Mamici de septembrie-octombrie 2007 (47)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Daca eu am ajuns sa transpir de cald sau sa ma chinui seara sa adorm, cu fereastra deschisa evident, si asta in Islanda, imi inchipui cat de cald este la voi. Eu sunt rea de caldura. Cred ca m-as umple de nervi si as fi tare nervoasa.
Acum ma duc sa maninc ceva, ca cere Razvanel.
Revin.
Pupicei.


Nana, 31+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonarosca spune:

am facut ce mi-ati zis...
Va multumesc mult!!!
ia sa vedem...

http://community.webshots.com/user/ramonarosca

Ramona 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonarosca spune:

toma_lly multumesc din suflet... am reusit!
As mai avea o intrebare la tine: cum faci tu de scrii "aici", dau clic si-mi apare pagina aceea. As vrea sa fac aceeasi chestie cu pozele, sa nu mai scriu tot carnatul ala ci doar "poze", si ...Nu stiu cat de explicita am fost, dar ti-am zis ca nu le am...
Oricum, multumesc din suflet ptr rabdare.
Ramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by myral

Emma esti o graviduta tare simpatica. Si voi ati luat patut, carucior, eu raman singura pe ultima suta de metri. Am observat ca ati luat patut pliant, pare destul de stabil? Ca si noi am vrea din asta(desi e mai bun din lemn), dar ma gandesc ca pe asta il poti lua si in concediu, ati luat mai scump sau la un pret acceptabil?

Myral32+





Mersi frumos!
Da, e pliant, e stabil, imi place tare mult si costa 3 mil. Caruciorul tot asa se strange si costa tot 3 mil.


Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by mandarinutza

Emma, am vazut pozele, esti tare draguta!

Mandarinutza 32+ Antonia Maria

Poze




Mersi frumos!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Super pozele Ramona!

Emma 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

Ce fac fetele?Eu am dormit un pic,dupa ce am venit de la cumparaturi,am luat pt cununie un pantalon alb,si o bluza ce se leaga dupa gat cu spatele gol,mi-am rupt picioarele cautand ceva,in picioare voi pune un sabotel cu un pic de toculet.
As vrea sa va intreb ceva,vreau sa imi fac niste suvite,credeti ca sunt indicate acum?As face din acelea subtiri care sa nu atinga pielea capului.Nu de alta dar eu eram blonda inainte,iar ultima data m-am facut cu vopseaua fara amoniac CASTING,iar acum am trei culori in cap.Sau doar sa ma vopsesc tot cu vopsea fara amoniac dar fara suvite?Pup fetele.
amalia
29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Picca, mie nici analiza de urina nu mi-a dat sa mai repet. Cica aveam tensiunea f buna la 11 cu 7 si nici edemele nu erau asa rele. Asta ca venisem de la mare, ia sa vezi in Bucuresti cat ma fac.

Alice, eu nu prea ma pricep la astea, am vazut ca fetele cu nefericita experienta a contractiilor te-au lamurit.

Rox 33+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Mult noroc Amalia!

http://good-times.webshots.com/album/559900319NjkeAH

Emma 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Emma, multumesc!Amalia nu ma pricep la vopsit, dar am citit ca ambele variante merg in sarcina. O sa-ti raspunda fetele mai avizate.Myral32+

Mergi la inceput