Mamici de noiembrie- decembrie ( 44 )

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Jasmin, eu am luat 11 kg pina acum, ar trebui sa trec la cura de slabire probabil dupa cum zice el ... :(
Eu cred ca ai luat f bine in greutate, nu prea mult si nu prea putin si apoi fiecare suntem diferite asa ca ....
Chiar povesteam ieri cu o mamica care luase in timpul sarcinii 8 kg de tot, pina la nastere, insa cu niste eforturi si o dieta extrem de stricta, si ma intrebam cit e de bine intr-un final ....



------------------------
Flory 23+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Roxana, hai termina, mai, cu nascutul mai devreme! Tu co colul lung si inchis? Si e asa cum a zis Anca, abia pe la 32 saptamani ai 7 luni implinite.

Cami, acuma mi-am adus aminte, citind, ca o prietena a facut un curs de haptonomie la a doua sarcina. O voi intreba ceva amanunte!

Dany, nu pricep nici eu ce importanta ar avea pozitia lui bb acuma... Du-te la alt medic, sa auzi si alta parere!

Oana, chiar asa ti-a zis doctorita, ca bb misca mai putin ptr ca e fata??? Mi se pare chiar culmea... Doar n-are de-a face cu sexul lui bb, mai mult cu pozitia si felul lui de-a fi, mai agitat, mai miscaret... Fiica-mea se misca mereu, si asa este si acum.

Pussi, foarte frumoase si carutul si mobila! ma bucur ca ai gasit in sfarsit carut!

Jasmin, hai ca ai lutat putin pana acum... Sunt unii doctori care baga spaima fara motiv in paciente, lasa-l in plata lui! Nu te necaji si nu te infometa, ca doar mananci sanatos si e foarte bine asa.

Eu n-am ce povesti, si la noi calduri tropicale, 38°, maine la fel, eu mor de caldura... am fost azi la piscina si maine tot vom merge, ca altfel nu rezist. Doar asa, intrans mereu, la fiecare jumate de ora in apa, suport caldura! Si pitica oricum se bucura, ca asa se balaceste si ea in voie!

Va pup
Adina 17+




Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

fetelor va rog sa ma ajutati..... cum se face supa de galuste ca deja am pus apa la foc cu delicat si mi-am dat seama ca nu mai stiu care-i pasul urmato...albusul pt. galuste se sbate cu...si pe urma grisul....habar nam ...multumesc anticipat!

Stefania18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine
nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

jasminicilor stai linistita... nu ai luat deloc mult, cred ca era dr. tau obosit

adina bine ca poti sa mergi la piscina. Vreau si eu...

somnic usorrrrrrrrrrrrrrrr!!!



PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

somnic usor ...eu cred ca renunt la supa....

Stefania18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine
nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Multumesc fetelor, nu stiu ce m-as face fara voi:

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Stefania, eu habar n-am, tot intr-o reteta as trebi sa caut... Dar cauta pe net, pe culinar sau asa, sigur gasesti!
Dar tu in delikat vrei sa fierbi galustele sau asta-i supa?

Pofta buna...

Adina 17+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Neata burtici! Azi m-am trezit tare devreme si nici ca am mai putut sa adorm...pe la 6.20...dar cred ca recuperez la pranz
Voi cum mai dormiti, in ce pozitii, ca eu ma intorc de 1000 de ori pe toate partile si abia abia adorm... Mai dati-mi si mie niste sugestii please!

O zi frumoasa!
Pupici pe burtici!
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza....
eu am lipsit motivat in ultimul timp....am fost la mare, apoi n-am avut net....dar promit sa revin in forta!
maine merg la eco morfologica...abia astept....sunt curioasa sa vad ce mai face bebelina.
in rest, noutati nu am...decat ca sunt cat o vaca....dar ma tratez!
va pup pe toate si va doresc o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Buna dmineata burtici :)
Si eu sunt pe baricade, ma trezesc oricum ca pleaca omuletul la servici si ii pun mincare cu el :)


------------------------
Flory 23+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput