Mamici de noiembrie- decembrie (46)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

flory, felicitari!!!!!!!!!!!!!! bravo pt baietelul sanatos!!
fetelor vedeti ce marja de eroare mare are TT si ca la toate fetele au iesit amniocentezele bune!!! ma bucur!!!!


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

la Sebastian am fost exterm de nerabdatoare dintr-un singur motiv- sa vad cum arata!!! adica este brunet cu ochi caprui ca mine sau saten (sotul meu a fost chiar blondut in primii ani) cu ochii verzi. Burtica nu m-a incantat; multe prietene spuneau ca o sa planga dupa ea!
Inainte de bb2 eram disperata sa am burtica, de abia asteptam; spuneam ca pe a doua o sa o savurez din plin. Acum mi-a trecut din nou , astept sa nasc...

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Pufulet felicitari pentru bb sanatos! Sa-ti traiasca!
BB nu stiu ce sa zic. Insa eu am observat ca de cand cu canicula asta, Kara misca mai putin ziua, nu mai e asa de activa.

24+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

flory tu pana acuma stiai ac e fetita iar acuma s-a transformat in baietel???
cine modifica la flory sa scoata si de la mine procentul de 70% ca e fetita 100%. sau se mai poate schimba si la mine???


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Pufulet, felicitari, ma bucur din tot sufletul! Imi imaginez ce a fost si ce este acum in sufletul tau! Bucura-te si savureaza restul sarcinii, o meriti din plin!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

PUFU bravo!!!!!!!!!Felicitari!!!!Ce usurare!!!!!!!!!!Dar ti-am zis noi ca totul va fii bine,nu??????Super!!!!!!Cred ca acum esti super fericita!!!!!!!!!!!

Uitati ce aparat foto mi-a comandat sotul de ziua mea.Ce poze o sa-i fac la Bea...
http://www.sonycenter.ro/aparat-foto-digital-sony-cyber-shot-dsc-h-9-b-p933.html
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel24+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Da, initial ne-au zis ca e fetita, apoi ca e baietel dar tot cu marja de eroare dar acum la amnio iti spune clar ce e, asa ca baietel ramine :)
V-am trimis poza cu sufletelul pe emailul comun :)


------------------------
Flory 23+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Anacami si eu la fel. Burtica nu ma prea pasioneaza, dar cred ca am eu ceva la cap, pentru ca mi se pare ca arat diforma, mai ales ca acum a inceput sa creasca, si a mai iesit si buricul in afara.
Iar sanii mi-au crescut ingrozitor si stau pe burta . Chiar zilele trecute stateam dezbracata pe pat si eram putin adusa de spate, iar sotul mi-a zis ca arat ca un pinguin asa cum stateam, cu sanii pe burta
(dupa remarca asta, la vreo jumate de ora a zis ca nu exista femeie mai frumoasa decat mine - si-a spalat pacatele )

Sunt convinsa ca dupa ce nasc o sa vreau din nou sa am burtica. Dar asta nu poate fi decat bine (nu?) ca tot am zis ca vreau sa produc 3

24+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

flory ink o data felicitari!!!! ma bucur pt tine, pt voi!!!

povesteam acuma cu colegele la lucru cum i-am dat vestea sotzului si toate au ramas emotionate!!
voi cum le-ati dat vestea???


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Flori ma bucur ca sunteti bine,defapt stiam toate ca o sa fie bine
BB eu cred ca si ei simt caldura ptr ca asta mica se a-g-ita rau cand imi este mie cald.
Cami si eu la fel ,abia astept sa i vad mutra

anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput