Mamici de noiembrie- decembrie (46)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetele, gata, am pus poze cu caruciorul pe mail.



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Adina, La multi ani! si tie si Jasminei. Va doresc multa fericire si sanatate!
Jasmin, am vazut carutul. E foarte dragut. Mai ales cosuletul, parca rade!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Adina, nu esti o mama rea, esti o mama insarcinata.

Petro, chiar vorbeam acum vreo saptamina de stari din astea, nu esti tu singura care trece prin asa ceva. Multe dintre noi trecem prin perioade din astea cind suntem mai ciufute.


bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Vasari, multumesc, dragutza, si mie mi se pare la fel...deci nu e nasol...

Adina, eu o sa-ti spun La multi ani pt Jasmina pe 24, ca mai sunt trei zile. Sau n-am inteles eu bine?



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Multumesc la toate fetele din inima pentru urari!

Jasmin, m-am uitat la carut, n-am vazut nicaieri rotile - ce fel de roti are? E frumos, sa stii, imi place culoarea!
Chiar, voi ce aveti de gand sa feceti? Tu vei naste in Spania. Ramai acolo, veniti impreuna inapoi? Cat timp lucreaza Dan acolo? Iarta-ma daca sunt mai indiscreta, eu sunt mai directa de felul meu.

Acuma chiar o sterg in oras, ca m-am imbracat si sunt gata pentru oras!

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Asa e, Jasmin, ziua Jasminei e pe 24. Cum zice ea: inca de trei ori dorm si e ziua mea! (ce de-a Jasmine pe-aici!)

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Jasmin, pe 24 este ziua fetitei iar azi ziua mamicii (este in lista de pe prima pagina, recunoasc ca nu ma uit niciodata acolo)! Doi din zodia LEU in aceeasi casa (Adina, sotul tau ce este?)! Noroc de Petronela!!!
Imediat ma uit si la poze!!!

Petronela, ai mare curaj ca pleci pe drum! calatorie placuta si distractie maxima in Romania! Cat stai? cu siguranta vei fi alintata si iubita de cei dragi-vei uita de gandurile rele; poate si asteptarea si nerabdarea iti dau starea asta

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Adina

24+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Adina, Dan n-a mai ajuns si la roti...oricum el nu se pricepe la facut poze. Rotile sunt mai mici si sunt din silicon. Dan zice ca e un caucior usor si am nevoie de asa ceva sa-l pot minui eu, iar cind vin acasa sa-l pot urca in lift. Inca nu stiu ce-o sa facem...eu plec in octombrie si in februarie venim acasa cu bebe sa-l botezam. Ce vom face o sa decidem in lunile alea, sa vedem cum ne descurcam si daca vom putea ramine si cit...ca Dan lucreaza mult si eu nu stiu daca voi putea suporta sa stau prea mult singura cu Lucas, fara ajutorul nimanui, iar pe tati sa-l vedem doar seara si in week-end. Iar despre atitea Jasmine, de fapt numele meu este Nicoleta, dar cind m-am inregistrat nu era chip sa ma inregistrez cu id-ul asta, asa ca m-am reorientat. Numele ales pt eventualitatea ca as fi avut fetita era Jasmin, dar asa...



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..noi acum ne-am trezit..m-am speriat cand am vazut cat e ceasul...parca sunt dupa betie..am dormit multttttttt prea multtttt....cat despre carcei eu am scapat de ei cu o banana pe zi..nu radeti ..mi-e recomandat instructorul de la gimnastica

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput