Iasule, mandra cetate (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

buna!
cand i-am facut raisei gauri in urechi- la coriolan- nu faceau decat la bebei peste 6 luni. cand eram in maternitate, o mamica din salon i-a facut gauri si i-a pus cercelusi fetitei sale, si doctorita siminiceanu a "certat-o".
o saptamana frumoasa tuturor!

diana, denisa si raisa
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

SALUTARE!!
Noi am facut ieri un anisor,ne-am taiat si motzul si am ales de pe tava chei de la masina,cartea(nu de credit..)si mobilul!!!
Multumim Ralucai ca si-a adus aminte de noi!
Da chiar dragutza ce faci,ca uite am fost colege le mirese..hai si tu pe la odisee si apoi la clubul scutecelor!!!

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Roxana: nu doar Raluca. La ev. comumitatii, Iasul are si el subiect
Mai spune-i si tu Ralucai, poate are efect. Eu degeaba i-am spus pana acum sa faca un pasulet pe la burticute.
Pana la urma unde ai facut tortuletul? ai fost multumita? a papat si micul sarbatorit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Adriana, multumesc! A fost bun si, dupa aceea, mi-a fost rau, ca nu puteam altfel

Roxana, cu mare drag... dar nu am fost singura cu urarile de la multi ani, sa stii!
Pai... colege la mirese am fost, dar... Stefan deja e mare, deci tu nu mai esti la Odisee... asa ca nu mai avem cum sa fim colege acolo... Iar cand as ajunge eu la scutece, tu ai fi plecata si de acolo...
Si singurica nu ma duc la Odisee... o astept cel putin pe Lili, sa am cu cine sta...

Darria, offf, de cand astepti tu momentul asta, nu? sa iti gasesti aliati... Ma simt atacata din toate directiile

Vedeti ca din noaptea asta iar incep ploile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

quote:
Originally posted by ralnied1



Darria, offf, de cand astepti tu momentul asta, nu? sa iti gasesti aliati... Ma simt atacata din toate directiile





io nu recunosc nimic, da' nimic, nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

nu, tu esti ingeras, nu stii nimic... ai mare dreptate...
offff.... ce ti-e si cu sinceritatea asta, bat-o vina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Raluca,daca acolo nu...acolo nu...fa tu o fetita mumoasa,asa ca tine ,si o puneti de-o incuscreala...

Roxana,cum te-ai descurcat cu tortul?Unde l-ai facut?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Uite-o, dom'le, cum sta la colt si trage cu ochiul Da' poate eu vreau sa ma incuscresc cu tine, ai ceva impotriva?

Mai, tu ar trebui sa dormi la ora asta Nu crezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

quote:
Originally posted by ralnied1
Si singurica nu ma duc la Odisee... o astept cel putin pe Lili, sa am cu cine sta...
Vedeti ca din noaptea asta iar incep ploile!
[/b][/blue]



Ei da? Ce dulce esti ... dar via email nu stii ca nu se poate?
Deci grabeste-te fara mine, pliz

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Raluca,cu mare drag...poate la urmatorul...ca astia 2 pitici is dati. Dar nu se stie niciodata... Sa stii ca ai dreptate...uite acu am fugit la nani.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput