Mamici de noiembrie- decembrie ( 45 )

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, azi merge tati sa ne cumpere carutul...vinzatoarea il pastrase dupa ce vorbisem eu cu ea, l-a bagat in cutie ca sa nu-l cumpere nimeni, iar Dan vazind ca nu mai e in magazin s-a intristat si mi-a zis ca a fost vindut. Am fost tare dezamagita caci in ziua in care m-am dus sa vorbesc cu vinzatoarea i-am zis lui Dan ca acel carut era facut special pt bebe al nostru si ca va fi al lui. In fine, Dan a indraznit ieri sa intrebe de carucior si tipa l-a recunoscut si i-a zis ca daca mi l-a promis mie l-a scos de la vinzare, ca intreba prea multa lume de el. Sunt atit de emotionata! De-abia astept sa-l revedem diseara pe dragul nostru carut. Daca nu as fi citit ceea ce-a scris Ramonella as fi fost fericita, dar asa, ma simt un pic trista. Dumnezeu sa ne fereasca pe toate de asemenea nenorociri!

Rox, am uitat sa-ti scriu aseara, ca bebe George e un bebita urias deja, bravo, felicitari, ma bucur nespus!

Ancuta, e bine sa mai lucrezi si acasa, eu fac asta deseori, e mai bine decit sa iesi in cuptorul ala. Din pacate, eu nucred ca scap azi de iesit...

Ramo, imi pare tare rau, tu esti chiar mai afectata fiind vorba de o ruda a sotului tau . Se vede treaba ca pina nu avem copilasii in brate nu putem sti ce se va intimpla. Citeodata ma simt atit de vinovata ca sunt atit de optimista si fericita de sarcina mea!!! Dar parca nici nu indraznesc sa ma gindesc la ce-i mai rau, vreau sa cred ca totul va fi bine pt toate.



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Da, miine la prinz ma duc la tanti de la lab. genetic dupa rezultatele la amnio, nu mai am rabdare ....


------------------------
Flory 23+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

neata, fetelor!
n-am mai intrat de mult dar incerc sa recuperez.
am fost marti la eco si s-a confirmat: suntem % , totul e bine la bb, e f activ.
dar a descoperit ca am o hidronefroza gr I la rinichiul drept. ( am vazut ca si RGE are asa ceva) cand merg la medic il voi intreba.
partea nasoala acum e ca am racit si nu stiu ce sa fac. in afara de multe ceaiuri cu lamaie.
si aveti grija de voi.

vine 90%
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

am uitat sa-mi schimb semnatura



vine
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Stefania, ai luat-o razna? Ai de gind sa termini cu prostiile? Sa stii ca uneori e adevarata chestia aia cu "de ce ti-e frica nu scapi", asa ca potoleste-te. Trebuie neaparat sa-ti gasesti o ocupatie...

Anca, felicitari pt saptamina 24!

BB, Anca, ce norocoase sunteti, cu concediul...



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

poate credeti ca sunt nebuna, defapt vad ca nici nu ma bagati in seama, dar voi tot timpul asta chiar nu ati avut nici un gand negru...?

Stefania18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine
nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Stefania normal ca am avut ,dar importat este sa trecem peste asta ca bb simte orice acum si il afecteaza

anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Neata, fetelor. Acum ne-am trezit si noi.
Felicitari, Roxx, pt baietelul tau. Din cate vad, o sa nastem cam in aceeasi perioada. O sa avem doi baieti sagetatori.
BB, tu intri in concediu de odihna sau nu o sa mai mergi deloc?
Anca, ar trebui sa nu te mai duci dupa concediul de odihna. Crede-ma ca tb sa profitam si noi acum cat mai mult ca sa ne odihnim si sa ne facem toate placerile, caci pe urma o sa fie mai greu cu iesitul cand avem noi chef.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Pufu, ai zis ca miine primesti rezultatul? De-abia stept sa ne dai vestea cea buna.

Fetelor, miine am si eu eco 4D la Sanador, cu morfologica...sunt curioasa sa vad daca-mi zice ceva diferit de Iosup. Si poate am noroc sa-i vad fata lui bebe si eventual sa-mi faca si o poza, na.




bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ROXX..la mine a ajuns de gradul 2 cu dureri foarte mari
CAMI sincer nu mi-am facut nici o analiza la ei ..mi-am facut unele la Sanador (niste idioti mi le-au pierdut si mi le-au dat dupa 3 saptamani)...si in ianuarie la sange aici undeva la mine la o policlinica au un laborator cu plata si le-am facut chiar in perioada in care am ramas(fara sa stiu)..si dr a zis ca nu trebuie sa fac altele..si astazi am dus un sumar de urina si urocultura tot aici ca mi-e frica de vreo infectie urinara cu rinichii astia ai mei..
STEFANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
..MAMA DRAGA AI LUAT-O RAZNA???..te-ai uitat de curand la filme de groaza??...daca ai dubii ceva, presimtiri de ce nu fugi la dr imediat ?..cum am facut eu ieri..am simtit ca este ceva ineregula si am fugit la eco..bine stiam ca bebe este ok..dar sa vad eu despre ce este vorba..pune mana imediat pe telefon si mergi la control sau la eco astazi nu saptamana viitoare..vrei sa te ajut sa gasim o programare pt astazi????..HAI CAPUL SUS CA BEBE ARE NEVOIE DE TINE!!!

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput