Mamici de iulie-august 2007 (79)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza . Tinem pumnii stransi ptr fetele programate azi, dar si ptr "surprize" Cristina, tare dulce bebelina ta ! Sa dea DD sa fie sanatoasa, papacioasa si norocoasa !

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:



oana
mami lui Iosua(5 oct. 2005) +bb AARON
poze Iosua


MAI SUNT 7 ZILE(TEORETIC)


"fiecare rasarit de soare e o noua speranta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Neata si de la noi!Tot 2 in 1!

Iaca maine fac o sapt de cand mi-a scos cerclajul si bb nu da nici un semn ca ar vrea sa iasa!

Poate prind si eu urmatoarea gashca de nasteri!

Azi o sa fie calddddddddddddddddd!Aseara nu am reusit deloc sa dorm din cauza caldurii.Mi-a fost lene sa dau drumul la AC dar astazi o sa imi iau revansa!

Ile 39+ si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 6 ZILE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Imi permit si eu sa scriu aici sa o felicit pe Claucia sa-i traiasa bebelina sa fie sanatosi si fericiti toti trei. Am vazut si pozicile, foarte frumusica, felicitari inca o data si refacere rapida

Alexia si minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Si eu am avut un wend plin de "exagerari" si acum ma resimt. Tot wend-ul am stat afara, m-am balacit in piscina, am facut plaja, am papat bine .. Acum ma resimt serios, am dureri de burta si de spate si niste butuci in loc de picioare. Dar, eu zic ca a meritat . M-am simtit tare bine si stiu ca nu o sa mai prind prea curand o iesire din asta.

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

si de la noi.

Azi se anunta o zi f calda asa ca mi-am tras niste filme de pe net si ma pregatesc sa lenevesc in pat. Cred ca si eu raman 2 in 1 azi.

Denisa Maria 38+


poze cu noi si cu burtik crescand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Fetele, voi va luati pompa de muls inainte de nastere ? Si de care, manuala sau electrica ?

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

felicitari noilor mamici!sa fie intr-un ceas bun!
noi suntem bine ne luptam cu colicii astia,mama lor...bulina mea a luat cam repede in greutate drept urmare,datorita burticului maricel si-a scos buricul in afara spre disperarea lui mami....am reusit sa ne facem un program cat de cat,mancam la 3 ore.si ieri deja am fost in vizita si la plimbare cu caruciorul.m-a supt de m-a rupt cand ne-am intors acasa.
am vazut cele doua buline dragalashe ale cristinei si claudiei,sunt delicioase!
jadi felicitari pt cresterea lui vlad,nu te mai lua de saracele tzatze ca n-au nici o vina....

alina si bb elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by Simo78

everybody!

pentru programari si surpize!!!

Luna pe unde mai existi?

Simona 37+ Matei Hisham

Crash test dummies



Simo nici eu nu mai stiu. De cand a venit frate-miu am treaba non-stop si sunt obosita rupta. Nu ca ar face el ceva rau dar parca mi-am iesit din rutina.

Clau felicitari pentru Alessia, e o frumoasa si am mai vazut si poze de Ingrid care este la fel o frumoasa. Sa va traiasca. Fetelor cu bebei ziceti-ne ce mai fac ei si voi cum supravietuiti.



Luna 35 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Alina.a, pentru buricut iesit in afara stiu ca exista niste fase speciale, parca de la brevi, o sa ma uit pe net sa iti zic de unde! Stiu ca prietena mea i-a pus fetitei sale asa ceva pentru a face buricul estetic!

Eu nu ma mai agit cu tzoancele, am zile bune si zile mai putin bune! Nu cred ca influentez cu nimic starea lor asa ca m-am calmat si o sa vedem cum iese pana la urma!

Bafta fetelor care nasc azi si celor care nu nasc azi (sa treaca de caldura asta)! Si celor care nu nasc, stiu ca va este greu dar nu va grabiti, o sa va tineti bblushi in brate foarte foarte repede .

Am tras si eu niste filme, in special comedii romantice ca sa ma destind la alaptat! O zi buna si sa fiti cuminti!



Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput