

draga Mariana,
vreau sa iti spun ca inteleg perfect ceea ce simti avand in vedere situatia prin care treci,pt ca nu cu mult timp in urma am trecut si eu prin ceva asemanator.si vreau sa iti mai spun sa nu-ti pierzi niciodata speranta chiar daca uneori ai impresia ca nu inaintezi nici un pas si ca problemele se tin lant de tine. nu uita ca dupa nori se ascunde soarele si nu va ramane vesnic ascuns crede-ma. iti doresc multa multa putere sa poti merge mai departe sa infrunti tot ce o sa va mai iasa in cale si multa sanatate ingerasului tau. dumnezeu sa va aiba in grija lui si sa va ea pacea lui in inima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Draga Kemimay,multumesc mult pentru vorbele frumoase si gandurile bune!Sunt convinsa ca multi dintre noi au trecut si trec prin momente grele,ma bucur mult pentru cei care le-au depasit cu bine,iar pentru ceilalti ma rog sa gaseasca putere sa le faca fata.M-a bucurat mesajul tau,de fiecare data cand cineva imi scrie,am un sentiment de siguranta,de sprijin,ca suntem ajutati sa trecem peste greutati.E mare lucru sa-i poti vorbi unui om trist,deznadajduit!Sunt tare incantata ca fac parte din marea familie a acestui forum,ca asa ne-am facut multi prieteni care ne-au si oferit sprijin,ca il iubiti pe Ionut si va rugati pentru viata lui.
Maine plecam din nou la Bucuresti,ca luni dimineata sa fim in spital.Sper sa facem testele,sa vedem cum e treaba cu ficatul si cu diareea asta pacatoasa de care nu scapam nicicum.Imi e groaznic de frica,nu ma pot linisti deloc,mai ales ca Ionut e slabit,apatic,nu mai e cum era...
Imi doresc sa va aduc vesti bune,va imbratisam !

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Ionut si Mariana sunt la spital, maine Ionut intra in operatie. Testele de care spunea Mariana in mesajul anterior au avut rezultate bune, iar Ionut e in forma buna.

Facem o galerie pentru sustinerea moralului?

Ionut si Mariana, fiti puternici si curajosi! Suntem alaturi de voi si ne rugam sa scapati cat mai repede si sa fie totul foarte bine

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2


Comunitatea "Calatoria vietii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Buna seara,suntDani,fratele lui Ionut si vreau sa va spun ca maine Ionut va fi operat.Am vorbit cu mami si spune ca analizele permit efectuarea operatiei.Ne rugam la Dumnezeu sa mearga totul bine.
Va rugam sa fiti alaturi de Ionut.Voi veni cat de curand cu vesti.Multumim Doina.

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Hai, pui mic, curaj, iti tin pumnii maine si ma rog pentru tine !
Mariana sau Dani, astept vesti bune de la voi, doamne-ajuta !

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

va tinem pumnii si ne gandim la voi!


-----------------------------------------------
www.naturalexperience.ro/" target="_blank">are you ready for... a natural experience?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemimay spune:

sa dea dumnezeu sa fie totul bine.

multa sanatate!!!

naomi 23.11.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Draga Mariana, sper ca e tot ok cu Ionut. M-am gandit azi la voi, saracutul sper din suflet ca a decurs tot bine. Eu sint in stress, dar imi voi face timp sa intru pe forum. Poate imi scrii pe mesaj privat adresa voastra sau un nr de telefon.
Va pup si sa va aiba D-zeu in paza.

Himmelsduft

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Buna seara,Ionut a fost operat astazi si operatia a durat sapte ore.Mamispune ca doua trei zile sunt mai rele.Acum Ionut este intubat si are trei drene.Mami sta tot timpul cu el la terapie intensiva.
Va multumim tuturor celor care ne sunteti alaturi.Sper ca maine sa va aduc vesti si mai bune.

Minoiu Mariana
-------------------
Il puteti ajuta pe Ionut sa fie un copilas normal! Sunt necesari 12.550 eur
Site-ul lui Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Multumim, Dani, tinem pumnii in continuare. Bietul pui, sapte ore...

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)


Mergi la inceput