iar divorteaza brad pitt

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Si mie-mi place Angelina, e piesa rara printre starurile facute la tipar. Ea e altfel. Imi placea inainte cind ziarele, radio, tv-ul erau invadate de stiri despre ea decit acum cu intoxicarea generala despre Paris Hilton Dar parca s-a mai domolit lumea, ori mi se pare:))Sper sa-si revina!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Adela, nu am citit cartea.
nu ma afecteaza politic cearta dintre ei, ca io simpatizez cu republicanii oricum. :-)) si de unde stim noi ca asa a fost, ca zic ziarele de scandal? pai deunazi circula zvonul ca angelina i-a adus lu brad o blonda. :-))) iar daca a fost totusi asa cu cearta, tot is linistita, za endul va fi ca in Mrs si Mr Smith.

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as întoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Eu cred ca a ajuns-o adevarul din urma (copilarie abuziva, neglijare sufleteasca din partea tatalui etc.) si abia acum, cand se simte in siguranta intr-o relatie armonioasa in care este iubita, corpul ei ii cere imperios rezolvarea vechilor conflicte, mai ales dupa pierderea mamei (sprijinul ei emotional in lipsa tatalui). Daca se va biciui in continuare sa se sacrifice doar pt. copii si sa faca filme, in loc sa se confrunte cu propriile probleme si propriii demoni reprimati, n-o vad bine. Corpul nu iarta.

Cat despre politica, eu simpatizez cu adevarul, iar la americani nici un politician nu spune adevarul. E doar o intrecere despre cine are imaginea mai bine lustruita si poate prosti mai multi oameni.


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

mie imi plac amindoi foarte mult, angelina mai mult
asa ... cred ca din cauza ca am o pasiune pt. femeile frumoase si mai ... zuzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

nu stiu daca se despart, dar ar fi culmea sa o faca din motive de simpatii politice diferite.
doar au in jur atatea alte motive...hmm

ps: si mie imi plac amandoi.


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

MissParker mai lasa masca nu stiam ca a suferit in copilarie...de aici si dragostea ei ptr copii...oricum imi plac amandoi si sant sigura ca nu se vor desparti

Ali28si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Am citit ca a avut o copilarie foarte urata, tatal ei era un om foarte rece (actorul Jon Voight, pt. cine nu stie), ea a fost foarte traumatizata si nici acum nu l-a iertat pe taica-su pentru modul urat si lipsit de iubire cum s-a purtat cu ea. Am citit anul trecut intr-o revista (erau si poze) ca Angelina si Brad erau la un restaurant, iar cand a aparut si Jon Voight acolo, cei doi pur si simplu s-au ridicat si au plecat. Perfect de inteles. Si da, de aceea si iubirea ei fata de copii, de aceea se implica atat de mult si cu Unicef-ul, ca sa faca bine si sa-i ajute pe altii sa nu treaca prin ce a trecut ea. Iar in ce priveste suferinta prin care a trecut ea, sunt convinsa ca noi (din reviste sau interviuri) nu putem vedea decat varful aisbergului. Adevarul se vede acum, cand corpul ei clacheaza. Mi-e tare draga de ea si sper sa-si revina.


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Mie mi-ar place sa fie adevarat , dar si revistele astea spun numai minciuni asa ca numai stiu ce sa cred azi ma uitam sa cumpar o revista cu titlul motivul despartiri , iar alta avea titlul secretul dragostei noastre sau asa ceva.
Oricum nu pot sa o sufar pt ceea ce a facut ! A despartit o familie si din cauza asta nu o iert astept sa ii se intoarca roata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Lemoni,

Mare adevar grait-ai! Toate faptele se intorc. De aceea este bine sa ne straduim sa facem numai bine. Sau macar sa ne ferim sa facem rau. Ca nu se stie niciodata.


P.S. Legat de traumele din copilarie. Eu iubesc mult copiii, am si lucrat cu copii in cadrul NGO-urilor, pe linga meseria mea. Asta inseamna ca am fost traumatizata in copilarie? Parintii nostri ne-au iubit si ne iubesc enorm pe mine is pe fratele meu. Nu am simtit traume legate de insuficienta afectivitate in copilarie. Poate mai sint si alte explicatii. Nu toti am avut copilarii traumatizate si traumatizante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Lemoni, brad si jen erau deja separati cand a aparut angelina, plus ca jen s-a consolat rapid tot in aceeasi perioada in bratele lu vince. sigur, pe ascuns, in timp ce plangea pe la oprah ca ce i-a facut brad. nush ce i-a facut brad, dar eu chiar nu pricep de ce e cineva obligat sa te astepte la infinit sa-ti respecti promisiunile, cum ar fi aia cu facutul copiiilor. jen are 38 de ani, o cariera de cacao, mare branza de actrita ce e ea - deci? a avut un motiv real sa-l taraganeze pe brad 7 (SAPTE) ani cu copiii? a avut interviuri pe la diverse emisiuni, vorbesc de jen, si se plangea ca e neurotica si cat o ajuta brad sa reziste in normalitate. pai, sa ma scuzati, cand incepi sa-ti confunzi sotul cu psihanalistu' se duce naiba cosmelia. plus ca ea le avea cu barurile, astalaltu (bradu) cu hobby-urile lui, traiau niste vieti destul de paralele de mai multa vreme.

asa ca nu angelina i-a distrus casnicia lu jen, ci jen si-a distrus casnicia singura. adica jen si cu brad sunt singurii responsabili de distrugerea casniciei lor, nimeni altcineva. nu poti distruge decat casele care stau sa cada, parerea mea.

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as întoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput