Mamici de septembrie-octombrie 2007 (47)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

Annisia ..sincer, mie imi place mai mult acum.Vorba Nanei: arati si tu a femeie...si te-ai mai rotunjit si la fata si esti mult mai frumoasa. In concluzie, spune-i lui Bogdan CA FETELE AU ZIS sa nu mai fi asa de slaba.
Voi sunteti casatoriti? Daca da, nu ne pui si noua nishte poze cu Annisia miresica. Hai ca pe asta n-am vazut-o...

urmychance30baietelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nana
annisia fara suparare,imi place mai mult cum arati graviduta.esti mai dulce,mai tandra cel putin asa mi se pare mie

si fetelor care va simtiti rau.si eu m-am balonat de cred ca o sa explodez si ma doare stomaculllll de morrrrr...

noapte buna!




danielle 29+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Moldoveanca, felicitari pentru nepotel, sa fie sanatos si mancacios si pentru mamica refacere rapida!

Sabina, super pozele, mai ales cea cu sandalele-are ceva aparte!

Roxana, si eu am mai intrebat-o pe doctorita mea ce analize sa mai fac, dar mi-a zis ca mai incolo-mai aproape de termen, cred ca pe la 36 de saptamani.

Annisia, mie mi se pare ca mai frumoasa esti gravida(si inainte erai super fata), ai alta stralucire, se vede fericirea pe chipul tau.

Pentru fetele care intrebau de scutece de finet de cumparat, eu am gasit azi in Carrefour Colentina-4,99 ron dimensiune 82*75(langa standul cu biberoane).

Mandarinutza 32+ Antonia Maria

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Na, ca nici eu nu dorm la ora asta! mi-ati transmis si mie insomnia! Asta bine ca vad ca suntem destule dar de arsuri nu vreau sa aud.Nana stai linistita ca nu ma gandesc la prostii, am fost totusi f impresionata de cata durere poate exista, problemele mele par nesemnificative.Annisia eu la inceput m-am intrebat cine e blonda din poze. Iti sta mult mai bine satena(bruneta), iar ca gravidute toate suntem frumoase.Acum chiar ma duc la culcarici!Somn usor!Myral32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Ramona, daca nu ai decat 4-5 contractii pe zi, cred ca e ok, sunt cele normale care pregatesc uterul pentru nastere.Oricum, cand ai vreo contractie mai neplacuta, incerca sa stai intinsa.

Danielle, tare dragut cosuletul !

Afibebe

Mandarinutza 32+ Antonia Maria

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Urmy, am mai spus, eu nu fusai mireasa. Plus ca pe vremea cand ma cununai io, aparatele digitale erau numai pentru bogatani.... Am vrut sa fac nunta pe cand aveam doua-trei luni, ca sa fiu si eu mireasa inainte de botez, dar cum avusei probleme cu sarcina.... Apoi a inceput burta sa creasca si nu se mai opreste, incat nu cred ca mai e cazul sa ma gandesc. As arata ca o balena alba... Daca voi reusi sa trec peste piticii mei cu ”nu e normal sa faci intai copil si apoi nunta”, poate ca anul viitor voi fi si eu mireasa, daca nu.... Asta este... Am avut timp destul sa o fac, dar am preferat rochite, fitze, distractii, bijuterii, calatorii... Deci e vina mea....

Bebe Yannis in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

credeam ca sunt singura pe aici.
off e mai 12 si eu fac ture prin casa.

myral mandarinutza si o pt voi si pt toate burticile noastre.

merg sa ma intind putin.asa ma doare spatele.

poate poate vine ene pe la gene.

pupici.

AFIBEBE32+Cristian Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nu am pus eu niste poze concludente. Astea le-am gasit intamplator pe mail, trimise verisoarei mele. Nu am reusit sa dau de CD-urile cu pozicile mele. Lasa ca o sa mai scotocesc dupa ce termin cu jugraveala si atunci sa vedem pareri.... Oricum, sunt dragute incercarile voastre de a ma binedispune.... Acum trebe sa fug, caci printul consort macane. Maine cica l-ar opera si e in faza aia cu luna plina la cerebel....

Bebe Yannis in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Ehe, si eu ma invart ca o closca prin casa si nu reusesc sa adorm. Cum ma intind, cum ma injunghie spatele de zici ca am salea cu ace. Si nici macar arsuri nu mai am de vreo trei zile. Macar cu alea reuseam sa adorm la un moment dat....

Annisia, erai prea schiloada inainte. Ca si mine de altfel. Acum arati muuuult mai bine!

Ana 32+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Vai, Roxana, sapt 34???Ce mari sinteti! Hai ca nu mai avem mult si ajungem la capat! Un pupic pt tine sa dormi bine la noapte! Super cu mobila!

Eu acum inteleg ce spuneati voi cu lovitul in col…Poate s-o fi intors si la mine bebelina, cateodata parka ma curenteaza si simt asa o presiune..jos…Ciudat! Si eu sper sa dorm la noapte mai bine. Parca sint zombie! Doare putin capul. Dar nu ma plang, sigur trece, ce bine ca maine nu merg la serviciu.

Cecilia, ce bine ca vine mama ta!

Sabina, ce superbe poze!
Dani, sa iti fie de bine! Pe mine m-au apucat poftele de mici, asa ca aiesit baiatul la grata si s-a executat! Bun-bun!

Annisia, spor la zugravit!


Somn usor!


Gabriela 30+ Sara

Mergi la inceput