Mamici de iulie-august 2007 (79)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Danis felicitari. Sa-ti traiasca flacaul, sa fiti sanatosi si mancaciosi.
Cum ai nascut normal sau cu cezariana?

Dana S40 cu Daria Stefania

AMR 3 zile pana la DPN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

quote:
Originally posted by ddanagh

Samurai-lady doar ai vazut ca la noi se naste in gasca. Cum azi nu sunt bebei, nu au vrut nici ai nostri.
Prevad maine o zi plina - 17,07,2007 (777 - e un numar minunat)

Dana S40 cu Daria Stefania

AMR 3 zile pana la DPN




Ar fi chiar la timp din punctul meu de vedere. Ne bagam? Eu incerc sa o conving pe fiica-mea.

Denisa Maria 38+


poze cu noi si cu burtik crescand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

DANIS-felicitari pentru baby boy
Te asteptam cu detalii despre nastere.
Laptik mulllllt,refacere ushoara si rapida.

Samurai-lady 37 weeks si Kenta 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

POZE BB ECO 4D




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Danis, felicitari ptr bb Bogdan Andrei Cand ai timp te asteptam sa ne povestesti cum a venit pe lume puiul tau.

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Danis felicitari pentru bbel, sa fie sanatos si frumos, destept si cuminte!

Eu am dormit ca in gara vreo 2 ore si ma gandeam cu cine seamana asta micul ca si el daca adoarme sudeaza 3-4 ore cu stomacul full (adica atat de full incat sa dea si un pic pe afara).

Sa stiti ca si copilul meu se mai agita dupa masa, de ragait am ajuns la perfomante notorii zici ca e cerbul carpatin dar se mai freaca el asa pana trage multe parzturi si eventual face kk dar nu are o regula, uneori se freaca imediat dupa masa alteori le face pe toate in somn dar nu le-am categorisit colici, mi se par normale.
Ca metoda de distragere de la urlete, eu il duc dimineata afara si il plimb pana adoarme si daca e foarte cald dupa amiaza, repet procedura prin casa, ametesc caruciorul pana adoarme. Nu e bine de procedat tot timpul ca va treziti ca impingeti noaptea caruciorul prin casa!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

BRAZUCA-si io ma inscriu pentru maine,dar mai spre dupa-masa,dupa ce vine maimutzica mea mare de la gradi

Samurai-lady 37 weeks si Kenta 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

POZE BB ECO 4D




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

M-am uitat la DPN tau Danis si vad ca erai exact dupa mine. Cred ca voi fi singura care va naste exact de DPN.


Eu am avut un ciclu foarte regulat. Imi venea chiar si la aceeasi ora. DPN-ul meu a fost acelasi atat dupa UM cat si dupa ecografii. Am Rh negativ, insa surpriza si sotul la fel. Chiar avem si aceeasi grupa.
Ne-a zis doctorul ca asa ceva se intampla foarte rar.

Editez ca sa-ti spun Brazuca ca eu ma bag pentru maine, numai sa vrea si fii-mea.

Dana S40 cu Daria Stefania

AMR 3 zile pana la DPN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Mey proaspete mamici ia sa va cert eu un pic. Avem deja atattia bebici si nici o poveste a nasterii. Nu prea l-ati citit pe Creanga sa furati meserie.

Dana S40 cu Daria Stefania

AMR 3 zile pana la DPN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:


am venit si eu.
felicitari fetelor care au nascut. refacere rapita, mult laptic si bebelusi sanatosi.
danis bine ai venit acasa!

eu sunt binisor. ultimele zile au fost foarte obositoare. am exagerat si eu putin si acum ma resimt. stau toata ziua in pat si ma rog sa nu nasc macar pana la 1 august.

merg sa mai citesc din urma caci am citit putin.
va pup

nico35+ 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

danis, felicitari pentru bebelusul grasut si bun venit acasa!

Alina, mamica fericita a 2 "pete" - Arina Ilinca (20 iun 2007) si Anya Ioana (19 oct 2005)

Mergi la inceput