Mamici de septembrie-octombrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

NANA tu cat ai dat pe pompa ta?daca nu te superi?
eu ma uitam pe site la mothercare si am vazut pretul la pompa pe care am pus ochii (care e si electrica si manuala) 250 lire
nici acum nu imi vine sa cred,si atunci...ce pompa am vazut eu care semana perfect cu asta si era 85 lire??? ori am incurcat eu preturile sambata in magazin?!!!?
nu stiu,trebe sa merg si sa ma interesez ca poate astia pun pe site preturi aiurea!

eu imi simt de cateva saptamani bebelusha cum sughite,dar o simt jos.asta inseamna ca e intoarsa deja?



danielle 30+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by danielle02

NANA tu cat ai dat pe pompa ta?daca nu te superi?

danielle 30+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici




Eu pe asta Nuk am dat 3,400,000 lei ca am luat-o din Ro, iar cea de la Avensis era 6,600,000lei.
Si sincer mi s-a parut scumpa aia.



Nana, 31+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Gata, sunt mult mai bine. Am si dormit, bine evident cu ceva nervi inainte, dar acum sunt ok. Am reusit sa mai strang pe ici pe colo, a venit nea cu cumparaturi si mi-a adus si un pepene gigant. Cea mai buna veste este ca e gata mobila lui BB, desi a zis ca o termina pe 27 iulie. Asa ca maine vine sa o monteze. Uite acum va ajung din urma cu pregatirile.

Alex tot asa agitata este, pai daca ar sta ea la TV 2 ore cum zice Valentina, bine ar fi. A mea copil atomic, se uita maxim 15 min la ceva si gata. In rest prostiute, alergat, etc. La cat l-am stresat si enervat pe BB Andrei (Picca, ai dreptate!), cred ca o va concura cu succes. Culmea ca la sarcina cu Alex eram tare calma si lenesa, nu faceam nimic si nu ma scotea nimic din ale mele, cred ca putea sa se prabuseasca cerul si eu imi continuam mersul alene.

Cu aniversarea aveti dreptate, o sa recuperam noi. Mai ales dupa alea 6 saptamani de la nastere. Imi pare rau ca nu am mai iesit azi deloc, ca i-as fi luat ceva sotului, asa...De gatit nici nu ma gandesc, eventual tot pe el sa il rog sa aduca o cina bunuta de la un restaurant de langa serviciul lui si asta este anul acesta. Multi pupici or compensa?



Rox 33+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna seara, !

Pe mine m-a molesit de tot caldura, ca azi desi v-am citit, nu am fost in stare sa scriu. De altfel nu mi-a trecut vreo "perla de intelepciune " prin minte, ca sa pot sa v-o impartasesc si voua.
In primul rand, pentru Roxana felicitari, sa va iubiti si sa fiti fericiti alaturi de micile voastre comori ! Nu-ti mai face probleme ca nu ati sarbatorit ieri, ca ati uitat, bla,bla,bla... Important este ca este o aniversare importanta pentru voi si vreti sa va luati revansa. Asa ca o seara linistita petrecuta alaturi de cei mai importanti oameni din viata ta ( sotul, Alex si bb Andrei ) este cel mai frumos mod de a marca acest eveniment. Si ce cadou mai frumos vrei decat bb Andrei ? Asa ca nu-mi ramane decat sa va urez o seara minunata !
Flavia , ai fost la concert ? Cum a fost ? Esti bine ?
Nana , eu am folosit Garmastan cateva luni bune la inceputul sarcinii, mi se usca pielea ingrozitor si facusem chiar ragade, aveam mancarimi si mi-a fost recomandata de doctora inca de atunci. A fost minunata, s-au vazut efectele repede. Acu' nu o mai folosesc, ca nu mai am nevoie, dar clar va fi prietena mea cand incep alaptatul.
Revin...

Luy 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Am fost cu husbandul pana la piata si am luat 4 pepeni galbeni sa fie reci pt maine. Era jaleeeeeeeeee afara. Nici la ora 10 nu s-a mai racorit. Ochisem eu si unul rosu imens, dar nu s-a aprobat caratul lui pana acasa . Aia rosii abia erau descarcati. Yamiiiiiiiiiiii!
Ma bag la dus si dupa aia incerc sa dorm ca azi nu am reusit sa trag un pui de somn la pranz. Noapte buna!

Sim 33+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Noapte buna, fetelor, vad ca toate v-ati retras la racoare ( oare ??? )
Ma duc sa pap niste pepene verde - yamiiiiii

Somn usor !

Luy 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Vad ca asta seara sunteti mai obosite. Eu am mai dereticat pe ici pe colo, si cum sotul meu e pe drum spre casa ma pregatesc pentru seara linistita ( Luy) in familie cu pepene verde. Noapte buna!

Rox 33+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HaveF8 spune:

Salut tututror,
Desi va citesc de f mult timp, abia acum m-am hotarat sa intru si eu in gasca voastra. Numai ca nu m-am prins nici acum cum fac sa ma inregistrez in grupul asta. (unde trebuiesc introduse toate datele..nume, UM, DPN, etc etc). Poate se gaseste vreun cap luminat sa ma lumineze si pe mine.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

neata fetele,

voi dormiti la ora asta?
eu sunt treaza de mult.nu stiu daca am dormit o ora si tare sunt ametita.am in camera 29 de grade.e cumplit.nu am AC si ventilatorul nu face fata.defapt ventilatorul invarte aerul in casa si nu raceste.

Am sunat la distribuitori de AC pot sa-mi cumpar oricand insa montatul e pe la mijlocul lui augst asa ca am renuntat.

Roxana sa fiti fericiti si multa multa sanatate.


Have F8 bine ai venit saercina usoara si un bebe sanatos si papacios.Trimite datele tale intr-un mesaj aici la odisee iar una dintre fete te va trece pe listuta.


Se pare ca iarasi bantui de nebuna dar nu imi mai gasesc locul.
Va pupic.

AFIBEBE33+Cristian Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

sa nu uit

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITELOR SI SARBATORITILOR DE ASTAZI.

Multe multe si multi muLti .


AFIBEBE33+Cristian Nicolae

Mergi la inceput