Mamici de iulie-august 2007 (79)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Mamii, faci sa para totul asa de simplu! As zice ca-mi vine si mie sa tot nasc, numai citindu-te! Da' mai astept un pic, sa vrea si Miruna sa vina.

Mama Manolea, ! De fiecare data cand citesc o poveste a voastra ma vad in locul vostru si nu stiu zau daca as trece cu atata gratie prin momentele alea. Sper sa raman suficient de calma si de rabdatoare pe cat ai rost tu.

Ioana, pupam pe Smarandita! Cu asa un femur iese un fotomodel din ea!

LIA si domnita Miruna Demetra
Inca 2 saptamani si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

quote:
Originally posted by ddanagh

Luna felicitari pentru bagaj. Poti sa-l faci si in trei valize. Oricum, presupun ca raman in masina cand va duceti la spital si daca te interneaza le cara sotul in salon ca in tabara . Eu asa sper. Ar fi bine sa ai la indemana o camasa + papuci + tampoane (adica strict primele lucruri).


Dana S40 cu Daria Stefania

AMR 3 zile pana la DPN


Mihaela,cand l-am nascut pe Iosua nu te lasau cu chiloti-desi nu inmtelegeam lucrul asta-insa eu ma abateam de la regula si purtam.

oana
mami lui Iosua(5 oct. 2005) +bb AARON
poze Iosua


MAI SUNT 7 ZILE(TEORETIC)


"fiecare rasarit de soare e o noua speranta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Pupici fetele si bebelusii . Mamii, ai avut o nastere super ! Asteptam poze cu bebe Alex cel dolofan . Lavi, ma bucur ca ai gasit "punctul slab" al soacrei. Eu zic sa profiti acum si sa o mai "educi" un pic, ca doar o nepotica are ! .

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

trimis 2 pozici pe mail cu bebe pt ca nu shtiu sa le pun aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Lavinia, sincer ma bucur ca e mai ok relatia cu soacra; asta iti mai lipsea acum, un stres in plus.
Lia, pupam si noi domnita Miruna. As vrea eu fotomodel, sa nu ma trimita la batrinete la azil, dar cred ca va fi grasunica ca si sor'sa.

Am fost sa repet azi dozarea anti-A, si ma intreaba aia daca am mai facut analiza; i-am zis ca ba mi-a iesit pozitiv, ba negativ, n-a comentat nimic.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Mamii am vazut pozele cu bebitoi!! Ce mare si frumos e.. Mai ales in prima poza unde e incruntat!!!

MADA 33+, cu Emily

Noi doi+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Oti, tu cand ai pierdut dopul ?? Ai simtit ? L-ai vazut ?

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Mamii si in poze se vede ce dolofanel e Alex al tau. Imi vine sa-l trag de falcute.

Ile palpitanta poveste nasterii lui Victor. Felicitari pentru rezistenta si sper ca de data aceasta sa treci prin mai putine emotii date de doctori ci doar prin emotiile intalniriii cu bebe

Dana S40 cu Daria Stefania

AMR 2 zile pana la DPN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

ce pot sa va zic fetelor ... sunt indragosita pana peste cap!nici nu mai shtiu cum au fost cele 9 luni de zile de sarcina!
Eu il vad cel mai mare si cel mai frumos!SI E CUMINTEEEEE
Acum doarme de la ora 9.....e asha dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Ioana wooow, ce grasunica e Smarandita

Mihaela la operatie te leaga si de maini si de picioare.

Lavinia-nasica de moflea si mami fericita de Lorina Maria



Mergi la inceput