Mamici de septembrie-octombrie 2007 (47)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Iote, inca o somnambula!

Mai Gabrielo, nu mai vorbi de lucruri sfinte, ca acu' il trezesc pe al meu sa incinga gratarul! Si s-ar putea sa sughiti toata noaptea de ce o sa iti ureze!

Ana 32+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Stai ca acum am vazut pozele Annisiei!
Claaaaaaaaaar, mie imi placi mai mult acum! Vb fetelor, or avea si gravidele ceva stralucire aparte...Pu pariu ca si lui Bogdan ii esti mai draga asa!

Gabriela 30+ Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Vai Ana, chiar...nu mi-am dat seama!!!! Da' m-ai facut sa rad, mi-l si imaginam pe al tau somnambl la gratar! Lasa ca imi iau pedeapsa la noapte, ca am mancat pe la 23.00....

Gabriela 30+ Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Ia un dicarbocalm, preventiv. Ca daca se intampla sa-ti fie rau, chiar nu vreau sa crezi ca de la gandurile mele bune ti se trage

Ana 32+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Ma duc sa-mi intind si eu junghiurile pe saltea. Poate oi reusi totusi sa adorm.

Noapte buna!

Ana 32+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

buna seara de la huhureaza din Busteni:)
sunt si eu pe zapp, ca vad ca nu mai prind nimica de lavecini....vroiam si eu sa hackuiesc wifi-uri si nu merge.

Annisia, arati superb gravida, si esti slabanoaga rau oricum.Io cred ca ne arati asa, sa ne faci sange rau
Gabriela, si pe mine m-a necajit azi Gheorghe direct la locul cu pricina.uoaf, uof.

hai ca inchid, ca aici e cu orele...nu pot sta la nesfarsit.

va pup, noapte buna, sa dormim bine.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

Salutare gagici!Se pare ca pe la noi la odisee se sufera de somnambulism.Nu pot adormi,am mai baut si un pahar de cola,am mancat friptura de porc,si poate si asta sa fie cauza.Eu sunt in pline pregatiri pt cununie.Abia astept sa treaca si asta.Anul asta am avut un an plin,in iarna a nascut cumnata-mea o fetita,dupa paste a facut botezul si cununia,acum cununia mea,apoi botez,turta nepoatei.Va urez NOAPTE BUNA !Si va .
amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli8700 spune:

Inca una bucata somnambula la ora asta - eu. N-am somn desi nu ma doare nimic, nu ma deranjeaza nimic... Fetelor, nu mai vorbiti de lucruri sfinte la ora asta ca n-am acasa nici sotul, nici gratar si nici mici... si oricum mici n-as gasi nici maine asa ca...
Annisia, la fata esti mult mai dulcica acum gravida fiind ...iar la corp...ce sa-ti spun? ....si mie imi placea de mine cand eram asa slaba ca tine...dar uitandu-ma peste pozele tale realizez ca au dreptate fetele...esti mult mai feminina si mai atragatoare acum... si eu zic ca dupa ce nasti sa mai ramai cu cateva kilograme in plus(nu multe) ca te-ar "coafa" mai bine.

Iuli31+

Iuli graviduta
Lucruri bebe
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Neata burtici!
Mami25 pai normal ca nu poti dormi...ai de planuit ptr cununie
Picca m-am uitat si pe ebay...adik sant cei cu produse la mana a doua, dar te poti bizui pe ei(cu trimiterea , plata?).Mi se par mult mai siguri e baby, iti trimit marfa prin Bartolini si cu plata dupa ce ai vazut produsul.

Ali25si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata fetelor!
Mai, dar ce somnambule ati fost in noaptea asta! Si eu ma mai trezeam noaptea sa beau apa si pe urma ma intorceam pe toate partile pana dimineta, dar vad ca acum dorm mai bine.

Gabriela, si la mine bebelina era saptamana trecuta pe colul meu si lovea destul de tare acolo, dar acum s-a mutat si n-o mai simt acolo.

Pai, Mami25, la tine e de inteles nesomnul, ca doar te gandesti la pregatirile de nunta. Cum e? Ai gasit rochita?

Sabina, ce bine ca esti la Busteni, caci in Bucuresti s-au anuntat 36 de grade!



Mandarinutza 32+ Antonia Maria

Poze

Mergi la inceput