iar divorteaza brad pitt

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

photoshop poti face din balena tzantzarusi si invers...


quote:
Originally posted by MissParker

Eu am citit ca ea e in depresie rau de tot dupa moartea mamei ei pe la inceputul anului, ca a ajuns la 44 de kile, saraca, iar el o sustine si are grija de ea.

Ce ti-e si cu ziarele astea... Numai ca astia cu stirea de sus au pus si poze, inspaimantator de reale, cu o Angelina schiloada, numai piele si oase. Ii doresc sa-si revina.


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!




Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saphir spune:

quote:
Originally posted by ralcat

el o are pe super femeia aia de Jolie si ea il are pe super barbatul ala de Pitt.
Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan



De ce e Angelina Jolie super femeie?? Si de ce e Brad Pitt super barbat???


Saphir, Amos si Ailish

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ha ha ha.. probabil pt unii conteaza doar aspectul fizic... pt ca doar din ce arata la TV si prin ziare nu ai de unde sa cunosti o persoana cu adevarat... uneori esti cu o persoana o viatza intreaga si spre final realizezi ca tot nu il/o cunosti si tot mai descoperi lucruri bune sau rele la el/ea


quote:
Originally posted by saphir

quote:
Originally posted by ralcat

el o are pe super femeia aia de Jolie si ea il are pe super barbatul ala de Pitt.
Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan



De ce e Angelina Jolie super femeie?? Si de ce e Brad Pitt super barbat???


Saphir, Amos si Ailish

pozele noastre



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

O fi Angelina super femeie pentru unii. Pentru mine cu siguranta nu este si nu va fi.


Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

photoshop poti face din balena tzantzarusi si invers...


quote:
Originally posted by MissParker

Eu am citit ca ea e in depresie rau de tot dupa moartea mamei ei pe la inceputul anului, ca a ajuns la 44 de kile, saraca, iar el o sustine si are grija de ea.

Ce ti-e si cu ziarele astea... Numai ca astia cu stirea de sus au pus si poze, inspaimantator de reale, cu o Angelina schiloada, numai piele si oase. Ii doresc sa-si revina.


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!




Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato



din pacate de data asta e adevarat, e numai piele si os.

Cristina
-----------------------------------------------
http://www.sos-satelecopiilor.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

uite aici pozele amintite de voi
Angelina
Jolie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

eu sunt ingrijorata pentru ea, sufera mult dupa pierderea mamei...sper sa isi gaseasca forta sa mearga mai departe, de dragul familiei frumoase pe care o are, de dragul copiilor sai...

sunt fan angelina, n-am crezut ca voi ajunge vreodata sa fiu fanul cuiva, dar sunt fan angelina. de cand s-a schimbat si l-a adoptat pe maddox si a inceput colaborarea cu U.N. o admir enorm si citesc cu placere orice gasesc scris despre ea. plus despre brad, normal. cred ca se potrivesc si mi-ar placea sa le dureze relatia pana la adanci batraneti.

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

ai citit www.livenews.ro/Article.aspx?ID=11638" target="_blank">cartea de Brandon Hurst?

nush de ce io nu ma dau in vant dupa ea :-)
apreciez ca se implica in lupta pentru drepturile copiilor, impotriva foametei si razboiului.
si dupa ce i-a aruncat paharul cu vin in fatza lu Brad pentru ca Brad simpatizeaza cu Barack Obama, nu mai imi place de loc :-))
pentru ca si io simpatizez cu Obama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

mie sa fiu sincera ... nu prea-mi place angelica,,, uneori iese tare rau in poze,,,

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Mie nu-mi vine sa cred ce am citit.si presa asta stiti voi cum este.Nu poate omul sa se mai certe cu consoarta sau invers ca presa deja ii divorteaza.Ce ti-e si cu ziaristii astia...



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput