Mamici de noiembrie- decembrie (46)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Flory ,a fost la magazinul Toria din Mihai Viteazu? eu acolo mi/am gasit zilele trecute niste hainute.
tot pt fetele din Cj...Nu ma ajutati cu un sfat..unde sa imi fac eco de 32 de saptamani????
si eu am fost ieri la ctrl, dar dr mea din cj are un ap vai de el, nu am vazut nimic, nu am poza...ea a zis ca e ok bebe, are 625 gr.
de suplimente am intrebat si eu si a zis asa: sa iau fier, calciu din sapt 28 incolo, iar multivitaminele nu trebuie luate zilnic. insa eu o rarisem de tot cu elevitul si ieri si azi am avut carcei in talpa, asa ca o sa incep sa iau macar la 2 zile. cred ca nu mai luasem de vreo saptamana..
au venit la noi nepoteii din partea sotului. Pb e ca cel mic are o angina ..si sper din tot sufletul sa nu ma contamineze..

24+ piticul Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Se apropie tacerea de inceput de nou capitol.... Io nu intreb cine deschide...ca io nu deschid


22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Cine deschide un nou capitol?

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Da, Mihuta, am citit alaltaieri ca ai o masinuta micuta, este exact masina mea preferata...am in fata blocului un Peugeot 107 negru si de cite ori trec pe linga el imi vine sa-l maninc...or fi poftele provocate de bebe , chiar ma gindeam sa-mi fac un credit, dar cred ca o sa amin pina ma intorc la servici, cind o avea bebe 2 ani. Asta daca nu mi-o cumpara Dan unul la mina a doua, ca nu am bani sa mi-l iau nou cu banii jos. Si eu prefer caruciorele usoare, ca eu sunt micuta si in general slaba si intentionez sa ma intorc la kilogramele de dinainte, sau aproximativ....Si da, n-are rost sa urci carutul in fiecare zi pe scari pina la etajul 3.



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

quote:
Originally posted by adinag

Cine deschide un nou capitol?

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)



Curaj, te sustin din umbra ! - si am mai postat un mesaj ca asa se umple pagina si cineva pana la urma va deschide un nou capitol !

22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Deschid eu?

anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Vasari, am vzut sieu pozele, chiar ma gindeam ca intre tine si tati al vostru este o diferenta la fel de mare cum este intre noi si tati al nostru. Da, este tare inalt sotul, dar nu cred ca daca se micsoreaza...poate doar 1 cm, doi...

Petro, am citit ca te-ai plimbat, atunci esti iertata ca ne-ai parasit...va sa zica te-am tras de urechi de la mamici de Italia...pai ne era dor de tine... Cind ne pui si noua poze sa te vedem si noi?


bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Anca , pleaseeee pleaseeeeee

22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Anca, te rooog!!! Io nu stiu. Probabil ca-i numai unmotiv, ca banuiesc ca n-o fi chiar asa de greu, dar daca tu ai mai facut sigur esti mai rapida!

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu pot sa ma loghez cu userul comun.Mai incerc

anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput