Mamici de septembrie-octombrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Prisi, pai cu masina am fost, dar cum Romania pare-se ca e o tara de "handicapati" care mai de care cu masini mari si smechere (nu ca am ceva cu masinile, ca asa e si a mea), toate locurile de la handicapati si gravide mai aproape de intrare erau ocupate de super masini. Asa ca am mers vreo 5 min de la masina la intrare, in super soare. Inauntru era o zona mai aglomerata unde cred ca nu mergea aerul conditionat bine, si cam asta a fost problema.



Rox 34+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli8700 spune:

Merci, Prisi. Chiar am avut pofta... ciorba a iesit dementiala si cu smantanica un deliciu...dar pacat ca n-am avut ardei iute ca mie asa-mi place sa mananc ciorbita.
Dar nu mai zice nimeni nimic? Ati disparut toate? Acum cand am si eu chef de vorba?

Iuli32+

Iuli graviduta
Lucruri bebe
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

In sfarsit prima tura de poze de la mare, cele de pe plaja. Urmeaza cele cu distractii, insa se incarca tare tare greu.

In cele de pe plaja veti gasi "casalotul esuat", adica eu, si fetita fotomodel.

http://community.webshots.com/user/Roxana_G

Rox 34+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Rox f frumoase pozele , iar Alex e dulce foc, si cam seamana cu tine degeaba ziceai ca tati se lauda


vreau si eu la mareee, marti mergem la eco si dupa la dr sa vedem ce mai zice si poate mai tragem si noi o fuga, ca de la 1 aug as vrea sa stau acasa daca-mi vine inlocuitor

azi mi-am achizitionat si eu una bucata rochie si in rest m-am cam ofticat , ca nu-mi venea nimik dar macar si-a gasit sotul ca el de obicei e mofturos si treb sa mergem de 10 ori pana -si gaseste ceva sa-i placa



poze
33+ Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HaveF8 spune:

Roxana G ce papusica de fetita ai! Ti-am vazut si mobilierul pentru bebe 2, e f dragutz si practic. Deocamdata asta e mobilierul Anei http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=9B00CBM&subCatId=18


http://good-times.webshots.com/album/559956305GXxydo

HaveF8 34s Ana Martina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

va doresc o noapte racoroasa si linistita cu somn usor

poze
33+ Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Iuli, sunt pe aici, dar cam obosita. Si de pregatiri nu mai vorbesc, intrucat in afara de dormitorul din poza nu am pregatit nimic. De luni ma apuc si eu.

Prisi, pai cred ca poti merge la mare, eu m-am potolit doar pentru ca a plecat medicul in concediu. Altfel acum ma duceam cateva zile la Sinaia sa ma racoresc. Tu iti mai iei lucruri pentru tine? Eu nu mai am chef.

Have, multumim. Ai sa vezi ce papusica vei avea si tu. Super patutul Anei, e foarte util si practic. Noi la Alex din lipsa de spatiu nu am avut decat patutul care ramane la BB2 si o comoda mica mica de la Mobexpert care in 3-4 luni s-a dezintegrat (deh, montata de noi). Acum am zis sa recuperam ca aveam loc, si am ales piesele dupa cum le-am constatat si eu utilitatea.





Rox 34+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Hei, nu am somn de fel. Mai este cineva pe aici? Yuhuuuuuu!!!!! Olariuhuuuuuuu!!!!!
Eu sunt intr-o mare debandada si asta nu prea ma ajuta la intelect. Am tendinta sa ma iau in clont cu toata lumea si ma gandesc ca m ai bine stau pe bara nitelus pana ma mai dreg la hormoni.
Sper ca saptamana viitoare sa fie gata si cu zugraveala lui peste prajit, ca deja mi-a iesit pe nas. Nu mai ma pot odihni, mor de cald si transpir ca o scrofita. Doamne ce dor imi e de timpurile cand dormeam vara cu plapuma pe mine!!!!! Acum daca as putea sa imi dau si pielea jos, ar fi excelent....
Si cel mai naspa lucru e ca ma trezesc muncitorii astia in fiecare zi la ora 8 dimineata si nu mai pot dormi pana seara cand pleaca. Ar fi aiurea astia sa misune pe aici si eu sa sforai de zor...
Baiatul meu se reface incet-incet. De saptamana aviatoare incepe munca si e mai linistit, stiind ca a scapat de operatii. Il asteapta cu nerabdare pe bebe si in fiecare seara avem aceleasi discutii despre filosofia lui de tata. Ca ce si cum o sa-si creasca el bebelul si ce apropiati o sa fie si asa mai departe. Deja stiu placa. Mai frumos e ca nici nu se nascu aista bine, ca isi si face planuri de bebe no 2.... Nu e intr-o ureche?

Bebe Yannis in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Hei, fetelor, mai am o singura intrebare si fug la nani. Voi ce mai stiti de Tzuc. Am cautat-o pe forum si nu a mai scris de multisor. Ce se intampla cu ea? Are cineva numarul ei de telefon sa o sune? Chiar e aiurea, mai ales ca avea probleme cu colul ei cel scurt... A mai vorbit cineva cu ea?

Bebe Yannis in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Neata,
m-am trezit cam ciufuta azi , am dormit prost nu mai am nici o pozitie in care sa dorm bine si a inceput sa ma doara in partea stanga jos, am mai avut dureri si zilele trecute da acum sunt mai naspa

ma duc sa fac o cafea poate ses chimba ceva
la fete

poze
33+ Miruna

Mergi la inceput