Mamici de noiembrie- decembrie ( 45 )

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

gata, mi-am mutat cartieru' general in pat. tras tastatura, monitoru' si mausu' mai aproape.
nu mai pot de cald...... vreau racoare....

eu am luat vreo 6 kile , sa vedem de acum incolo.
de ieri a inceput sa ma manance tare burtik si ma tot dau cu crema. n-am vazut nici o dungutza pana acum.


vine
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ROXXY80...la kg stai bine cate sapt de sarcina ai??

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

opa, se trezi fi'miu


vine
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by RGE

BB felicitari..poate reusesti sa scapi fara..a vazut IASMI ca am baiat grasut si "mumos"??!!

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"



ai pus poze undeva si nu stiu???

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..nu BB nu am pus ca nu am..mi-a dat vaca aia un dvd gol....am povestit despre el

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

stiu Roxana ca ai povestit, felicitari pt grasunel, dar si-ar mai fi clatit si yasminuca ochisorii cu un gagiu frumos !!

oare cu irinuca ce o mai fi??? o fi plecat inapoi??rina da ne un semn ca etsi bine!! pup gemanasii!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Roxana, am 20 de saptamani de sarcina. Am 65 de kilograme si 1.67. Eu zic ca stau bine. La mine la fata se vede imediat. Am fata rotunda si ma fac rotofei. In rest, m-am latit ceva la solduri. Picioarele le-am avut intot mai grosute. Cu celulita stau cam prost. Eu nu am avut niciodata, iar acum sunt plina pe picioare si pe fund. Dar nu-mi pasa. Important e sa fie bebele bine. Dupa ce nasc o sa ma ingrijesc f drastic. reiau sedintele de electrostimulare, de impachetari, cure de slabire. Chiar nu-mi pasa ca ma ingras acum, eu ma simt tare frumoasa si mandra de burta mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

la mine s-a latit pagina.... de ce?
ce tre sa-i fac?

vine
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ROXXY 80..FELICITARI!!! asa si trebuie sa te simti!!!!..toate suntem frumoase !!!..radiem de fericire..eu ma bag la papica ca mi-e foame rau si pe urma incerc un nani ..

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Dany, ti-am vazut pozele trimise pe adresa comuna de email! esti superba, o graviduta fotomodel! A inceput sa ti se vada si tie bine burticuta, este f. frumoasa (spuneai la un moment dat acum cateva saptamani ca este f.f. mica si nu se cunoaste)!
Roxxy, asa este, stai foarte bine!

De vreo ora nu stiu in ce pozitie sa mai stau, am impresia ca se intareste burtica in mod continuu. Si astazi nu am mancat decat 3 felii de paine integrala cu cate o felie de rosii si una de branza (nu mai stiu cine spunea de aceasta combinatie ), am mai baut o cafeluta si multa,multa apa. Nici macar no-spa nu mai am la mine, ca nu am mi avut nevoie in ultimul timp si mi-am facut acum cateva zile curatenie in geanta ...

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput