Iasule, mandra cetate (58)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

urmatorul????
va mai fi si urmatorul? pai tu chiar ca ai curaj!
da' cui i-ai dat pe actualii??? si nu faci pentru mine un compromis, acolo?...

Lili, draguta, da' tu ce faci cat stai acolo??? Eu ce ti-am zis? Sa muncesti, nu doar distractie! Eu te astept si atunci trec si eu la actiune


Gata, v-am lasat, ca am barfit destul! Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Ups fetele iertare
Nu am stiut de "coltul" sarbatoritilor!!!
Multumim tuturor de urari!!!
Raluca pai cine spune ca nu putem fi colege la odisee???ca eu mai vreau inca 2 copilasi...asa ca nu se stie niciodata..
Cu tortul a fost poveste..am dat comanda la patiseria Bianca..dar fata de acolo era noua nu prea stia mai nimic..mi-a promis ca ma suna sa ma lamureasca cu compozitia tortului,forma,pretul..nu a facut-o am sunat eu la laborator..nu m-a lamurit nimeni de acolo,drept urmare am tras concluzia ca-s neseriosi,mi-am luat avansul inapoi m-am dus la Tuffli unde am facut tort tiramisu glazurat cu ciocolata in forma cifrei 1.Nu a fost ce mi-am dorit dar a fost aratos si bunut.Si copilasii au gustat putin din el...
A trecut,nu stiu cum percepeti voi aniversarile dar eu ma bucur ca a trecut,Stefan e inca mic,multa lume il agita...de la anul cand intelege mai multe sper sa ii aniversez ziua numai in locuri speciale pt copilasi.


Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

bey, cand sa plec si eu, se aduna lumea???

Roxana... atunci te astept si pe tine, si pe Lili, vad ca si Mihaela se mai ofera...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Am asa o banuiala ca Miha mai asteapta putin pana la urmatorul.
Chiar Miha ce ai avut cezariana sau naturala?
Stiti cumva unde se aduc apometrele la verificat?cei de la asociatie vor sa le scoatem sa le ducem nu-stiu-unde la verificat?si aveti idee cat ma costa si distractia asta?
Noi plecam in concediu joi...deabia astept!!!Cu Stefan,evident!

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Lili, draguta, da' tu ce faci cat stai acolo??? Eu ce ti-am zis? Sa muncesti, nu doar distractie! Eu te astept si atunci trec si eu la actiune




Mai, ia tu si munceste sa vezi ca nu e asa usor
In 2 luni cat am stat eu aici, am avut numa' vreo 2 sanse, nu?
Uite un pt spor!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

buna dimineata!poftiti la si !
Andreea sa ti traiasca minunea (si cea mare)si sa fiti fericiti!

Eu am facut gauri in urechi cu pistolul la mol (la corioln era in concediu tipa) cand avea 8 luni a fost f putin traumatizant.Eu nu as pune in maternitate,stiu cum se pun si e f traumatizant,efectiv inteapa cu un ac de seringa urechea apoi se chinuie sa bage cercelusul in acea gaurica,e f mult pt un nou nascut.Atunci la 8 luni a plans f putin ca i-am aratat in urechiuse cerceii si era f incantata.I am lasat pe cei medicinali cateva luni de fapt pana la mot cand am pus de aur.nu am avut probleme.Eu ma bucur ca am pus cercelusi,eu imbrac fata sport si uneori in culori baietesti..asa cerceii o dau de gol ca e domnisoara

Eu am intrat sa intreb daca stie cineva daca exista dr reumatologi pt copii si daca cu un aslo mare sa ma duc la un reumatolog?La pediatru mi a dat penicilina,modamin nu se face sub 5 ani si a considerat boala tratata,eu nu.Nu stiu la cine sa ma duc,aveti idee?ca spune ca o doare si un picior...Carmen tu la cine ai fost?

Noi taiem motul la baiat pe 1 asa ca am "scapat" am doi copii mari.cand ii vad asa dragalasi as mai face unul. noroc ca nu mai pot
cele care inca va ganditi nu eziati ca e tare frumos!
va pup si o zi excelenta!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Buna dimineata!
Haideti la cafeluta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Paula cu ASLO la reumatologie.
Pentru copii la clinica II-prof gotia sau Dr.Rugina.

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Raluca un 3 in 1 nu ai pe acolo?ca mie nu imi prea place cafeaua..

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Salutare!
Cu 3 in 1 te servesc eu Roxana!
Miha uite www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=16248&st=40" target="_blank">aici checul insiropat.

Paula ,de ce nu se face moldamin sub 5 ani?

Mergi la inceput