Mamici de noiembrie- decembrie (46)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Vasari, am vazut pozele tale, sunteti tare draguti, sincer si eu ma gandeam ca esti tare micuta . Burtica nu pare prea mare, poate din cauza fustei care o acoperea ? Foarte frumos ca sunteti inalti, inseamna ca si bebele o sa va semene

22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Mihuta, multumesc. Burtica nici acum nu e prea mare, cel putin nu cum am vazut la alte fete. Cu toate astea dr mi-a zis ca e foarte bine. Chiar poza e facuta seara, cand ar fi trebuit sa fie mai evidenta...

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

ana - pai mai degraba stau in masina ca am aer conditionat decat in casa . Asta referitor la drum ... am incercat deja cu un drum la Roma (vreo 600km) ca sa vad cum rezist la o calatorie mai lunga si vad ca e bine ... doar opriri mai dese pt. pipi si dezmortit. Si oricum ne oprim o noapte la hotel cand intram in RO. Stam 3 sapt.- 1 luna ... sa vedem ... Daaaa stiu ca o sa fiu alintata si iubita de toti ... si am sa fiu taaareeee mandra de burtica mea ...

adina - nu stiu ce idei culinare vrei ... eu ma refeream de poftele pe care o sa mi le satisfac in RO ... poate sunt banale da' pe-aici ori nu gasesc aceleasi produse, ori deloc ... de ex. branza de vaci cu smantana si mamaliguta (de la tara), lapte batut (nu iaurt), pastai prajite, prune cu gat (goldane ... sau nu stiu cum se numesc prin alte zone), gulash (asta in Ungaria, de la mama lui), prajituri de la o cofetarie renumita din oras , covrigi de brutarie .... cam astea-s ... Vezi, nu sunt pretentioasa ... da' mi-e dor si pofta de produse romanesti 100%.

Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ADINA
"LA MULTI ANI"

Stefania18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine
nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

ADINA, LA MULTI ANI.

Sa iti dea Dumnezeu sanatate si fericire alaturi de familia ta si de toti cei dragi tie!!



adalia 21+

a happy mom-to-be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

buna dimineata burtici :)
glumesc, nu m-am trezit acum, ne-am trezit de la 8 dar am fost la cumparaturi, sa imi iau o rochita si inca ceva pentru vacanta. Sunt atita de dezamagita de ce gasesti in magazinele pentru gravidutze ... niste haine fara nici o forma, de unde sa mai fie si sexy sau cit de cit dragutze. Si mai si costa o amarita de rochie peste 1 mil... chh... Pina la urma mi-am cumparat de la un magazin cu haine normale o rochita largutza si o fusta pentru tipe grasutze.
Incep sa imi revin, asa ca o sa tot intru de acum pe la voi :)
Unul din motive era ca nu prea as fi avut lucruri vesele de spus si nu vroiam sa va necajesc :)
LA MULTI ANI Adina !!! Sa fii fericita si sa ai parte numai de tot ce e bun in viata, alaturi de cei dragi tie

------------------------
Flory 23+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Vasari, am vazut pozele tale, sunteti tare draguti, sincer si eu ma gandeam ca esti tare micuta . Burtica nu pare prea mare, poate din cauza fustei care o acoperea ? Foarte frumos ca sunteti inalti, inseamna ca si bebele o sa va semene

22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

buna fetele
Adina LA MULTI ANI!!!!!!!!!
Mai este cineva pe aici?


anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Buna fetele, am revenit din oras, cu dureri mari de picioare. Deci voi lua si eu un magneziu...

Multumesc la toate fetele si bb-ii pentru urarile frumoase de ziua mea. Si multumesc si pentru complimentele la adresa femiliei. Dar noi suntem ceea ce se cheama patchwork family, Aswin nefiind tatal Jasminei. Ei insa se iubesc taaare mult, exact cu se iubesc taticul si fetita lui. Ea insa, desigur, il are sipe taticul ei biologic, care tot o iubeste si cu totii ne impacam destul de bine (de ex., el are grija de motanul nostru cand suntem in concediu). Deci cam asa cu noi...

Si aici dau si de baut, stati sa caut sampania!

Am mai pus si-un pic de papica si muzica, sa nu ne plictisim, nu?

Oricum, va pup pe toate!

Cami, eu nu sunt leu, sunt inca rac... Aswin e si el rac. Deci numai Jasmina-terorosta e leu. Si sa stii ca se simte seful in casa!

Jasmin, atunci sper ca te vei acomoda repede. Un avantaj este ca stii bine limba si spaniolii sunt un popor deschis, prietenos. Dan nu are optiunea intoarcerii?
Deci jasmin e Nicoleta, de fapt! Preferi sa-ti spunem Nicoleta sau te-ai obisnuit atat cu Jasmin incat poate nici nu ai reactiona?#

RGE, chiar ca ai dormit mult! Dar lasa ca nu strica... Clar ca ti-au trecut carceii si cu banane, pentru ca bananele contin mult magneziu! Insa mie nu-mi plac...

Petro, pai tot la idei din astea ma refer si eu, ca stand in Austria nici eu nu am acces la bucate romanesti. De exemplu, eu sper sa mai gasesc cas proaspat si urda, ca le iubesc la nebunie!
Sunt si la Suceava niste covrigi pe care-i iubesc, de la Cuptorul de Aur. Mhhmmmm! Si mici cat incape!

Ma duc sa-mi pun picioarele-n sus, ca ma doooor!

Va pup
Adina 18+




Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Buna, fetelor, ne-am intors, am dormit vreo 3 ore, azi am fost tare lenesi. Trebuie sa ne apucam sa traducem o imputernicire pt servici si nu prea avem chef, vrem sa stam la palavre cu voi, asta e.

Mihuta, fiindca ziceaica Sophia nu e cooperanta, vreau sa-ti spun ca eu am fost saptamina trecuta la Iosup si l-am rugat sa-mi faca o poza 3D cu fetisoara lui Lucas, dar mi-a zis ca are fata intr-o parte, bagata in placenta si mi-a facut o poza din care nu inteleg nimic, nu stiu care e fata lui bebe si care e placenta. Iar ieri la doctorita aceea ni s-au facut mai multe poze, prinse foarte bine, dar ea nu l-a lasat, l-a tot inghioldit pina cind bebe s-a pus cum a vrut ea. Ceea ce vreau sa spun este ca daca gasesti pe cineva care sa aiba rabdare poti sa zici si tu ca ai bebelus cooperant...




bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput