Mamici de noiembrie- decembrie ( 45 )

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Am papat si eu, dar cu nani....dc as avea un pat aici la birou ce bine ar mai fi , ca e racoare si as dormi dusa.

Fetele eu sunt cam lenesa cu cremele si parca pe caldura asta nici nu as suporta crema pe mine la cat transpir.....asa ca eu o las moale. Doecamdata am observat cate o crapatura mine pe fiecare parte a burtii jos de tot. Asta e, noi sa fim sanatosi.

Anca 24+ Elena

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alfa anca, eu nici nu simt crema cand ma dau, intra repede in piele dar o si face super catifelata!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mai am de spalt aragazul si e in pricipiu gata partea mea de curatenie. aspiratul si stersul prafului ramane la sot.
am incercat sa ii fac film lu' fi/miu cu aparatul foto, dar nu s/a vazut mare lucru, desi el a fost nazdravan si si/a scos capsorul prin burtica..s/a intors...
oare la camera video iese mai clar? noi inca nu avem, am zis ca luam cadou de nasterea lu bebe

24+ piticul Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

alfa anca, eu nici nu simt crema cand ma dau, intra repede in piele dar o si face super catifelata!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik






Yasmi pai si eu cand ma dau intra in piele si gata dar apoi transpir rau si iese, ca e cald in casa. Partea asta ma enerveaza pe mine. SI dc m-as da si la 12 noaptea tot cald e si tot transpir.

Anca 24+ Elena

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Victo, teoretic ar trebui sa fie mai clar (ap. foto este mai specializat pe poze, camera video specializata pe film- stii cum este, fiecare face mai bine pe particica lui...). Eu am si camera video- un Sony cu miniDVD- sincera sa fiu mai mult sotul filmeaza cu ea, eu prefer ap. foto pt. mici filmulete. Filmuletele de pe DVDul inregistrat cu camera video le puteam vedea in PC dupa finalizarea lui- trebuia il inregistrez pe tot, sa ii spun ca vreau finalizare, facea o procesare si dupa aceea era readible prin PC.Daca iti iei cu caseta VCR trebuie sa faci conversia in format digital,etc..


Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, ma retrag si eu la nani. Citesc putin si il culc pe piticul meu
Vorbim mai tarziu. Sa fiti cuminti.

Roxxy 20+ Rares Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

la voi nu e latita pagina?

am si eu o problema....

vine
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

k, raspundeti voi.....

somnic usor!
eu trec la un film, apoi plec la tuns.
mai vb.
pupici si aveti grija de voi



vine
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

da Roxx, este latita (in general se lateste cand se baga multe emotion icon-uri pe aceesi linie, dar acest efect poate aparea si din alte cauze...)

Salteluta de infasat care v-a placut o gasiti si pe siteul de cumparaturi online buburuza.com (apartine dupa cate stiu desprecopii.com); uitati aici:
http://www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=2932

Mai multe produse OK Baby aici:
http://www.buburuza.com/Scripts/prodList.asp?idSupplier=44

Mie imi "face cu ochiul" reductorul de cada Buddy; salteluta de infasat am in stare f. buna de la Sebastian, o pun pe o comoda special facuta care are si sertare pt. lucrurile necesare la indemana pt. aceste momente...

Produsele OK Baby sunt importate de HappyBaby- au o multime de magazine in Bucuresti, nu stiu daca au si acest produs si in magazinele "fizice"... (www.happybaby.ro/okbaby.htm" target="_blank"> vezi aici , spre sfarsitul paginii- Colibri)


Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Ah ce-mi place ca pot sa beneficiez de informatiile utile culese de altii, anacami ! Si mie mi-a placut salteaua de infasat pe care ne-o aratase lixa , parca, dar nu stiam ca se gaseste si la noi. Eu sunt inca nedecisa in legatura cu ce vreau sa cumpar pentru bebe, poate si pentru ca multe prietene in jur s-au descurcat fara atatea accesorii.

Vad ca sunteti tare vorbarete dimineata, cand intru eu dupa pranz isi spune caldura cuvantul ca fugiti care incotro !

Pufu , iti tin pumnii pentru maine !

22s + Sophia 90%

Mergi la inceput