Bulgaria...impresii, drum, hoteluri (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

CornelB, Multumesc foarte mult pentru informatii.
Am schimbat hotelul, vom merge la "Hotel Ralitsa Superior 4*- corp principal".
Fotografiile de la acest hotel arata mult mai bine. A fost cineva aici?Ce parere aveti?

Orice fapta isi are rasplata ei
Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Nina, hotelul Ralitza Superior e spre intrarea in statiune, la aproape 1 km de plaja. Daca nu te prea intereseaza plaja...

Vezi ca mai multe fete au fost la Ghergana anul trecut si acum 2 ani, citeste din urma (si in capitolele anterioare) si vei gasi mai multe impresii. Da "vesiune pt imprimanta" pe subiect si apoi cauta cu Ctrl+F

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Stie cineva ce inseamna ca si costuri parcarea?Si daca platim este si pazita, sau ne trezim ca platim si ne este furata masina?

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank">Montaj David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Leva de unde cumparam?cat costa? (in lei)

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank">Montaj David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Nu mai merge numeni in vara asta in Bulgaria?

Astept si eu niste raspunsuri de la cine a mai fost.

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank">Montaj David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madi78 spune:

buna,
cei care intrebau de hotel gergana sa stiti ca este ok.noi plecam acum de paste la nessebar la hotel sol nessebar bay & mare
pt cei care vor sa plece de paste in bulgaria le recomand agentia balkan ait travel sunt cei mai buni[c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

redai, acum 2 ani la Albena am platit ceva de genul 5 leva/sejur parcarea, anul trecut am fost la Nisipuri - nu-mi amintesc, parca n-am platit nimic. Nu am vazut sa fie paznic la parcare.

Dar de exemplu am vazul la Sunny beach la hotelul Iberostar se intra intr-un fel de curte interioara cu masina si era bariera la intrare, nu putea intra oricine. Deci depinde de hotel.

Cursul valutar actual il poti afla daca dai pe Google: 1 RON in leva sau ceva de genul asta. Aproximativ 2 leva = 1 euro.

Noi am schimbat EUR in leva la banci sau la case de schimb, de preferat in orase pt ca in statiuni cursul e de regula mai prost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Lavi mersi mult de raspunsuri.Sper sa mai intre si alte fete care vreau sa mearga anul asta in Bulgaria.

Noi ne-am hotarat pe statiunea Albena la hotel Kaliakra Superior.

Cine a mai fost cu un copil de un an in vacanta? Oare la ce sa ma astept?davis v-a avea atunci 1 an si o luna.Oare ne vom descurca cu papa?sau sa merg cu borcanelele de acasa?

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank">Montaj David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

si noi ne-am hotarat pentru bulgaria pt a treia oara....am fost in nisipuri, sunny beach si acum cred ca vom merge la constantin si elena.....anul asta chiar vreau liniste.....hotel azalia - all inclusive...1 - 8 iulie...a mai fost cineva acolo???

...vine minunea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory1974 spune:

Si noi o sa mergem tot in Bulgaria si tot la Sveti Vlas...Iar de schimbat euro in leva cel mai bine ii schimbi la Metro

Mergi la inceput