Mamici de septembrie-octombrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gema spune:

Buna dimineata si la multi ani!

Slabuta miscarea pe aici, se vede ca este cald, cald si toata lumea umbla pe la aer.

Sim cred ca deja ai plecat la spital, te asteptam cu vesti bune si poate, poate ne si intalnim astazi la dr.

Pupici tuturor si o zi buna si racoroasa!

Madalina 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

quote:
Originally posted by cristina85ss

Fetelor ati facut careva pana acum o eco la inima? eu va trebui sa fac joi ca sa duc rezultatele la anestezista si sa-mi dea ''ok'' ptr epidurala.Sunt curioasa cum va fiCristina 31+ GIULIA
http://s195.photobucket.com/albums/z98/scristina85ss

eu ar trebui sa fac, dar n-am reusit inca.Dr. de familie mi-a spus ca aude un suflu la inima si sa merg sa fac eco, apoi electrocardiograma.Dar am avut multe pe cap pana acum si nu m-am ocupat. Ar trebui sa merg, ca Doamne fereste de ceva, ma mai omoara astia cu anesteziile lor.Eu nu suport nici anesteziile slabe,cum sunt cele pentru masea, mi se face rau imediat.Irina si bb Ilinca(26 aprilie '04)
si bb din burtica blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Neatza si o zi usoara... cat se mai poate.

gema am vrut sa-ti trec fetita in listutza si nu te-am gasit... nu vrei sa fii si tu acolo?

Sim iti tinem pumnii sa iasa bine analiza.

La multi ani sarbatoritelor si celor care aveti vreun sarbatorit pe acasa.

Have F8 scrie-ne datele tale pt listutza si te trecem imediat pe lista. Si scrie repede 10 mesaje ca sa treci de moderare si sa-ti vedem mesajele in timp real. Bine ai venit!





Mad cu Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gema spune:

Alehiam eu stiu ca sunt in listuta........si vreau sa fiu acolo, uite date pentru completare: UM 29.11, DPN 05.09, Dr. Tutunaru-Elias, data nasterii mele 09.07.1978

Multumesc mult

Madalina 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

ce liniste astazi pe aici.

cica azi e cea mai calduroasa zi.curaj o sa trecem si peste perioada asta.

va pup.

AFIBEBE33+Cristian Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Ce liniste pe la noi!
Eu ca de obicei, la 7 in picioare...Baut cafea, citit presa...

Roxana, ce fain ca monteaza mobila! Asteptam impresiile!Nu lasa pe nimeni sa te enerveze azi, Ok?

Da, Nana, si eu sint in ceata cu Garmastanul. Nu stiu daca ar trebui folosit de pe acum! Atunci, la targ, asa mi-a zis doctorita aia de la stand! Mai cercetam! Ce mai face bb Razvanel?

Dani, e normal sa o simti cum sughite! Si eu o simt pe a mea!

HaveF8, bine ai venit si sarcina usoara iti dorim!

Sabina, cum e la munte? Mai bine? Sper ca nu mai ai contractii!

Simte asteptam cu vesti bune! Hai ca s-au racit pepenii!!!!!!!

O zi frumoasa tuturor! sa rezistam cu bine caniculei! Eu cand ma trezesc dimineata, abia pot pasi, asa dureroase sint talpile, voi ati patit? Si mi se umfla in continuare picioarele! E drept ca nu am eliminat sarea, doar redus!

Gabriela 31+ Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amar spune:

pentru Romania si pt voi toate....
LA MULTI ANI pt cele care il sarbatoresc pe Sf.Ilie...la Moldova se mananca azi castraveti noi cu miere de albine, cui ii place sa pofteasca...
va doresc sa dormiti bine, nu ca mine...desi nu e problema caldurii, parca nu imi mai incap in piele si ma dor toate oscioarele, nu-mi gasesc nici o pozitie comoda.....Pt .fetele cu contractii sa treaca , colul sa stea inchis pana la termen si sa aveti grija de voi...pt cele care mai aveti copilasi sa stea cuminti si sa nu mai necajeasca pe mamici,pt cele la analize sa dea DD sa iasa bine, la echo sa fi ok, sa aveti toate racoare macar in case..numai bine si un we cum vi-l doriti..
Stati linistite nu/i iau adio nici nu plec in calatorie ...is pe aici dar a gandeam sa va doresc ceva asa de dimineata ca sa mearga bine...
pupici la toate fetele

carmen 32s Oana Isabella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_ spune:

Neatza si din Oradea !
Chiar ca e liniste pe aici, dar nu e de mirare.
Pfu...eu m-am trezit azinoapte la 3.30, era la fel de cald afara pe balcon nici un pic de racoare! Imi vine sa ma mut in munti !

Noi avem planuri de constructie la anul, undeva in afara orasului, dar poate ma sucesc si cautam ceva teren mai sus...in munti! Fetelor, eu cred ca anul asta nu este doar o exceptie, si ca la fel de cald va fi si la anul si dupa aceea.

Va las acuma, sa aveti grija de voi si puiutzii vostrii !






30+ Sasha Gabriel


http://good-times.webshots.com/album/559847818JkNmnj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata si din Iasi!
Cald,monser, cald!! am baut si cafeluta mica mica..
in ciuda caldurii am dormit bine. aseara la 11 ma plimbam pe Copou(melancolicele Iasului stiu:)si erau 30 de grade!! mi-am amintit de luna de miere din Egipt de acum 2 ani
De dimineata am fost harnicuta si am platit facturi, taxe profesionale samd..am vazut mamici plimbandu-se cu carucioarele la ora 8 in parc..
HaveF8, bine ai venit!
Amar, nu stiam de chestia cu castravetii si miereanu imi imaginez cum se pot manca impreuna..
o zi racoroasa!



Burtik
Cristina 26+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

`neata burtici
nana nu stiu de unde si de care pompa sa imi iau,inca nu m-am gandit.mii frica sa nu dau banii aiurea si sa iau una care nu o sa o pot folosi.as vrea sa dau banii si sa iau una buna buna dar mi se par exagerat de scumpe
havef8 bine ai venit
sim te asteptam cu vesti bune
gabriela stiu ca e normal sa simt cum sughite,dar eu o simt jos,adica mai jos de buric si am intrebat daca deja e posibil sa se fi intors,sa se pregateasca de plecare

se vede ca toate sunteti lesinate si suferiti de caldura ca e tare liniste pe aici.
aici e o vreme super naspa,ploua,e inourat si tare as fi vrut sa merg pana in oras ca luni e ziua consortului meu si am vrut sa ii cumpar ceva sa nu mai zica ca el e deja pe locul 2

la multi ani tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor de azi !!! sa fiti iubiti,sanatosi si cu multa multa pace in inimi !!!



danielle 30+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput