Mamici de noiembrie- decembrie (46)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Ah, nu mi-am dat seama, ce zapacita sunt! Adina, La multi ani, sa fii sanatoasa si fericita si sa te bucuri de copilasii tai.

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

adina LA MULTI ANI!!! SA FII FERICITA, SA FII IUBITA SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII!!!! LA MULTI ANI!!!
Urarile s-au facut dar de baut nu dai??
eu aproape mi-am terminat treaba, am am fost super harnicuta si super modesta , am spalat 2 ture cu masina, am schimbat patu', am schimbat perdelele si am facut si 3 feluri de mancare (mai am de terminat ultimu'). acuma astept sa ajunga sotzu' aks sa mergem al plaja si la baie!!!


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

BB, ce harnicuta esti!

Rox, buna dimineata! Ai reusit sa-ti revii? Eu de-acuma ma gindesc la un pui de somn cu nepotica mea, ca e la mine.


bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..NEATZA ca nici nu am zis...
ADINA LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!
JASMIN..ma bag inapoi in pat ca sa stiti de mine....suntem obositi rau..va pupic pe toate aveti grija cu caldura!!!..pofta buna ca e si ora pranzului..o zi buna si racoroasa..

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Pt ca aici s-a instalat linistea eu m-apucat sa citesc primele pagini ale capitolului, ca n-am fost atunci.

Darleena, hai ca e culmea, ma refer la faza cu Iosup si prietena ta.

Rox, deci am nimerit-o cu ciocolata? Frate-meu Dragos, inainte de a pleca in spania, adica acum citeva zile, a adus acasa la maica-mea un iepuras micut, gri. E o dulceata de iepuras. I-am dat sa manince piersica, l-a hranit maica-mea din mina si ma uitam la el si ma gindeam la panda ta...




bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Anacami si Vasari mersi mult pt informatii....inainte sa raman gravida mergeam des prin zona Unirii Cocor pt ca acolo aveam fostul sv dar...parca nu bagam de seama magazinele cu gravide....iar acum cand am nevoie de ele...

21+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Buna fetele,

Si la mine azi e zi de curatenie, dar din fericire n-o fac eu .
Am fost la cumparaturi mai de dimineata dar era ingrozitor de aglomerat si cald, asa ca acum stau la AC in pat cu nasul in laptop...

Si eu am tot avut carcei, chiar ciudati, ca nu erau doar la gamba ci si la coapsa. Doctorul mi-a spus sa iau 10 zile cate o pastila de Magne B6 si una de Calciu+vit D, asta pe langa Elevit. Azi a fost ultima zi dar intr-adevar nu am mai avut nici un carcel.
In schimb imi amortesc mainile si ma dor, si imi curge sange din nas, nu mult - am citit ca-s manifestari normale in sarcina.

Adina
- La multi ani ! Pai de ce n-ai baut un pahar de sampanie, ne spuneai si inchinam si noi cu tine (cu apa cu lamaie, of course)

Ma duc sa-mi bag nasul pe mailul comun ca am auzit ca au aparut poze noi !

22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Adinag....La mlti ani si din partea noastra (eu si bb)

21+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Roxx , vezi ca ai un mesaj pe mailul comun, e o viitoare mamica care are acelasi doctor si aceeasi DPN ca si tine, si ar vrea sa ia legatura cu tine pe mail.

Jasmine , frumos carutul, si eu vreau ceva usor si care sa-mi intre in masina, pentru ca stam la etajul 3, blocul nu are lift, asa ca am de gand sa tin carutul in masina, nu in casa.

Mai ce bebelusi cooperanti aveti, eu n-am ce poza sa pun, ca se vede doar un sfert de nas si multe picioare.

Adina , chiar sunteti o familie foarte frumoasa.

Chiar am remarcat ce de fete/femei frumoase avem in grup...

22s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Daca va uitati la poze, am pus si eu 3 poze de la casat si una cu bb in folderul special. Nu sunt asa micuta cum par, am 1,70, el e foarte inalt.. uhmm... 1,96. Asa poate mai scade putin.

26+

Mergi la inceput